Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 26.06.24 
Футбол
   >> Славия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема СРАМ ЗА 95 ГОДИШНИНАТА!!!!нови  
Автор Enslaver (щурман)
Публикувано09.04.08 21:25



ВЕНЦИ, МАДЖО И ОСТАНАЛИТЕ КУРВИ ВЪН ОТ СЛАВИЯ!!!! НЯМА ДА СТЪПЯ НА СТАДИОНА ДОКАТО НЕ СЕ МАХНАТ!!! СТЕВИЦА И ПУТКИТЕ ПОДИГРАВАЩИ СЕ С БЯЛАТА ФЛАНЕЛКА НЕ СТАВАТ И ЗА ОТБОР ОТ В ГРУПА!!!!! СРАМ!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: СРАМ ЗА 95 ГОДИШНИНАТА!!!! [re: Enslaver]  
Автор Vunk* (еколог!)
Публикувано10.04.08 00:46




НАПЪЛНО ПРАВ СИ!!!
ДОКАТО ТЕЗИ БОКЛУЦИ НЕ СЕ РАЗКАРАТ ОТ ВЕЛИКИЯ ОТБОР СЛАВИЯ , СВЕТЛИНА НЯМА ДА ИМА!!!

САМО СЛАВИЯ!

Тема Re: СРАМ ЗА 95 ГОДИШНИНАТА!!!!нови [re: Enslaver]  
Автор Moмчил™Модератор (деспот)
Публикувано10.04.08 09:33



Докато не ги изколим все така ще е! С мирни протести няма да стане.
12 години пълна скръб!



Аз искам следните неща:
1. Оставка на цялото ръководство.
2. Продажба на всички футболисти и закупуване на по-добри, които да защитават с гордост бялата фланелка.
3. Маджо и Венци в затвора.
4. Кано за треньор.
5. Връщане на Здравко Лазаров, Димитър Рангелов и Янко Вълканов - само те през последните 10 години се бореха с достойнство и докрай.
6. Титла още през следващия сезон и участие в ШЛ.



Жената и водката са винаги в опасност.



Тема Re: СРАМ ЗА 95 ГОДИШНИНАТА!!!!нови [re: Enslaver]  
Автор nick_cave (nikvi titli)
Публикувано10.04.08 10:05



Бацета, не знам откога ходите по стадионите, ама ще ви кажа, че още от края на 80-те е така. Редовно. Цел сезон в челото, и последните мачове ей такива бози кат с Черноморец и Вихрен. Явно за кинти го правят. Не искат да играят в евротурнирите, пък и толко си можем, айде да не се лъжем, ако некой помни едни паметни два мача с Партизан Белград...скъсаха ме от подигравки тогава в училище.. :( И сигурно взимат кинти - ето сега от Литекс например. Много гнусна история, ама факт.



Тема Re: СРАМ ЗА 95 ГОДИШНИНАТА!!!!нови [re: nick_cave]  
Автор Moмчил™Модератор (деспот)
Публикувано10.04.08 11:34



Ами така е за съжаление. И аз откакто ходя по мачовете - 1985, с изключение на 2-3 сезона (когато играеха Владко, Тошко, Чили и Наско) винаги накрая се дъниме срещу слабаците и средняците у дома. Не им се играе ли и аз не знам, може верно за пари да го правят. А мачовете с Партизан бяха трагедия, паднахме 2 пъти с по 0:5. Също няма да забравя как ни изпреварваха Берое и Етър през пролетните дялове. Профуквахме преднината си от няколко точки именно в такива мачове срещу смешни отборчета, борещи се за оцеляване.





Жената и водката са винаги в опасност.



Тема Re: СРАМ ЗА 95 ГОДИШНИНАТА!!!!нови [re: Moмчил™]  
Автор nick_cave (nikvi titli)
Публикувано10.04.08 15:28



Именно, така е. Еми затва ше има по амнайсе човека на стадиона, с тея лигни не заслужават публика. Помниш ли навремето агитката ни къде беше на Васил Левски - между Б и А сектор - деба винаги се вееше едно знаме и ни пречеше да гледаме :))) А първия мач на който бех, бихме чорбата с 3:1 :)) И имаше един паметен мач с Левски за КСА, дето им изравнихме за 1:1 в 90 минута, после в продълженията стана 2:2, ма с дузпите ни биха май 7:6 беше:((
Бе по-яко беше преди май..



