Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 28.06.24 
Футбол
   >> Славия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Писна ми  
Автор slavist ()
Публикувано10.09.00 01:00



Както винаги в Славия, така и сега, истината е някъде, но неизвестно къде.Всички си прехвърлят отговорността като гореш картоф, а с още два-три такива мача изпадаме. Паднахме на Овча Купел не от аутсайдер, а от пряк конкурент за оставане в Лигатан/но , ако победим в останалите 21 мача ще сме най-малко 2-ри:))/ Падаме на поразия, но сме с най-постоянно нападение-вече 5 кръга неизменно във всеки мач нападателите бележат гол!/нищо, че на нашия стадион и двата са от дузпи.../. Или лягаме в първенството на всички, а те ще ни лягат за купата? Или пък един полусезон се правим на слаби, а през втория се оказва, че наистина сме такива? Кое от тези неща е вярно. Поне на мен ми писна да симпатизирам на отбор-фантом, който винаги може да те изненада, но в 90% от случайте неприятно. Писна ми да се афишират високи цели, да се взимат изпадналите в немилост резерви на Левски, които след втория мач стават апатични фигуранти на терена. Писна ми да изчакваме, защото в момента се градял състав за евротурнирите или за следващото първенство, а още на полусезона най-добрите ни играчи да преминават в Левски или в 3-та Бундеслига. Писна ми разни отбори средна ръка да ни друсват с по 6 гола, ей така-за кеф. Писна ми, а и вече не ми пука. Явно и този сезон приключи за Славия, и нейните изстрадали привърженици. Дай Боже да не изпаднем!

Тема Re: Писна минови [re: slavist]  
Автор krechi77 (Ъ-ъ-ъ)
Публикувано23.06.10 00:03



Не се коси, пич, за сметка на тва не се казваме например Христо Смирненски и да ни вкарват топки или да ни го начукват... с тва именце се ше изплуваме, мани ги тия газари от левски дето държат да се казват Васил Левски, ако же армията да им скрива топките... Или на ониа нещастници Христо Ботев дето се се дават и те накрай Дунаво... Славия фор евър!!!!!!!!!!!!!!!! Па ако ще да изпаднеме, ама сме славно име и история, баси колко велик отбор е тва богове пич!

Редактирано от Moмчил™ на 02.09.10 09:45.



Тема Re: Писна минови [re: krechi77]  
Автор krechi77 (Ъ-ъ-ъ)
Публикувано23.06.10 01:09



ПИСНА МИ ДА ПЛЮЯТ СЛАВИЯ НЕКВИ ДЕТО ГО ЗАЧУКВАТ НА СЕБЕ СИ!!!!!!!!!!!!!!

САМО СЛАВИЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

##### НА #######!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ЛЕКА НОЩ, СЛАВИЯ, С ТЕБ СМЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Писна минови [re: krechi77]  
Автор Moмчил™Модератор (деспот)
Публикувано25.07.10 19:30



А ти па що изкара тема отпреди 10 години?!?!?!?!?



Жената и водката са винаги в опасност.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.