Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 29.09.24 
Футбол
   >> Славия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема България-Чехия  
Автор Васко ()
Публикувано29.08.00 17:33



Който желае да ходи на мача може да се обади в кафето на стадиона. В четвъртък в 11ч. ще се вземат билети за мача по 1лв., но трябва да имаме представа колко човека ще искат. Днес говорих с Ив.Вуцов и той ме попита за кой сектор ще искаме билети. Избрах билетите да бъдат за сектор Г, защото въобще не пожелах да коментирам вариант за сектор Б.

Тема България-Чехиянови [re: Васко]  
Автор Spiro ()
Публикувано29.08.00 18:32



Какво ще бъде работното време на кафето и докога най-късно трябва да се купят билетите.

Тема България-Чехиянови [re: Васко]  
Автор Spiro ()
Публикувано30.08.00 09:26



И още нещо. Не ми се искаше да го казвам, защото ще прозвучи като противопоставяне на Васко, когото силно уважавам, но е истина. Не мога да предпочета сектор Г пред сектор Б, защото просто силно "ненавиждам и мразя" и говедата и боклуците. Смятам, че нашето място, като бели хора, е на сектор А (или В, в краен случай). Още повече, че най-високата цена на билет ще е 5 лв. - това не може да стресне който и да е бял фен. Знам, че може би вече е късно и едва ли може да се реагира по този въпрос. Не ми се иска обаче да се изложим пред Вуцов и цяла България, че сме по-малобройна агитка, отколкото сме всъщност. Затова, Васко, моля те ако все още има някаква възможност, предложи и билети за А или В сектор, за да се запишем в нашето кафе. И въобще, мисля че е редно НКС да направи една сбирка тези дни, поне за да вземем единно решение какво да бъде поведението на феновете спрямо ФК Славия още на мача с Черноморец. Сега едни са за викане на "Оставка" още от началото на мача /това ще обърка футболистите допълнително/, втори са за викане на "Оставка" в края на мача, независимо от резултата, трети искат да "стачкуват", но така че никой да не разбере, четвърти чакат извинения, и т.н. и т.н. Не сме толкова много, колкото са различните мнения и идеи. Трябва ни общо решение, зад което да застанем и което да защитаваме. Само така, ще можем наистина да постигнем някакъв успех, нали?!

Тема за НКСнови [re: Spiro]  
Автор BOB_HADJI ()
Публикувано30.08.00 10:03



как мога да се свържа с НКС ! дайте ми телефон или e-mail. от провинцията съм и проблемите на любимия отбор ме вълнуват много.

Тема България-Чехиянови [re: Spiro]  
Автор Васко ()
Публикувано30.08.00 11:53



Работното време е от 09 до 18ч. Билетите е най-добре да се купуват утре.

Тема България-Чехиянови [re: Spiro]  
Автор Васко ()
Публикувано30.08.00 12:07



Никой не може да ме разсърди заради противопоставяне. Дори мога ди си променя мнението, ако има достатъчно аргументи за това. На мен също не ми е приятно да бъда в Г сектор, но определено го предпочитам пред Б. Но тук не става въпрос за моето мнение. Аз всъщност изразявам мнението на болшинството слависти. За мен не е проблем да дам 5лв и да отида в А сектор, където наистена е нашето място, не само като бели хора, но и по традиция. Проблема е за 12-15 год. деца за които са проблем 5-те лева. А колкото до нашите си работи ще сложа нова тема, заради важноста на дискусията и естествено, защото няма нищо общо с тази тема.

Тема за НКСнови [re: BOB_HADJI]  
Автор Васко ()
Публикувано30.08.00 12:14



Остави e-mail или тел. в контакти, в страницата, ние ще ти се обадим.

Тема България-Чехиянови [re: Васко]  
Автор blue_hooligan ()
Публикувано31.08.00 22:23



VIg . Az sum levskar. No tuk nema cska levski ili slavia . Tuka e Bulgaria i zaradi tva nema sektori g ili b ili a ili koito i da e bilo . pone az taka mislia.

Тема България-Чехиянови [re: blue_hooligan]  
Автор Васко ()
Публикувано01.09.00 12:01



Ти може и да мислиш, но в сектор Б повечето не мислят.

Тема България-Чехиянови [re: Васко]  
Автор Dedo Uluk ()
Публикувано04.09.00 12:28



Zatova na macha po-chesto se vikashe "samo Levski", otkolkoto "Bylgari - junaci". Typi goveda, mislite, che Bylgariq se izcherpva s vas. Gorko vi, zabludeni!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.