Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 27.04.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ЕЛИ РАДАНОВА - В МЮЗИК АЙДЪЛнови  
АвторMUZlKAL (Нерегистриран)
Публикувано02.03.09 21:14



НА 17 ГОДИНИ ОТ СИЛИСТРА ЩЕ БЪДЕ ЕДИН ОТ ОСНОВНИТЕ ПРЕТЕНДЕНТИ В МЮЗИК АЙДЪЛ 3, С НЕВЕРОЯТНО ГОЛЕМИ ВЪЗМОЖНОСТИ ДА БЪДЕ ДОРИ И НОВИЯТ МЮЗИК АЙДЪЛ НА БЪЛГАРИЯ!!!
НЕВЕРОЯТНА Е!!!



Тема Re: ЕЛИ РАДАНОВА - В МЮЗИК АЙДЪЛнови [re: MUZlKAL]  
АвторFens (Нерегистриран)
Публикувано02.03.09 21:18



Браво на Ели!
Строхотно излъчване и глас. Защо и трябваще на Соня Васи да се зарича за пар4ето на Гънс.





Тема Re: ЕЛИ РАДАНОВА - В МЮЗИК АЙДЪЛнови [re: Fens]  
АвторMUZlKAL (Нерегистриран)
Публикувано02.03.09 21:22



Шоу, реклама, да се говори за нея.А как ти се стори Мария?!?Според мен нагла и невъзпитана, но кой пък е очаквал нещо друго от нея-аз лично не.
Ели Раданова е с вродент талант и ще покори много сцени.Браво!!!



Тема Re: ЕЛИ РАДАНОВА - В МЮЗИК АЙДЪЛнови [re: MUZlKAL]  
Авторcилиcтpeнeц (Нерегистриран)
Публикувано03.03.09 00:07



БРАВО НА МОМИЧЕТО!!!
дано стигне до финала и да прочуе града ни!ето такива таланти могат да ни обединят във форума и да гласуваме за нея.



Тема Re: ЕЛИ РАДАНОВА - В МЮЗИК АЙДЪЛнови [re: cилиcтpeнeц]  
АвторFens (Нерегистриран)
Публикувано03.03.09 01:43



За Мария какво да кажа. Женицата е много зле!Не знам дали е вярно, но нъкъде бях чул че се плащало да бъдеш жури!Тя горката с нищо не блести в попрището си, та навярно сега по всякакъв начин ще с стреми да трупа дивиденти(дори и със скандали и препирни). Като цяло журито е много зле според мен, но такъв тип жури прави предаването гледаемо.В предния Айдъл поне имаше 1 признат музикант - лека му пръст на Вили. Някой да е чул някакв хит последните 2 години на Дони?Никога не трябва да се забравия, че това в Мюзик Айдъл в BG!Дано Елито да стигне на финала.Стискам плаци!



Тема Re: ЕЛИ РАДАНОВА - В МЮЗИК АЙДЪЛнови [re: Fens]  
АвторMUZlKAL (Нерегистриран)
Публикувано03.03.09 09:07



Споделям мнението за журито, с изключение на Дони.Той е талантлив според менпи има пристойно поведение по отношение на изпълнителите, за разлика от останалите, но това е схващането им за шоуто вероятно - от трагичното с много подигравки да го направят да изглежда комично.



Тема Re: ЕЛИ РАДАНОВА - В МЮЗИК АЙДЪЛнови [re: MUZlKAL]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано03.03.09 09:51



И аз харесах това момиче - тя къде е учила пеене - знае ли някой кой е нейния педагог, защото доста вярно пее и не ми се ще да вярвам, че е само вроден талант. Дано да стигне далече - искрено се надявам даже да спечели айдъла. Що се отнася до журито - пълна пародия - добре че талантливите си личат и без много да разбираш от музика (визирам Мара отварачката, само как присвива очи - що не вземе тя да изпее нещо на живо - ще е интересно).



Тема Re: ЕЛИ РАДАНОВА - В МЮЗИК АЙДЪЛнови [re: cилиcтpeнeц]  
АвторMЮ3ИKAЛ (Нерегистриран)
Публикувано03.03.09 10:07



Дано!Относно обединението на всички ни, едва ли е възможно.Хората са с различни интереси, а и освен това има и хора, които мразят себе си/вижда се ясно във форума, но то е май както пишат тук само един човек/, та едва ли биха подкрепили и Ели.Както и да е, но тя има уникалния шанс да бъде третата известна певица от този град.Желая и успех!



Тема Re: ЕЛИ РАДАНОВА - В МЮЗИК АЙДЪЛнови [re: Пpяkop]  
АвторMУ3ИKAЛ (Нерегистриран)
Публикувано03.03.09 10:11



Да, прав си, че не е само талант, просто си личи, че има и школован глас.Но таланта все пак и е безспорен!Докосната е от космически лъч при раждането си.



Тема Re: ЕЛИ РАДАНОВА - В МЮЗИК АЙДЪЛнови [re: MUZlKAL]  
Авторbrao (Нерегистриран)
Публикувано03.03.09 13:06



a ti otkade znai6? tui det go pkazaxa sno6ti be6e ot kastinga v Varna. Moje i da sa q skasali ponatatak






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.