Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 28.05.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема въпрос към PRN  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано31.01.13 12:10



виждам че лъчетерапията ти е тясна специалност .Значи този вид подход към лечението не е ли от началото на 20 - век ? В последните години тезата за предоминантно генетечната обусловеност на раковите заболявания , не доказват ли пълното безмислие на лъчетерапията, която по никакъв начин не афектира причините за заболяването на ниско ниво ? Де-факто много изледвания впоследните години показват че в повечето случай лъчетерапията не дава никакъв резултат, което е логично.Според мен нормално е едно обещаващо лечение , с вероятност за добра прогноза в по дългосрочен план , да включва агенти действащи на молекулиарно ниво , като генни сурпресори , различни видове инхибитори и т.н

Bitch, I\'m a model


Тема Re: въпрос към PRNнови [re: Federer]  
Автор PRN ()
Публикувано08.07.13 02:30



Лъчелечението е като хирургията, никога няма да не бъде актуална в онкологията. Тя е едно от най модерните и бързо развиващи се специалности на полето на онкологията в момента. Другото са общи лафове като за списание "Космос": варират от повърхностност до откровено неразбиране.



Тема Re: въпрос към PRNнови [re: PRN]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано09.08.13 00:34



ок ще ти поставя въпроса по друг начин, дай ми линк или цитирай trial от последните 10 години, в който статистически се демонстрира увеличаване на средната продължителност на mean cancer survival rate и за кои видове онкологични заболявания става въпрос.



Тема Re: въпрос към PRNнови [re: PRN]  
Автор Geyajr@gmail.com (непознат )
Публикувано23.04.17 03:12



Здравейте,

Благодаря на д-р PRN за времето, отзивчивостта и търпението, с което отговаря на всички. Регистрирах се днес, и не съм особено запозната с форума на Дир.бг. Ако тази тема още е активна и отговаряте на нея, ще съм изключително благодарна да индикирате - имам нужда от вашия съвет и голямо сърце. Активна ли е темата, д-р PRN?

С надежда за положителен отговор.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.