Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 28.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Системни администратори
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ти си просто малко съкровищенови [re: ADMlN$]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 14:05



не се прави, че те интересува какво ме кара да си мисля, че се държа чудесно!

Всички знаем, че както и да се държах, щях да съм поредния навлек и толкоз.

Е, мислех да идвам да ви развеселявам от време-навреме с "упоритата си, като краста невежественост, че сте затънали до гуша в "професионализма" си, но

няма да идвам да ви дразня повече! Споко! Край! Точка!

ПП Все пак да не остане нещо недовършено и недоизказано, надлежно отговарям:

1.Сигурна съм, че натискам бутона "влез", а не стрелката "бек" на браузъра.

2. Знам какво е бразузър, браузърът ми е интернет експлорер.

3. И копи-пейст знам какво е, но го използвам когато си реша аз, явно противно на всяка ноермална логика.

4. За чудесното държане казах, каквото имах да кажа.

5. Не си давай повече зор за лафчето, няма да имаш повече удоволствието да ми четеш глупостите.



Тема Re: Пичелиш лукчи ут тотуту...нови [re: ADMlN$]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 14:11



Ок, ша си ги пусна, няма значение разбрах ли или не разбрах какво...

... като не ме пуска в чата и ме запокитва на централната страница и му дам "бек" хич не ме връща обратно, ами все на заглавната ме държи... както и да е, не ми обръщай повече внимание, щото вече се чувствам силно блондирана в главата...

.. и разбрах! Кой откъде е... Слушм и изплн г-син фелдфебел-систем-администр!



Тема Re: Пичелиш лукчи ут тотуту...нови [re: Лили]  
Автор tany@ (DustInTheWind)
Публикувано18.09.05 22:37



Хиляди извинения на колегите за флейма...

мисля, че Тази Лили не е Онази.... - Лилито
ама нейсе- щом държиш да ни развеселяваш, нека ти върна жеста и аз
дане не си се вписал/а твърде надълбоко в професионалната си терминология, та да ме разбереш какво искам да ти кажа
имаше един , дето по подобен повод му го написах, ти си втория/втората
та...

един ден през зимата едно врабченце премръзнало и паднало на заледената земя
в този момент минала една крава и се изср...ла отгоре му
затоплило се врабченцето , подало главица над кравешкото л...но и весело зачуруликало
в тоя момент минала една лициа (котка) покрай него и го изяла

поуките са :

1. не всеки, който те завира в л...то ти желае злото
2. не всеки, който те вади от л...то ти мисли доброто
3 като си наср.н не чуруликай

лично мнение- след всичко което изписа и то след като вече ти беше отговорено достатъчно толерантно, аз на мястото на "мародера" бих ти банала IP -то за този форум
и повярвай ми, професионалната терминология не е пречка за отчужденито между различните професионалисти- самите хора са в основата му

Guns don't kill people, lie kills people..


Тема Re: Пичелиш лукчи ут тотуту...нови [re: tany@]  
АвторЛилитo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 23:39



да не си помислиш само, че си разправил нещо нечувано и незнайно...

историйката ти е христоматийна и всеки даскал от средното даскало по информатика я разказва всяка година на учениците хубаво да им се набий в тиквите, какво е логика...

и личното ти мнение пет пари не струва, щот постановката, "ако аз бях...еди какво си..." не върви, щот не си...

пък модератора си знай работата ... и мене и тебе ша изчисти

и повярвай ти.. професионалната терминология е допълнителна пречка за разбирателство на и без това отчуждените хора...



Тема Re: Пичелиш лукчи ут тотуту...нови [re: Лилитo]  
Автор ghs (познат)
Публикувано19.09.05 07:28







Тема Ти не си просто навлекнови [re: Лили]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано19.09.05 07:32



ти си нагъл навлек. Взимай си активите и бягай.


---
In Neci Renascor Integer

Тема Вече си блондирана?нови [re: Лили]  
Автор ADMlN$ (...реже наред.)
Публикувано19.09.05 08:14



Извинявай, останал съм с грешно впечатление. Мислех че си блонди и под коремчето....а то се оказва придобито впоследствие.
Както и да е. Като не става с бек поне може от хиста да намериш линка на логин страничката - за това не трябва акъл, а минимални познания по четене.
Имам нова идея! Направи си bookmark на страничката с паролата ( натискаш с показалеца на лявата ръка бутона Ctrl който на клавиатурата се намира на края на последния отгоре надолу ред в ляво задържаш натиснат бутона Ctrl и с показалеца на дясната ръка натискаш бутона 'D', който е четвъртия бутон от ляво на дясно на средния ред на клавиатурата, след което пускаш едновременно и двата бутона ). След това като те хвърли на заглавната страничка, просто трябва да намериш в "предпочитани" току-що направения букмарк.
бтв: Ако имаш проблем с навигацията по менютата - свиркай! "Лекарското събрание" приключи и сега сме на развлекателната част!

"Няма да я целувам засега" си казал принца и слязал от Спящата Красавица


Тема Re: Вече си блондирана?нови [re: ADMlN$]  
Автор _danitu (аз)
Публикувано19.09.05 11:26



Ей шшшт другарю, недей сега обижда момата на блондинка, мене може :)) хем съм блондинка отвсякъде, хем не и разбирам сложните изречения на Лилито. Къф е извода - баси блондинката дето съм :)). Отивам на фризьор, та дано ми помогнат :))




Тема Re: Вече си блондирана?нови [re: ADMlN$]  
АвторЛилитo (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 12:47



виж какво, за сериозната част може да не ставам, ма за развлекателната - трябва да ставам.. стига да не ме светвате, че е започнала, за да не вдървявам от притеснение, пък ся...

ами да ме оставите в неведение и да ми гледате сеира...

Благодарско за това, че си толкова великодушен и да не ме нихилираш досега, ми даже и да ми даваш аванси, че мога да продължавам да свиркам..

ей!... накрая ша ме ядосате, ша седна, ша изпочета сичко по "системното ви администриране", за компютитата и програмирането и или ша стана добра колкот вас или ако ще да пукна...

аз, така на инат, три науки съм изучила.. ей тъй на, като че ли живота ми зависи от тях.. и ся ми се връща "тъпкано" с хубави неща...

не ма ядосвайте, че!





Тема Re: Ти не си просто навлекнови [re: Ocoroвeц]  
АвторЛилитo (Нерегистриран)
Публикувано19.09.05 12:50



НЯМА ПЪК!

Искам да ма изгонят най-позорно!...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.