Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 19.04.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как я карате Дунавски чеда?нови  
Автор MaГecниk (непознат )
Публикувано23.02.01 02:59



Как я карате там край Дунава не ви ли писна да се мъчите като грешници за къшей сух хляб и за малко алкохол?Не ви ли писна да биете жените си за да си го изкарате на някого?До кога гордият ви дух ще се пречупва пред желанията на тази или онази политическа партия?Направете нещо за да спасите родния ни град!Не карайте младите хора да бягат тук или там из цяла България в търсене на средства за препитание!Съдбата ви е във ваши ръце!



Тема Re: Как я карате Дунавски чеда? [re: MaГecниk]  
Автор Day (член)
Публикувано23.02.01 09:53



Това не се отнася само до Силитра, но и за всички по-малки градове...обезлюдиха се...но такава е май и световната тенденция...големите градове да стават все по-големи, а малките да си остават малки и консервативни...))))

...който иска да види...вижда...


Тема Re: Как я карате Дунавски чеда?нови [re: MaГecниk]  
Авторsuni (Нерегистриран)
Публикувано25.02.01 16:38



Любопитна съм да разбера от кой край на света е отправена тази потриотична загриженост?Защото ако се намираше в България,нямаш да визираш изложението си като конкретен проблем на Силистра.И откъде такива данни за домашното насилие в нашия гра?Чакай-сетих се!Ти си живял тук......Ама в кофти квартал .От там са ти спомените и за алкохола,и за трохите,нали?
Имам предложение-при следващото ти гостуване се обади да ти покажа и другите части на града.Особено централната.

Пък като си такъв оправен,що не вземеш да се кандидатираш за кмет,а?
Току виж града ни разцъфтял......................



Тема Re: Как я карате Дунавски чеда?нови [re: MaГecниk]  
Авторlocalen_patriot (Нерегистриран)
Публикувано27.02.01 00:11



A 'be ne znam za kakav MaGesnik se mislish no tova che parvo kazvash "Vi pisna"za Silistrantzi ,posle "rodniat Ni" grad me navezda na misalta che iavno za tab Sisitra e samo roden grad ,no ti otdavna ne se brojsh za silistrenetz.
Az pak si mislia che kolkoto i sadbata da e v nashite ratze ima nesta kojto ne mogesh da promenish towa sa imeto si , grada v kojto si otrasnal , nestata v kojto viarvash i drugi vse takiva interesni raboti zastoto te nosiat twojata identichnost. Ako iskash da si niakoj drug a ne tozi kojto si - zapoviadaj "izbora e iztzialo twoj" no ti si se rodil v tozi grad i ot dumite s kojto opisvash nashia grad mogesh samo da se sramuvash /ako sa verni razbira se/ pak i az de , no otnosno razbiraniata za gordia silistrenetz kojto bie gena si zastoto ne moge da nabie/nadvie/ niakoj drug vsichko e vapros na gledna tochka - gordosta ima savsem drugi izragenia , spored men tova ne e proiava na gordost a na bezsilise .
Pak i poznavam dosta Silistrentzi kojto nosiat gordosta si magkata bez da si biat genite .Tuka veche ne moga da se usmihna - sorry!

P. S. Opomni se chado oste imash vreme!



Тема Re: Как я карате Дунавски чеда?нови [re: localen_patriot]  
Авторsuni (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 21:57



Нещо се изгуби видния Магесник.......
Дали пък не се стяга за изборите/опазил ни Господ!/?
Аз съм също местна патриотка.И извънредно много се дразня от хора като него.Нагледала съм се на силистренци,които парадират със сменената си адресна регистрация,а продават зеле на пазара в ГОЛЕМИЯ ГРАД.
И не заради максимата "Пръв на село......." стоя в Силистра,а заради предимствата на нашия град,които не са никак малко.
Как мислиш дали ще се опомни въобще?



Тема Re: Как я карате Дунавски чеда?нови [re: suni]  
Автор MaГecниk (непознат )
Публикувано06.03.01 04:50



Mила,suni!Живял съм в Силистра!Не съм си сменял адресната регистрация и още се водя на постоянен адрес във вашия град. В момента съм във Варна ,но не защото не обичам Силистра,а и нямам намерение да се кандидатирам за кмет/Бог да пази Силистра от кмет като мен/!!!Живея във Варна повече от 10 години и за цялото това време не съм видял нищо добро от силистренци.То не бяха измами/лично са ме мамили/;то използвачи;даже един ми открадна солидна сума пари в брой!За това се изказвам по този начин за всички силистренци.Съгласен съм че има изключения, но те просто потвърждават правилото!Някога може би нещата ще се променят-за жалост аз няма да съм жив за да видя града такъв какъвто го помня от детството си!
Съжалявам ,но дори и да искам да ти се обадя не знам къде пък и не съм сигурен че го искам!Ти обаче не се притеснявай продължавай да поддържаш контакти с мен/тук в клуба/ и току виж си ме убедила ,че си струва да помагаш на Силистра и на нейните жители!Аз съм податлив на внушения....
с най-добри чувства дяволски твой: МаГесник
р.s.Ако общуването в клуба не те задоволява прати ми e-mail на адрес:
magesnik@abv.bg




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.