Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 27.06.24 
Футбол
   >> Славия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ZA ADAMS  
АвторHEAVYMETAL-SLAVlST-ANARHlST (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 09:05



SA6E DOTUK BE6E SVAR6I SE NO BE6E GADNO DA MI BE6E ZVANAL I KAZAL KAKVOTO IMA6E DA MI KAZVA6 A TI GO NAPRAVI PUBLI4NO JALKO NO FAKT

KAZVAM TI AKO BE56E ZVANAL I MI BE OBJASNIL VSI4KO KOETO PISA V NETA 6TJAH VEDNAGA DA PRESTANA I DA NE ME 4UE6 POVE4E

SORRY

TAPO MI E AMA TI GO RE6I I AZ 6TE SE SAOBRAZJA S TEB,6TE NAPRAVJA KEF NA VSI4KI, POVE4E OT MEN NE O4AKVAJTE DA VIKAM, A DORI I DA IDVAM NA MA4OVETE
4AO SA6E AKO SE SETI6 ZVANI NJAKOJ PAT



Тема Re: ZA ADAMSнови [re: HEAVYMETAL-SLAVlST-A]  
Автор Eric_AdamsМодератор (Кой е номер 1?)
Публикувано20.06.03 09:44



Прав си, че форума на bgplay може и да не е най-подходящото място за пост-а който написах (и който вече не съществува), но извинявай Стефи това беше мястото, на което най-много се изявяваше и разгласяваше какви ли не небивалици, за които аз си нямах и грам идея, да не говорим че не съм съгласен с почти 2/3 от тях. Съжалявам, че така се получи, но просто не съм съгласен с нещата, които написа и постави вече като свършени факти... Говоря за УС, за официално учреждаване и т.н.
Все пак ти желая успях в начинанието, не казвам, че е лошо или нещо такова, просто не желая да участвам в такива фиктивни организации. Моята идея беше за Ултра Групировка, не за фенклуб. Както и да е. Пожелавам ти успех и ако мога с нещо да помогна ще се радвам. Ще ти звънна другата седмица да се видим някъде да се напием хубаво

From the darkness I walk into the light
From the day I walk into the night


Тема Re: ZA ADAMSнови [re: Eric_Adams]  
АвторHEAVYMETAL-SLAVlST-ANARHlST (Нерегистриран)
Публикувано21.06.03 20:20



SA6E, MOJE BI I AZ NE BJAH PRAV, MOJE BI I AZ NE TI RAZBRAH IDEJATA.MOJE BI....NO AZ 6TE PRAVJA NE6TO SAMO AKO I TI SI VATRE,TAKA 4E RE6EVA ME SABIRAME SE NAPIVA ME SE, IZJASNJAVAME KOE I KAK 6TE PRAVIM I ZAPO4VAME NA 4ISTO BEZ POVE4E SAMOINICIATIVI,KAKVATO BE6E MOJATA I ZA KOJATO SAJALJAVAM. NO AZ O6TE SAM ZA SINOVE NA TANGRA-POD KAKAVTO I DA E STATUT-ULTRAS GRUPIROVKA ILI KLUB NJAMA ZNA4ENIE.TAKA 4E ZVANNI MI EDIN TEL I 6TE SE RAZBEREM............

S UVAJENIE SAMO SLAVIA

TANGRA VSE O6TE BDI NAD SINOVETE SI




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.