Тема Re: СРАМ ЗА 95 ГОДИШНИНАТА!!!!нови [re: nick_cave]  
Автор Moмчил™Модератор (деспот)
Публикувано11.04.08 09:25



Помня го тоя мач през 1988, бях на стадиона тогава. Както го казваш е, продължението завърши 2:2 и при дузпите паднахме с 7:6. През есента на 89 бихме говедата с 3:1, а през пролетта на 90 бихме чорбата с 2:1, после пак бихме говедата с 4:3 и имахме 2 победи над чорбарите с 3:1 - едната през 1986/87, а другата през есента на 1994 с головете на Мариус Уруков 59', Владко Шаламанов 66' и Анатоли Нанков 82', а за тях откри Петър Михтарски в 21-та. И си прав, че винаги седяхме между А и Б сектор. Но преди пак играехме все за равен, гледахме да не паднем, а победите ни се броят на пръсти. Но поне имаше интрига, сега всичко е ясно предварително. Много по-яко беше, с удоволствие ходех по мачовете, по-често играехме в евротурнирите и биехме псевдограндовете, публиката ни беше 10 даже 20 пъти повече, знаехме за какво се борим. Хубави спомени, но не искам да оставам само с тях. Не е нормално толкова дълго чакане на някакви успехи. Всеки футболист, който покаже дори малко по-добра игра от останалите веднага гледа да избяга.



Жената и водката са винаги в опасност.



Тема Re: СРАМ ЗА 95 ГОДИШНИНАТА!!!!нови [re: Moмчил™]  
Автор nick_cave (nikvi titli)
Публикувано11.04.08 13:47



Ма ние ще се окаже, че по едно и също време сме ходили по мачове :) Жужо като се върна беше много яко, макар и за кратко. А веднъж в евротурнирите май бихме с 1:0 Реал Сосиедад, ама ми е много мъгляво вече, на Васил Левски беше мачът им вкарахме гол с глава, ама там ни биха с повече и така. Помня, че и в Благоевград съм ходил на мач, 0:0 свърши, Вуцата тогава ни беше тренер и май завършихме втори, а Етър станаха шампиони. а хем на Овча купел ги наебахме с 1:0, Зарко Мачев май вкара гола, беше ултраяко мамка му! :)



Тема Re: СРАМ ЗА 95 ГОДИШНИНАТА!!!!нови [re: nick_cave]  
Автор Moмчил™Модератор (деспот)
Публикувано11.04.08 15:26



Е 100% - тогава нямаше славист, който да не ходи, както е сега. А Жужо на 2 пъти се връща, първия път беше през 1984/85, тогава бяха първите мачове, на които ходих. После се върна от Белгия, но вече беше поостарял и малко игра, въпреки всичко пак успя да вкара няколко гола. През 1991 играхме срещу Осасуна и ги бихме с 1:0 с гол на Цецо Дерменджиев в 52 минута. Тоя мач никога няма да го забравя, с вратаря Ивко Ганчев, Емо Кременлиев, Евгени Маринов, Ивайло Венков, Славчо Илиев и Митко Авджийски. Отлична средна линия, много добри нападатели и стабилна защита. Мача с Пирин беше през 1990/91, тогава завършихме трети с равни точки с чорбата, а можехме да сме шампиони защото имахме преднина от 6-7 точки на полусезона. Същия сезон бихме и говедата с 4:3. През 87/88 се сещам и за едно гостуване на Берое, когато ги бихме с 1:0 - Младен Радков тогава им мина през половината играчи и накрая го навря между краката на вратаря им.





Жената и водката са винаги в опасност.



Тема Re: СРАМ ЗА 95 ГОДИШНИНАТА!!!!нови [re: Moмчил™]  
АвторEмил (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 19:49



Тия неща, че падаме нарочно от край време се говорят. На 59 години съм и винаги падаме и правим равни със слабаците. Навремето заради подобни мачове не можехме да станем шампиони. Излагации срещу Черно море, Дунав, Миньор, Добруджа и т.н. Сега обаче вече не се издържа, защото от 12 години не сме играли в евротурнирите и е крайно време изцяло да се смени ръководството. А отбора е под всякаква критика, не говоря само за този сезон.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.