Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:32 09.05.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема WiMax в Силистра  
Автор PRN ()
Публикувано10.06.12 12:42



Напоследък виждам, че МаксТелеком е поставил и Силистра на картата си с покритие. Само да попитам някой ползвал ли е интернет в Силистра през МаксТелеком и какви са впечатленията от интернет доставчика.



Тема Re: WiMax в Силистранови [re: PRN]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано24.06.12 08:48



искам да те питам нещо , имаш ли ICQ



Тема Re: WiMax в Силистранови [re: Federer]  
Автор PRN ()
Публикувано24.06.12 16:20



Не, нямам ICQ... ICQ живо ли е още


Можеш да ме намериш на Twitter: @nikolaynedev Остави ми директно съобщение.



Тема Re: WiMax в Силистранови [re: PRN]  
Автор PRN ()
Публикувано24.06.12 16:25



Да си отговоря сам - поех риска и купих едно WiMax устройство от София. WiMax има в Силистра и работи много добре, особено за такива прелетни птици като мен. Естествено няма местен представител, който да продава устройствата в Силистра.



Тема Re: WiMax в Силистранови [re: PRN]  
Автор Federer (Mean Machine)
Публикувано28.06.12 00:03



twitter , facebook, myspace не ги пипам .Между другото и аз се казвам Николай.
ще те питам тук тогава , видях че се занимаваш с онкология. Аз имам някакво желание да уча нещо свързано и тъй като съм в някаква възраст на която е трудно да запиша медицина (щото няма задочно

) , та си мислех за молекулярна биология.Не знам дали има много смисъл ,идеята ми е коя специалност ще ми позволи да вникна най дълбоко в материята. Прави ми впечатление че в щатите онколозите са масово лекари.



Тема Re: WiMax в Силистранови [re: Federer]  
Автор PRN ()
Публикувано22.07.12 13:15



Не бях влизал от доста време тук и едва сега ти виждам постинга. Това за онкологията добре си го намислил, но не виждам как от молекулярна билогия ще стигнеш до нея. Тя си остава единствено и само лекарска специалност. А и молекулярна билогия задочно ще е много трудна работа. Освен това молякулярната билогия не е онкология по никакъв начин.

Ако наистина ти се занимава с такава една работа - просто запиши медицина, всичко станало е труден път, който не води до никъде... това според мене.

Ако искаш нещо периферно на онкологията - има програма за рентгенови лаборанти, част от който след това се занимават с лъчетерапия, във колежа "Филаретова" в София, но и там не се учи задочно. Естествено става дума за лаборантско, а не лекарстко ниво на работа.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.