Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 03.06.24 
Футбол
   >> Славия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема LELE KOLKO STE ZLE SAMOнови  
Автор bluefan ()
Публикувано16.08.00 15:14



LELE SLAVISTI NE VI VARVI KVO DA SE PRAVI AMA TE TOLKO MOGAT VASHTE LUBIMCI STRAH ME E DA SI POMISLIA KVO VI CHAKA NA GERENA...

Тема Куци коненови [re: bluefan]  
Автор полу ФЕН ()
Публикувано17.08.00 10:26



Абе нещастник - да не се разплачете пак : мафиоти, мутри, допинги, пречи Ви съдията/то нали знаеш за кривата ракета и космоса/, треньора това-онова. А и за Вашите играчи бяха казали, че са "елитни" КУЦИ КОНЕ. Като ни победите - няма да е трагедия, ама ако стане бела - Сираков пак ще реве като магаре. Подуенските говеда само могат да си мечтаят за отборче от толкова много млади и переспективни играчи - ще има пак какво да си купите. А разликата между Оларавевич и вашият "специалист" е от Лом до Лондон. МНОГО ВИ ПОЗДРАВИ ОТ БЕШИКТАШ

Тема KURVARнови [re: полу ФЕН]  
Автор bluefan ()
Публикувано17.08.00 12:15



ABE KURVO MENE MI E ZAL ZA VAS BE NAI SLABIA STOLICHEN OTBOR V A GRUPA E SLAVIA A ZA MLADITE IGRACHI SI SPOMNIOT KADE VZEHTE ZDRAVKO LAZAROV,PETAR SHOPOV I OSHTE MNOGO DRUGI OT LEVSKI BE LAINAR TAKA CHE NEMI RAZPRAVIAI NIASHTO A NEKA DA GOVORIME SLED MACHA ISKASH LI?

Тема Prrr!Sopri se bre levskar!нови [re: bluefan]  
Автор slavist ()
Публикувано17.08.00 14:26



Kazvash da govorite, a gledam che ti samo pluesh i lomotish nechlenorazdelno. Ne vqrvam da ima neshto, s koeto mojesh da ni obogatish, no dori da barkam edva li s tozi izkaz shte spechelish mnogo privarjenici tuk.

Тема KURVARнови [re: bluefan]  
Автор BOB_HADJI ()
Публикувано17.08.00 14:47



ПОЛОВИН БЪЛГАРИЯ ВИ МРАЗИ ЗАРАДИ ВИЗАНТИЕЦА, ДРУГАТА ПОЛОВИНА МРАЗИ ВАС - ПСЕВДОФЕНОВЕТЕ НА ИГРАТА ФУТБОЛ -ТН. ПРИВЪРЖЕНИЦИ НА ОТБОРА ЛЕВСКИ САМО ТОВА НЕ Е ПОДКРЕПА, А ИЗБИВАНЕ НА КОМПЛЕКСИ. ЗНАЕШ ЛИ КОЯ ГОДИНА Е СЪЗДАДЕН ЛЕВСКИ - 1914 Г. И ЗНАЕШ ЛИ ЗАЩО !?! ЗА ДА ИМА С КОГО ДА ТРЕНИРА СЛАВИЯ !!!

Тема Prrr!Sopri se bre levskar!нови [re: slavist]  
Автор Cattlekiller ()
Публикувано17.08.00 19:24



Не се занимавай с Bluefan. Той е откачен и хич не мисли като пише.

Тема !!!!!!!нови [re: bluefan]  
Автор Slavia ()
Публикувано17.08.00 19:34



Добре го каза. Абсолютно си прав

Тема Сираковнови [re: полу ФЕН]  
Автор Slavia ()
Публикувано17.08.00 19:38



Сираков ще реве и ще реже глави, а ние ако паднем какво? Както ти самия каза - нищо, не е трагедия. Пак ще се въртят пълци и ще се дадат смешни оправдания, че я сме имали контузени играчи и поради това сме били паднали, я че жегата или терена спънали играчите. А и ще кажат, че отборът се гради все ощи и се обиграва..... ПИСНА МИ ОТ ЦИРКОВЕ

Тема Оххнови [re: bluefan]  
Автор Slavia ()
Публикувано17.08.00 19:40



Здравко е печен, ама Шопов ни е камък на шията. Благодаря - да ви се връща тройно

Тема !!!!!!!нови [re: Slavia]  
Автор ' ()
Публикувано18.08.00 12:59



EH IZMET VREDNA POLOVIN BULGARIA NI MRAZELA :)) VIE AKUL IMATE LI BE? DA VIDIM KOI E TOVA: VIE - KURVITE NA SVINETE, SAMITE SVINE I AMATIORITE OT LITEX, LEKS ILI KAKTO TAM IM E POSLEDNOTO IME. E TOVA AKO E POLOVIN BULGARIA. PURVITE S 1500 BALUCI NA STADIONA, VTORITE S OKOLO 5000 I TRETITE S OKOLO 2500. 46% OT NAI-MALKITE FUTBOLNI FENOVE V BULGARIA SA LEVSKARI. POVTARQM LEVSKARI. NE KATO VAS DA SE SLAGAT KATO KURVI NA SVINETE ILI NA NQKOI DRUG OTBOR. TOVA E ZA CQLA BULGARIQ, NE SAMO ZA SOFIA. ZA VAS V TOVA OTNO6ENIE NE MI SE GOVORI. NE VI OSTAVA NI6TO DRUGO SVEN DA PRODULJAVATE DA LIJETE ZADNICITE NA SVINETE DOKATO OSTANETE BEZ NIKAKVA PUBLIKA NA STADIONA. ZA REZULTATA OT MACHA UTRE: OTKOGA TOVA PRIMIRENCHESTVO U VAS? MOJE BI OTKAKTO SE SDOBIHTE S NAI-SLABIA OTBOR NA SLAVIA ZA VSI4KI VREMENA? KAKVOTO I DA SI ME4TAETE 6TE VI RAZBIEM S MNOGO.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.