Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Системни администратори
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Малко смях с БТК ADSLнови  
АвторDe1win (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 14:25



Вие проверихте телефонен номер - xxxxxxx

Този номер има възможност за ADSL. Ако желаете да се абонирате може да се обадите на телефон 0800 100 или да посетите близкия БТК център.


Моля проверете дали вашето PC отговаря на минималните изисквания:

* IBM PC съвместим хардуер (минимум Pentium с 64Mb RAM)
* Oперационна система Microsoft Windows версия 98 или по-висока
* Internet Explorer с Outlook Express.






Тема Re: не разбрах кое е смешното,нови [re: De1win]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано17.03.05 18:17



ама тя мама ми казва че съм си тъп по рождение...

всеки провайдер има списък от поддържани конфигурации. ако не се вместваш в тях не означава че няма да имаш сървис, означава, че като им се обадиш за поддръжка, ще ти кажат че твоята конфигурция не се поддържа. ще ти дадат нет на модема и ще те оставят да се оправяш сам.

сега пак - кое е смешното?

.



Тема Re: не разбрах кое е смешното,нови [re: Troll_]  
Автор SDDS (аматьор)
Публикувано17.03.05 18:28



Може би това :

В отговор на:

Internet Explorer с Outlook Express




НА всичкие им е ясно,че Internet не е само WEB & MAIL



Тема Re: не разбрах кое е смешното,нови [re: Troll_]  
Автор Heaндepтaлeцa Джo (?!?)
Публикувано18.03.05 02:47



ами изискванията като цяло са идиотски
по разумно щеше да напишат примерно - на ХТ с ДОС няма да мине номерът

Когато боговете говорят, ония с фактите никакви ги няма.


Тема Re: не разбрах кое е смешното,нови [re: Troll_]  
АвторDe1win (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 10:18



Като цяло ми е смешно. Windows-a как да е ще го преживея като изискване ( и то само за USB модемите им! ), обаче да искат ИЕ и ОЕ е направо трагично.

бтв ... НТ 4 нали влиза в списъка ? Ами ако го имам на алфа станция? Тогава пък май не отговаря на т.1 .. уффф .. абе пий едно кафе и се усмихни



Тема Re: като гледам,нови [re: De1win]  
Автор Troll_ (Troll)
Публикувано18.03.05 22:15



ти си вдянал половината от това дето съм го написал, другите двама и толкова не са...
без да ме еня за бтк, все пак те предлагат интернет и ТЕ решават какво да поддържат, не ти... ако не ти харесва, знаеш какво да правиш, предполагам...

виж

какво поддържат хората...
надявам се да можеш да намериш други провайдери и да се убедиш, че не поддържат кой знае какъв набор от ОС и браузъри...

ПС
това, че не можеш, не знаеш или те мързи да си оправиш системата не означава че ИЕ е калпав или несигурен браузър. например мен не ме е страх да ходя с него по асталависта...



Тема Re: като гледам,нови [re: Troll_]  
Автор Heaндepтaлeцa Джo (?!?)
Публикувано19.03.05 13:44



бе аз ли нещо не схващам или ти се пра'иш на ударен
ADSL да го кажем по най-идиотски е начин за пренос на информация - един от многото. За каква подръжка на ОС и още повече на БРАУЗЪРИ може изобщо да става дума!

Когато боговете говорят, ония с фактите никакви ги няма.


Тема Re: като гледам,нови [re: Heaндepтaлeцa Джo]  
Авторbsb_2 (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 20:29



Ами много просто. Като се обади г-н Иванов, който току-що си е прекарал ADSL вкъщи, защото видял рекламата и има парички, и каже, че няма интернет, девойчето от поддръжката трябва да може да диагностицира проблема. Не може да му обясни, че връзка между БТК и модема има, останалата част от веригата като например браузър не е грижа на БТК и той да се оправя. Така че поддръжката на ОС и браузър е необходима от изцяло маркетингова гледна точка. Ако кажеш на клиента, че не те интересува защо той няма интернет, като твоите устройства си работят, няма да ти е клиент дълго време.



Тема Re: Малко смях с БТК ADSLнови [re: De1win]  
Авторbsb_2 (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 20:34



Аз си мислех, че ще пуснеш тази картинка:





Тема Re: като гледам,нови [re: Troll_]  
АвторDe1win (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 10:07



"Installation, uninstallation, and re-installation of Internet software supplied on the Sympatico CD-ROM or downloadable upgrades from the service.sympatico.ca Web site"

Нещо май се различават двата вида поддръжки - на БТК и Sympatico.
Така като гледам на Sympatico e в категорията "Help with your services" , а не в категорията "минимални изисквания за пускане на модем"!

Май говорим на различни езици. Или поне на различни OSI layers.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.