Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 29.09.24 
Градове
   >> Сливен
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема А какво ще кажете за Краси Недев?  
АвторCливнaлия (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 12:37



Смятам, че това е кмета на който трябва да заложи града ни. А вие?



Тема Re: А какво ще кажете за Краси Недев?нови [re: Cливнaлия]  
АвторKH (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 23:59



Краси да си врътка кокошките в радиото и да си гледа работата. Това е човек, който се пребоядисва във всевъзможни цветове с единствената цел - властта. Дали сте наясно с хамелеонските му действия? Не ви ли говори този факт достатъчно - що за човек е той. Така чеее - за провинциално радио става, даже достатъчно. Но за кмет - едва ли.



Тема Re: А какво ще кажете за Краси Недев?нови [re: Cливнaлия]  
Авторkopekтeн (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 15:52



Мисля,че тази кандидатура е добра и силна,защото момчето си разбира от всичко.Цял град видя какво направи на миналите избори-помете ги всички,макар че беше сам срещу всички.А този преди мен е комплексар явно.Бива си го момчето и аз ще го подкрепя,той трябва да ни управлява.Успех Краси!



Тема Re: А какво ще кажете за Краси Недев?нови [re: Cливнaлия]  
Авторфeнka (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 16:26



За разплоден жребец ли ще го избираме или за кмет?



Тема Re: А какво ще кажете за Краси Недев?нови [re: фeнka]  
АвторKH (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 23:10



Негови екс потърпевши любовници /а те не са малко/, споделят, че и за жребец не става. А за кмет - то се знае. Ама като искате - отидете, гласувайте - може и да събере 200 гласа - на роднините, на фенките и на някоя друга екс кокошка, която все още е влюбена в него.
Нека се радва момчето и да разказва на внуците си, че навремето и то се е кандидатирало за кмет, ама не са го избрали. Какво лошо.



Тема Re: А какво ще кажете за Краси Недев?нови [re: Cливнaлия]  
АвторAMG (Нерегистриран)
Публикувано07.10.03 13:40



a az smqtam, 4e trqbva da si podobri6 pravopisa. kogato se nau4i6 kyde se slagat zapetaiki i koga ima pylen 4len, otnovo prerazgledai mnenieto si za kogo trqbva da se glasuva. spored men za vseki, koito moje pone da 4ete i da pi6e, e qsno, 4e krasi nedev e posledniqt 4ovek, na kogoto trqbva da zaloji gradyt ni.



Тема Re: А какво ще кажете за Краси Недев?нови [re: Cливнaлия]  
АвторBatRambo (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 12:17



Краси Недев - КМЕТ , е най-доброто нещо което може да се случи на нашия град за последните няколко години.Много неща могат да се кажат за него но си мисля че всеки ще го оцени гогато го изберем за кмет.За последните години Краси Недев с неговото предаване по радио " Омега " направи много повече от всички кметове които се изредиха в Сливен . Много хора живеят със заблудата че ако Йордан Лечков стане кмет нещата ще потръгнат. Вярно е ще потръгнат но назад . Данчо завалията , не може дасе оправи с банда кретени които си мисли че му управляват хотела / крадат го на поразия,вервайте ми / а вие си мислите че ще се справи с управлението на града. ДА, АМА НЕ.
За другите кандидати не ми се коментира0по простата причина че те са едни големи и пълни нули.
Единствения ( освен Краси Недев ) сериозен кандитат е може би Слав Бакалов ( СДС )но и той е обречен , защото е обиколен банда НЕКАДЪРНИЦИ.
Съжалявам ако съм обидил някой с гореизложеното си мнение но ...
това е положението.
Краси желаяти УСПЕХ от всесърце, и вярвам че вече мисленето на нашите съграждани е вече доста променено и ще заложат на теб.


Поздрави : BatRambo



Тема Re: А какво ще кажете за Краси Недев?нови [re: Cливнaлия]  
Автор Maнипyлaтop (непризнат луд)
Публикувано08.10.03 13:48



Не , няма да гласувам за него, защото :
- управлението на община не е като управлението на радио ;
- за толкова години радио " Омега" освен критика на управляващите не предложи поне едно рационално решение на обществен въпрос .

Всеки може да критикува, но това не значи ,че всеки може да управлява .

Все едно e кой съм - по-важно е ,че съм !


Тема Re: А какво ще кажете за Краси Недев?нови [re: Maнипyлaтop]  
Авторsos (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 16:57



наистина, след толкова критики от ефира на "Омега" защо няма последствия или конкретни действия? т.е. "керванът си върви, кучетата лаят..."



Тема Re: А какво ще кажете за Краси Недев?нови [re: BatRambo]  
АвторBeceлaтa Kнижapka (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 17:53



Аз отново съм в опозиция с теб. Ще ти кажа защо! Власта е хубаво нещо, а злоупотребата с нея още по-хубаво сега разбра ли за6то толкова многокандидати има за кемт в Сливен. Краси Недев, не съм имала честа даже да разговарям с него, но определено ми се струва че персоната Краси Недев прилича доста на персоната Жордж Ганчев де що има избори той е там??????
Може би всеки си мисли, че когато стане кмет ще се оправят нештата! не е така БатРамбо кмета е едно лице на общината лице, което посреща и изпраща гости, а ако му се отдаде възможност пълната му глава с ум да измъдри някоя кметска заповед то Общинския съвет му казва: "ЯЯЯЯ по-полека кмете, така неможе, яяя си тряй, чее.... " та така.
Да си кмет е хибаво нещо, е Краси Недев успех ти желая, и ти пожелавам ако евентоално не станеш кмет и този път, я вземи се откажи.
П.С. Как мислиш БатРамбо на предните кметски избори бяха на балотаж Асен Гагаузов и Иван Благоев (с настояща кандидатура за кмет) и бат Асенчо едвам взема кметския стол... как мислиш имат ли шансове всички останали особено Краси Недев??????




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.