Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 09.06.24 
Футбол
   >> Славия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Топ отборът на Славия за 90-те  
Автор Eric Adams (Into Glory Ride)
Публикувано16.09.02 19:42



Ае секи да напише топ отборът на Славия за 90-те години... т.е. ако искате вклюявайте и футболисти след 2000-та година, ама се съмнявам че бихте посочили наистина някой от този период в Топ Отбора
Иначе моят отбор е:

1. Здравко Здравков
2. Владко Иванов - Фугата (и той избега на герена ама...)
3. Стоян Ацаров
4. Стефан Колев
5. Антон Димитров - Пирожката (и тоя къде изчезна... на идея си нямам)
6. Мариус Уруков
7. Зоран Ристич
8. Благо Александров
9. Тодор Праматаров
10. Петьо Александров (Един от най първите емигранти ама се пак много добър футболист)
11. Георги Бачев (Колкото и да не ми се искаше трябваше да го напиша... )


Я подай ми мале тенката пушката...


Тема Re: Топ отборът на Славия за 90-тенови [re: Eric Adams]  
Автор Moмчил (деспот)
Публикувано16.09.02 19:55



10. Владко Шаламанов

Според мен състава е:

1. Здравко Здравков
2. Владимир Иванов
3. Пламен Проданов
4. Петър Цветанов
5. Владимир Йонков
6. Мариус Уруков
7. Мариян Христов
8. Симеон Чилибонов
9. Тодор Праматаров
10. Владко Шаламанов
11. Благо Александров

Умишлено не поставям Наско Сираков, защото въпреки че ни помогна да станем шампиони, той все пак си е левскар. За двойката ми беше доста трудно да определя измежду Влаимир Иванов и Емил Кременлиев. Емо обаче рано отиде в "Левски". За тройка също стават Мариян Германов и Стоян Пумпалов, както и бразилеца Руджерио Перейра. За седмица бая се чудих дали да не сложа Анатоли Нанков или Здравко Лазаров, а за единайска Димитър Тотев или Гено Добревски. Трябва да бъдат споменати и Пламен Симеонов, Румен Панайотов, Димитър Авджийски, Димитър Гюджеменов, Иван Миланов, Иван Димитров, Цветозар Дерменджиев, Валентин Игнатов, Михаил Михайлов, Владимир Колев, Петър Авуски, вратарите Антонио Ананиев, Стойчо Драгов и др. Мариян Христов отиде при говедата, ама във футбола ги има тези неща, Благо Александров пък отиде при чорбарите, Мони Чилибонов при буферите, Владо Йонков и Фугата също отидоха при говедата. Трудно при нас се задържат наистина добрите футболисти и ние няма какво да им се сърдим. А ти си ги наредил едни смешници - Тони Димитров, дето я има 2 гола за нас, я не, същото важи и за гея Ристич. Стоян Ацаров и Стефан Колев си вкарваха автоголове. Петър Александров не е играл за нас през 90-те, а Гошко-Педошко Бачев е едно лекенце, набедено за нападател, което дори си вкара автогол на световното във Франция и нищо особено не е направило за нас.

Който печели време, печели сила!

Редактирано от Момчил на 17.11.11 13:23.



Тема Re: Топ отборът на Славия за 90-тенови [re: Moмчил]  
Автор Eric Adams (Into Glory Ride)
Публикувано16.09.02 21:09



мда, прав си... него го бях забравил... но той по ми се вписва на мястото на на Благо Александров... Петьо не си го давам

Я подай ми мале тенката пушката...


Тема Re: Топ отборът на Славия за 90-тенови [re: Eric Adams]  
Автор navy (специалист)
Публикувано16.09.02 21:13



Петьо Александров игра 90те при нас, ако си забравил. Все си мисля, че преди 1991 замина навън. Все пак ако си погледнеш състава, ще видиш, че цялата ви защита е от Левски, дето толкова плюете.

And justice for ALL


Тема Re: Топ отборът на Славия за 90-тенови [re: navy]  
Автор Eric Adams (Into Glory Ride)
Публикувано16.09.02 21:32



Хахаха... нашата защита била от Левски... не е ли по скоро обратното... защото тези играчи станаха футболисти в Славия и тогава отидоха в Левски... и не са само те... гръбнака на Левски последните 10 години беше от футболисти на Славия - Петьо Александров го споменахме вече, Мариан Курвата, Владо Йонков, Владо Иванов, Мартин Станков, Георги Бачев, Мартин Кушев, Иво Тренчев.... сигурно има и още, не в момента това бяха първите имена, които ми изскочиха ... така че бъди малко по коректен относно "на кой на кого е отбора"

Я подай ми мале тенката пушката...


Тема Re: Топ отборът на Славия за 90-тенови [re: Eric Adams]  
Автор radobg (пристрастен)
Публикувано16.09.02 23:39



Хаха... слависти били гръбнака на Левски през 90те... ти направо ме разби!

