Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 10.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Системни администратори
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Некоректен администраторнови  
Автор Miru2 (непознат)
Публикувано05.11.11 21:48



Има ли нещо което един обикновен гражданин може да направи, когато администратор на новинарски сайт му изтрива неправомерно коментари под статия. Коментарите не нарушават условията за регистрация, с които коментиращият се е съгласил, но пък критикуват определена местна политическа личност. И най-вероятно разбира се, се трият мненията на много хора. Т.е.какво може да се направи срещу недобросъвестната интернет цензура.

Miru2 = Miru (за инфо.-системата на dir.bg нещо явно се скапа и ме отряза от първия псевдоним)


Тема Re: Некоректен администраторнови [re: Miru2]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано07.11.11 15:40



Въпроса ти има толкоз общо с темата системна администрация колкото слона с акваториални води.

Смени сайта... медията и т.н.

Welcome to the real world!




Тема Re: Некоректен администраторнови [re: Mopфиyc]  
Автор Miru2 (непознат)
Публикувано13.11.11 22:58



Виж, не разбирам от интернет медии. Нямам представа дали въпросът ми е от компетенцията на системния администратор - така предположих. Ако искаш да ми помогнеш - дай идея в кой клуб да си задам въпроса, защото на мен този ми се стори най-удачен. А това за смяната е най-лесно - 22 години си сменяме лекарите, пресата, сайтовете, каналите, доставчиците и точно за това тъпчем на едно място. И тая робска психика, трябва да започнем да я оставяме ако искаме да вървим напред. Ама за това се иска усилие. Няма да крия - и аз до скоро разсъждавах като тебе. Само че с такова мислене до никъде няма да стигнем. Като се види нередност, тя трябва да се каже и да се направи необходимото да бъде премахната. Може да не се получи, но докато не се опита, човек няма право да мрънка, че държавата или арменския поп не се грижи за него. Писах на няколко места, но ударих на камък. Не зная дали това мълчание в този форум е от принципа "Гарван гарвану око не вади", от некомпетентност или просто наистина няма какво да се направи, но ако искаш да ми помогнеш - дай ми идея.

Miru2 = Miru (за инфо.-системата на dir.bg нещо явно се скапа и ме отряза от първия псевдоним)


Тема Re: Некоректен администраторнови [re: Miru2]  
Автор Oлer Ивaнoв® (Приятел)
Публикувано13.11.11 23:35



Амиго,

пропуснал си два много важни фактора, които са в основата на всичките ни беди като нация и народ- международното положение и четирите годишни времена.

Сигурен съм, че и въпросният сайт админ на медията, в която си коментирал е под негативното влияние на нялой от горните фактори.

Но ти не се отказвай, давай, върви напред, и все напред, само така!

Олег Иванов
Аре със здраве!


Тема Re: Некоректен администраторнови [re: Oлer Ивaнoв®]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано14.11.11 00:01



Хахаха, мда...






Тема Re: Некоректен администратор [re: Miru2]  
Автор Miru2 (непознат)
Публикувано23.11.11 23:59



Май никой системен администратор не може да ми отговори на въпроса. Мислех, че има хора, които разбират от тези неща тука. Или просто никой не иска, че някой ден може неговия задник да се подпали. На принципа "Гарван гарвану око не вади". Или наистина няма какво да се направи срещу корумпирани или забравили се администратори, каквито несъмнено има. Гледахте ли филма "Шменти капели" на Въргала? Там имаше един момент с едни бълхи в аквариум, на които като им махнаха капака, те продължиха сами да се ограничават в пространството, в което са свикнали да им е позволено да се движат...

Miru2 = Miru (за инфо.-системата на dir.bg нещо явно се скапа и ме отряза от първия псевдоним)


Тема Re: Некоректен администраторнови [re: Miru2]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано24.11.11 00:06



Май не правиш разлика между "Системни администратори" и "Форум/сайт администратори" - а такава има, и е голяма!


Така че въпроса ти никак (ама никак) не е за този клуб тук!
Съжалявам...




Тема Re: Некоректен администраторнови [re: Miru2]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано25.11.11 01:29



Въпроса няма нищо общо със системна администрация бе идиот.
Гарвани сънувал...
Още малко ще поискаш да ти отговорим и за нещо натворено от НОИ нали и те се водят администрация.

Welcome to the real world!




Тема Re: Некоректен администраторнови [re: Miru2]  
Автор Бorдaнoв (член)
Публикувано28.11.11 10:06



Пишеш до собственика на медията и се оплакваш от действията на служителя им.
Сайтът вероятно си е частна собственост и си пише сам правилата.
Но като гледам колко си досаден, отговорът е ясен.
Всъщност не знам дали имаш представа, че никой не е задължен да ти дава място за словоизлияния. Ще те търпят само, докато носиш някаква полза с включванията си.



Тема Re: Некоректен администраторнови [re: Mopфиyc]  
Автор Miru2 (непознат)
Публикувано29.11.11 22:56



Ако някой ден имам пак нужда от съвет по въпрос, който не разбирам непременно ще се обърна към теб, администраторе. Между другото виж отговора на Naki - може да научиш нещо от него...

Miru2 = Miru (за инфо.-системата на dir.bg нещо явно се скапа и ме отряза от първия псевдоним)



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.