Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 04.07.24 
Футбол
   >> Славия
*Кратък преглед

Тема Заседанието на УС на НКСнови  
Автор Васко ()
Публикувано08.09.00 14:37



Вчера се състоя, заседание на УС на НКС. Напълно се подкрепя изявлението на ръководството на НКС по повод мача в Ловеч. Реши се, да се даде последен шанс на целия футболен клуб, да заслужи доверието на изстрадалите си фенове, не само с изразителна победа над Черноморец, а и със спечелването на следващите пет мача, включително срещу ЦСКА. Призоваваме всички слависти да продължат, да дават безрезервна подкрепа на отбора, защото в момента, той се нуждае най-много именно от нея. Взе се решение да се вземе химна на Славия, за да се пуска по уредбата и да се разпострани текста му между феновете, тъй като се установи, че повечето фенове не го знаят. Ако това не стане за мача с Черноморец, то за следващия домакински мач няма да има проблеми. Ще се провери навсякъде където може да има песни, които да се разпостранят и научат от феновете. Бяха обсъдени проблемите, около стаята на клуба, като за целта през следващата седмица, ще се състои среща с председателя на ОСК"Славия". Има вероятност да ни се отпусне място във фоейто, което да заградим и преустроим в така необходимата ни стая, за което ще разчитаме на всички да помогнат. Беше поставен на разглеждане изключително важен въпрос свързан с волейбола, който в момента няма спонсор. НКС се заема със задачата да помогне в намирането на фирма, готова да поеме издръжката на волейбола. За целта ще бъдат установени контакти с хора които могат да помогнат.

Тема Заседанието на УС на НКСнови [re: Васко]  
Автор влади ()
Публикувано08.09.00 14:54



Най-после.Абсолютно ви подкрепям но нали това ще бъде наистина последен шанс а що се отнася до волеиболният отбор може доста да се помогне но за това мисля че тук не е мястото за разговор.Ако ми кажеш къде мога да ви намеря мога доста да ви помогна.

Тема Заседанието на УС на НКСнови [re: влади]  
Автор Васко ()
Публикувано08.09.00 15:15



Попитай утре децата от агитката и ще ме намериш.

Тема Заседанието на УС на НКСнови [re: Васко]  
Автор ВЛАДИ ()
Публикувано08.09.00 15:34



ЗАЩО ТРЯБВА ДА ПИТАМ НЯКОЙ АЗ ИСКАМ ДА ПОМОГНА КАКВА Е ТАЗИ СЕКРЕТНОСТ

Тема pesniteнови [re: Васко]  
Автор Dedo Uluk ()
Публикувано08.09.00 15:40



Tova za himna e mnogo dobra ideq; ne moje li da se napravi neshto analogichno i za drugi slavistki pesni, koito tynat v zabrava, a vmesto tova povtarqme prepraveni chorbarski ili govejdi skandiraniq?

Тема Заседанието на УС на НКС [re: ВЛАДИ]  
Автор Васко ()
Публикувано08.09.00 15:46



Остави тогава кординати. Аз ще ти се обадя.

Тема pesniteнови [re: Dedo Uluk]  
Автор Васко ()
Публикувано08.09.00 15:49



Този процес ще тече непрекъснато. Ще възкресяваме стари песни, ще се създават нови, въпрос на време е.

Тема Заседанието на УС на НКСнови [re: Васко]  
Автор влади ()
Публикувано08.09.00 15:58



НЯМА ПРОБЛЕМИ АЗ СЪМ ОТКРИТ ЧОВЕК 978-15-12 ДО16.30


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.