за Александров не мога да говоря, но от последните мога да призная само Христов и Бачев за лидери в отбора. даже по тяхно време имахме Йовов, Пламен Николов, Гонзо и др.



Тема Re: Топ отборът на Славия за 90-тенови [re: Eric Adams]  
Автор navy (специалист)
Публикувано17.09.02 00:10



За Петьо съм съгласен, макар че негови градски са ми казвали, че още в Карлово е бил страхотен голаджия, а и преди да дойде при нас игра 3-4 сезона в Швейцария и дойде при нас, за да стане национал- като славист не беше,Мариан е наш юноша, това , че игра при вас сезон и половина едва ли го прави изграден от Славия, Бачев е юноша на Пирин, с два сезона при вас, Тренчев - също, но той мина първо през ЦСКА, а и в Левски не се реализира, малко в повечко му е "Макето" в него, Марто Станков е видинлия, Кушев пак не е ваш юноша. Единствено за Фугата и Кременлиев, Йонков евентуално, можеш да претендираш.
Докато Здравков си чист наш продукт, но в Левски освен качества трябва да имаш и силна психика, а Здравко няма- 5ца от ЦСКА, 3 гола за 6 минути в Антверпен, 6ци от Испания и Чехия. Иначе е разкошен човек...
Другите също са наши юноши, даже стефко Колев става първо шампион с Левски. Иначе и аз мога да говоря наизуст, напр Здравко Лазаров, но няма да е вярно...

And justice for ALL


Тема Ne si prav!нови [re: navy]  
Автор Dedo Uluk (ентусиаст)
Публикувано19.09.02 14:37



Mi to kakvo izliza? Che "ne se broqt" tezi, koito ne sa junoshi na Slaviq i tezi, koito ne sa bili lideri v Levski! E taka naistina nqma da ostanat mnogo!

Samo iskam da vmetna, che Marian e bil junosha na Levski, dokato ne e bil izgonen s napytstvieto da se probva v basketbola. Posle Kano go vzima ot Balkan (Botevgrad), kato malko se symnqvam, che se e izgradil tochno tam. Ili pyk v Levski, pri polojenie, che igra tolkova malko pri vas. Inache sym syglasen, che ne e bil grybnaka na otbora, prosto zashtoto e bezgrybnachen.
Podobno e polojenieto i sys Zdravkov - vash junosha, no tyrkashe pejkata zaradi "nesravnimiq" Paco Nikolov - e, kaji mi tazi extremna nedalnovidnost ot strana na rykovodstvoto na Levski povod za gordost li e? Kak moje da tvyrdite, che e "vash" igrach, pri polojenie, che ako beshe ostanal na Gerena, nikoj nikoga nqmashe da chue za nego? I kak stava taka, che hora, koito sa bili dobri na posta si, v momenta v kojto dojdat pri vas se scepvat i ne mogat da pokajat gram ot tova, koeto sa pokazvali predi tova i zaradi koeto sa gi vikali dori i v nacionalniq? (Marian, Bachev, Fugata)

Kazvash, che moje da se "pretendira" samo za Fugata, Kremenliev i Jonkov. ne zabravqj Stankov - moje bi naj-dobre prigodiliq se kym govejdiq mantalitet.

Trenchev ne e minaval prez CSKA pyrvo. Dojde napravo ot Pirin pri nas.

I oshte neshto - kolko ot osnovnite igrachi na Levski v momenta sa ot vashata shkola, shtom tolkova se fukash s neq?


P.S.: Govorq izcqlo naizust v momenta, taka che ako byrkam neshto molq za izvinenie, siguren sym, che shte se nameri koj da me korigira.

VENCEREMOS


Тема Re: Топ отборът на Славия за 90-тенови [re: Eric Adams]  
Автор Dedo Uluk (ентусиаст)
Публикувано19.09.02 14:42



1. Zdravkov

2. Fugata
3. Kolev
4. Trenchev (Mnogo me kefi)
5. Gesha (toj mi izpluva v glavata - qvno me e vpechatlil naj-mnogo)

6. urukov
7. Ristich
8. shalamanov
11. Velimir Ivanoch, ako se broi. Naistina smqtam, che ako ostane v Slaviq i prodylji da igrae taka, shte ostane v syrcata na horata.

9.Pramatarov
10. Ne moga da otseq

VENCEREMOS


Тема Re: Ne si prav!нови [re: Dedo Uluk]  
Автор Eric Adams (Into Glory Ride)
Публикувано19.09.02 15:04



Вава и оня другия кюмур са 100% левскари... със 101% чиста синя кръв... ае чупанген... добре че евреина да ви дава пари че да манипулирате целия футбол... иначе след няколко часа ще видим що за стока ви струва отбора...

Я подай ми мале тенката пушката...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.