Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 29.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Паралел 44 ,кой и защо ?нови  
Автор dzhigit (непознат)
Публикувано22.08.10 20:39



Някой си Желев,бил журналист?,направил сайта Паралели44 за Силистра.Кой е този "журналист"/къде и кога е писал/ и какви са истинските му цели и задачи ? който знае да обясни.



Тема Re: Паралел 44 ,кой и защо ?нови [re: dzhigit]  
Автор livija (непознат)
Публикувано23.08.10 21:12



Юлиян Желев - не го ли познаваш?! Кореспондент на вестник "Труд" за Силистра дълги години. Преди това е работил и в други медии-регионални и национални. Издал е три книги. Носител е и на национална награда като писател. Член е на съюза на журналистите. Както казваш ти-направил е и сайта "Паралел44". Истинските му цели и задачи са да информира силистренци за събитията в Силистра и региона, в страната и в света- нормалната дейност, която извършва всеки един журналист по света.
Една молба към теб - преди да пишеш друг път, вземи си оправи пунктуацията и правописа, ЕДИКОЙ СИ любопитко, защото си жалък и смешен- БЕЗПЛАТЕН СЪВЕТ!!!
Между впрочем, само за сведение - нямам нищо общо с Желев и не съм нито Желев, нито Желева, а само читателка на сайта и съм прочела и книгите на Желев и намирам, че това, което е написал е стойностно, интелигентно и интересно.
Ето обясних ти и мисля, че задоволих дребнавото ти и жалко любопитство, изложено по "високо интелигентен начин и твърде стойностно".

Редактирано от livija на 23.08.10 21:15.



Тема Re: Паралел 44 ,кой и защо ?нови [re: livija]  
Автор kerrim (непознат )
Публикувано28.08.10 20:22



Бе момиче, бива ли тъй, да кажеш толкоз хвалби, пък да пропуснеш, че тоз голям "писател" просеше пари у нашия Куби - нали го знаеш, от Дулово, да му плати да си отпечата книжката. Ти туй не го ли знаеше за него? Просеше пари от нашия Гюнай Сефер! Ако е такъв, за какъвто го представяш, поне приятели щеше да има, да му помогнат един вид. Пък то..........



Тема Re: Паралел 44 ,кой и защо ?нови [re: kerrim]  
Автор livija (непознат)
Публикувано30.08.10 10:05



Керимчо, думата е спонсорство. Начинът по който го наричаш, показва злобата ти, злъчта и завистта, които не са никак добре за психическото и физическото ти здраве!
От теб сега научавам, че е грях човек да не е богат и да няма богати приятели, които да му станат спонсори.
Добре, разбирам, че ти си от хората, които подбират "приятелите " си, според ползата, която може да имат от тях, но не очаквай всички да са като теб!
Гюнай Сефер казваш, му бил спонсор! Ако не ме лъже паметта, той беше спонсор и на християнски пакаклис. Ами по пътя на твоята логика, трябва сега да съборят пакаклиса. Така ли?! А и доколкото знам този същият все още няма присъда. А всеки е невинен до доказване на противното , нали?! Или и това не знаеш?!
Хайде, давай! Издай и ти книга и искай пари от някой друг! Давай! Аз ще ти помогна с някой и друг лев! Пиши само тук във форучма, че си я написал. И аз тогава няма да слагам писател в кавички, когато пиша и за теб отзив за романа ти, защото не съм злобна и завистлива, с което се гордея.



Тема Re: Паралел 44 ,кой и защо ?нови [re: kerrim]  
Автор livija (непознат)
Публикувано30.08.10 10:11



О, Керимчо, погледнах профила ти и видях, че имаш две мижави мнения, което означава, че си се регнал само, за да излееш злъч срещу човек, който вероятно не ти е сторил нищо, но просто него го знаят, а теб едва ли, или пък може и да те знаят, а?!?! И да имаш основание да се криеш зад няколко ника?!
Ех, тая наша българска завист!!! А ти защо пишеш с турски ник? Керим е турско име. В което няма нищо лошо де!



Тема Re: Паралел 44 ,кой и защо ?нови [re: livija]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано30.08.10 11:56





Велик писател е Юлиян Желев..ВЕЛИК!
И ако някои държи тази тема за да пиша в нея..се лъже.
За боклуци не си дигам пръста да натисна и „ентера” дори….





Тема Re: Паралел 44 ,кой и защо ?нови [re: po_debeliq]  
Автор livija (непознат)
Публикувано30.08.10 14:07



Е, досещам се защо пишеш така, а не е трудно и всички останали да се досетят. Всички останали е доста силно казано, защото при тази "блъсканица" /посещаемост/в този клуб, а и в един друг сайт/

е не съвсем на място да се употреби този израз.
Ама хайде да оставим Юлиян Желев на мира да си работи човекът кротко и мирно, защото някак си не е много гот мъже ?!?!-/ доста съмнително доколко могат да се нарекат такива, а и изобщо дали са мъже/, да злословят и да клюкарстват.
Приятен ден!
Повече няма да пиша, защото ми е под достойнството, честно казано да влизам в подобна "полемика".



Тема Re: Паралел 44 ,кой и защо ?нови [re: po_debeliq]  
Автор livija (непознат)
Публикувано30.08.10 14:11



Апропо, за думата боклук някой може да те осъди, ако прецени, че си заслужава да обръща внимание на подобен пост, при това на модератор!



Тема E....твоите са 22...сепак..... [re: livija]  
Автор Пoп Cтaвpи (Одитеминакурами)
Публикувано30.08.10 15:04



Тайбаразплетенатакошницаитебе



Пием с мярка.............до насиране




Тема Re: Паралел 44 ,кой и защо ?нови [re: livija]  
Автор kerrim (непознат )
Публикувано30.08.10 17:06



"Гюнай Сефер казваш, му бил спонсор! Ако не ме лъже паметта, той беше спонсор и на християнски пакаклис. "... Бре, къзъм, на душата си грях слагаш - книжката на туй момче не е като нуждата от параклиса. Без книжките му може, но без параклис не може... Тъй че не ги прави да изглеждат равни - срамота е! И още нещо накрая - колкото пъти пишеш, толкова пъти се кълнеш, че не си злобна и завистлива - а сега преброй колко пъти си използвала тези две думи... От началото до края редовете ти са пълни с нерви и ярост. Тъй казват, приказвал само Ю.Желев - да не си се преродила в него??!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.