Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 11.06.24 
Футбол
   >> Славия
*Кратък преглед

Тема Благой Георгиев - страшен пич!нови  
Авторkyмa лиca (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 17:47



Някой има ли повече инфо за Благой Георгиев и негови снимки- днес за първи път го видях на живо- ебаси пича е все едно е излязъл от някакъв каталог! На снимки и по тивито съм го виждала и да много е сладък, но на живо просто не е истина!Направо се влюбих, а си имам приятел!!



Тема Re: Благой Георгиев - страшен пич!нови [re: kyмa лиca]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 20:17



i ti li si na tova mnenie





Тема Re: Благой Георгиев - страшен пич!нови [re: 666]  
Авторgeorgieva (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 18:09



momicheta ne iskam da sam na mqstoto na priqtelite vi!!! gorkite te!!! kolkoto do blago - toi si ima priqtelka ot mnogo vreme nasam puk vie si mechtaite za "momcheto ot kataloga" :) uspeh!!!



Тема Re: Благой Георгиев - страшен пич!нови [re: georgieva]  
АвторBlaga (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 11:13



Благой сам казва за себе си ,че изневерява...аз не искам да сам на местото на неговата Христинка.........и той се надява някоий ден да срещне жената на мечтите му пред портите на рая-това показва ,че още не я е намерил така че ще си го обсъждаме колкото си искаме,пак и той това иска винаги да е център на внимание.Да ако ми падне няма да се поколебая да му предложа нещо което няма да може да откаже.Затова по-добре да си стои в къщи,защото навън има доста красиви,образовани,интелигентни момичета ,които могат много да предложат.Пък и Христинчето хайде да не се лъжем си е едно обикновено момиче,даже не е и карсива и излъчване няма....



Тема Re: Благой Георгиев - страшен пич!нови [re: viki]  
АвторLubchetoOo (Нерегистриран)
Публикувано04.10.08 21:27



ООО страшен пич..Много е готин и много сладък..





Тема Re: Благой Георгиев - страшен пич!нови [re: kyмa лиca]  
Автор6eca (Нерегистриран)
Публикувано01.03.09 18:09



Ти роми ли предпочиташ?





Тема Re: Благой Георгиев - страшен пич! [re: 6eca]  
Автор Moмчил™Модератор (деспот)
Публикувано08.03.09 14:52



Откъде разбра, че Благо е ром? Това и аз го знам, но изобщо не му личи, а и по медиите досега не са го казвали. Бившият ни футболист Илия Илиев също е циганин, но за него вече се разбра. Тошко Колев и той е ром, а и на него изобщо не му личи. Бързо стават любимци на малобройните ни фенове. Интересно откъде ги научавате тия подробности. На теб някой ти го каза или просто предположи?



Жената и водката са винаги в опасност.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.