Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 15.06.24 
Футбол
   >> Славия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема za "evreite"нови  
Автор nl ()
Публикувано17.07.00 00:54



Zdraveite hora, i az sym slavist i iskam da zadam edbi vypros na po-zapalenite : Vinagi mi e bilo interesno otkyde idva tozi priakor i ima li neshto viarno. Niakoi znae li neshto po temata?

Тема О голям празнови [re: nl]  
Автор Slavia ()
Публикувано17.07.00 20:46



Нека си говорят квото си искат - аз нямам нито голям нос, нито черна коса, нито пък съм мургав. Във фамилията ми нема ни един евреин, още повече че аз съм расист в дъното на душата. Колкото и да викат "евреи, евреи" мен това ни най-малко ще ме обиди. Нека си грухтят и мучат - мен не ме грее. Waffen SS

Тема za "evreite"нови [re: nl]  
Автор slavia ()
Публикувано17.07.00 21:59



Idva ot facta, ce edno vreme stadiona(igristeto ) na belite e bil(o) v staria evreiski kvartal (okolo segachnia Ruski pametnik). I poneje selianite niama kakvo drugo da ismisliat ni vikat evrei. Bialata magia e vechna.

Тема Ама вярно няма какво да измислятнови [re: slavia]  
Автор Васко ()
Публикувано17.07.00 23:58



Толкова им е умствения багаж, че освен евреи друго нищо не им идва в тъпата чутура. Такова безсилие не съм виждал към нито един отбор, но извода е само един, МАГИЯТА Е БЯЛА.

Тема Алоо, прочетете си историята !нови [re: Васко]  
Автор Blue Avenger ()
Публикувано19.07.00 19:25



Тъпанари, собствената си история не знаете ! И поради что се срамите ??? Имали сте преди войната кьм отбора нещо като "дъщерна фирма", клон или филиал - казвал се е Спорт Клуб "АКОАХ" и доста футболисти от него са играли после в Славия. Да ви казвам че от там са ви идвали и парите, с които тогава сте купували доста мачове (справка провалените по вина на Славия държавни първенства преди 1944) ? Та това са фактите, другото е бял срам и нежелание да се признаят фактите.

Тема Типично по левскарскинови [re: Blue Avenger]  
Автор Васко ()
Публикувано19.07.00 20:17



Типично по левскарски. "Нещо" имало, абе то уж "дъщеря", ама май "братовчед" или "приятел", а накрая ще се окаже, че не е имала деца. И естествено всички откак са създадени мислят само как да купуват мачове. Простотията ходи по Герена. ЖАЛКО И СМЕШНО

Тема Алоо, прочетете си историята !нови [re: Blue Avenger]  
Автор nl ()
Публикувано19.07.00 22:26



Добре де, тъп съм! Но не разбирам връзката с "дъщерната фирма". Там евреи ли са играли или какво?

Тема Айде денови [re: Васко]  
Автор nl ()
Публикувано19.07.00 22:34



Аз сериозно питах. А пък ако наистина мислиш, че всичките фенове на ЦСКА и Левски не могат да измислят един по-обиден прякор ...

Тема Айде денови [re: nl]  
Автор Dedo Uluk ()
Публикувано20.07.00 10:10



Naistina ne mogat. Ne che ne se opitvat, de.

Тема Искрено ме разсмя с признанието че си тъп.нови [re: nl]  
Автор Васко ()
Публикувано20.07.00 15:12



Не ме еня за това, че си тъп, света така е устроен, че има и по-тъпи. Лошотията в хората ме изнервя, а това че някой знае повече, друг по-малко, това не е толкова страшно. А за "дъщерната фирма" исках да ти кажа, че ако тръгнем да разравяме нещата, кой знае каква ще бъде истината. Дори може да се обърне срещу тебе. Затова за неща които не са ясни човек по-добре да си мълчи.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.