Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 29.06.24 
Футбол
   >> Славия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Трето действие на пиесата "Литекс - ЦСКА"нови  
Автор Eric_AdamsМодератор (Кой е номер 1?)
Публикувано21.05.03 21:07



Здравейте. Преди феновете на Литекс и ЦСКА да са почнали да псуват и да плюят, просто ще им разкажа следната история случила се днеска късния следобед.
Мой добър приятел имаше рожден ден и бях в тях да се почерпим по нещо. По едно време звънна на някой и го покани въпросния някой в тях да го почерпи също. Попитах го кой кани и той ми отвърна [няма да назовавам името]. Името ми звучеше познато, но незнаех откъде... и тогава приятелят ми обясни, че [няма да назовавам името] играе в ЦСКА. И дойде момчето, много културно и интелигентно момче изглежда... и от дума на дума и от ракия на ракия стана дума за футбол и за това как все още се надявам да станеме трети. Тогава [няма да назовавам името] ме попита от кой отбор съм и му отвърнах, че съм от Славия. Тогава [няма да назовавам името] момче се усмихна и каза "пич, не се заблуждавай, мача с Литекс е уговорен веднага след като стана ясно, че сме 100% шампиони". Кофти ми стана и ми се скапа настроението, а той просто отвърна: "Не се цупи, мойто момче, това е действителността"

From the darkness I walk into the light
From the day I walk into the night

Редактирано от Eric_Adams на 21.05.03 21:12.



Тема Re: Трето действие на пиесата "Литекс - ЦСКА"нови [re: Eric_Adams]  
АвторPsihi (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 00:35



Mai ne si mnogo na jasno s bg fubola. Vsichko se znae oshte ot parvia mach. Bateto i vutcata sa strashni spor nema



Тема Re: Трето действие на пиесата "Литекс - ЦСКА"нови [re: Psihi]  
Автор Eric_AdamsМодератор (Кой е номер 1?)
Публикувано22.05.03 11:40



Хахаха... тука не е до Батето и до Вуцата а до интимните отношения на ЦСКА и Литекс...

From the darkness I walk into the light
From the day I walk into the night


Тема Re: Psihiнови [re: Psihi]  
Авторzoro (Нерегистриран)
Публикувано22.05.03 12:49



По повод срещата на футболните босове, Батето първоначална каза, че не той, а собстевници и президенти уреждат мачовете и купуват съдиите и е прав! Предстои в следващия крък "братския" мач Литекс - Чорбата, където "чешкия" Стойчо, сигурно ще каже, че ще пробва други футболисти, които до сега не са имали възможност да играят. А в Еврофутбола кой знае Васил Божков какви коефиценти ще заложи за победа на Литекс. То още в предния мач на Литекс с Локомотив София се видя как стоят нещата - само още смях щеше да има, ако съдията беше дал дуспа за Локомотив 2 минути преди края за нарушение срещу Величков, щеше допълнително да се потрудят някой артисти за да може Литекс все пак да вземе 3 точки в този мач. Като цяло сбирката е на собствениците на клубове е доста интересна. Хората, които в предните години са откраднали най-много, казаха, че сега тях ги крадат - в потвърждение на народната поговорка, че крадеца вика дръще крадеца. Може би, защото здраво дишат прахта вече на новите играчи от "новото време", които пипат по интелигентно и само с тази врътка с външния дълг удариха всичко в земята и трябва да влязат в класиката и литературата в този жанр.



Тема Re: Psihiнови [re: zoro]  
Автор Dedo Uluk (пристрастен)
Публикувано23.05.03 17:57



Моля? Чух нещо за "по-интелигентно пипане"??

Помисли пак..



Тема Re: хаханови [re: Eric_Adams]  
Автор WhiteGangster (dangerous)
Публикувано23.05.03 22:16



не се излагай с такива глупости, нямам идея какво сте пили, но не ми се вярва да е било от марковите Не знам кой играч от ЦСКА визираш, но когато се уговарят мачове това не се огласява с мегафон в съблекалнята, така че и дядката на паркинга да чуе, нали Единственият ни уговорен мач с Латекса е известен на всички, то и играчите също го признаха. Просто Пената тогава им казал преди срещата, че ако искат догодина да играят в Европа не било препоръчително да бият. И така...
Вярвам, че ще бием селото в събота, най-малкото сме ви длъжници за мача с говедата. Стискайте ни палци.


нека да запеем дружно песента, за отбора на нашите сърца...


Тема Re: хаханови [re: WhiteGangster]  
АвторPONiC (Нерегистриран)
Публикувано23.05.03 22:22



Ако си мислиш,че някой от "грандовете" се е мислил някога на някого задължен жестоко се лъжеш.
Гриша Ганчев и Черепа няма за какво да се договарят - просто ЦСКА са толкова слаби, че и селския отбор на Соковете Куйнс ще Ви бие.
P.S. Не си мисли да почнеш да ми обясняваш колко сте силни като сте ни били 3:1 - то се видя колко игра защитата на Славия.
Не може само Благо Георгиев и Славчо Тошев да играят и да очакваш победа...



Тема Re: Трето действие на пиесата "Литекс - ЦСКА"нови [re: Eric_Adams]  
Автор Richard_Long (koledar)
Публикувано23.05.03 23:41



Taka e, priyatelyu, koyto grob kopae drugimu sam pada v nego - hvurlihte se na kruv sreshtu Levski i legnahte kato prostitutki na svinete, sega shte vi se vurne tupkano - Levski s kupata, Litex 3-ti... A vie drug put pak si pravete kombini s prasetata, puk toku-vij moje i da izpadnete...:)

Lambes meus globi, Kenny, excrementum est...


Тема Re: Трето действие на пиесата "Литекс - ЦСКА"нови [re: Richard_Long]  
АвторPONiC (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 01:09



Бих казал че за целия този ШИТ е виновна свинята! Като ще лягаме, да лягаме цял сезон на един отбор !
Нищо поне Левски дълго ще си спомнят...



Тема Re: Трето действие на пиесата "Литекс - ЦСКА"нови [re: Richard_Long]  
АвторSVETLYO (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 15:35



VIE GOVEDATA STE MI MN.INTERESNA DOBITUSHKA STOKA BE.....NE RAZBRAHTE LI CHE MOJETE DA NI BIETE 1NSTVENO AKO SI KUPITE MACHA BE.....INATCE STE 1NA GOL.PUMIA..........SAMO SLAVIA




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.