Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 17.05.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Силистра,мръсен и тъжен град  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано24.02.09 20:28



Силистра поразявя с разкопанити улици,препълнените контийнерри за боклуклипсата на осветлени през ноща,многото некролози и пиян кмет изживяващ се като ресторантски певец.Тъжно и обидно,нали ?



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: rocт]  
Авторhi_hi (Нерегистриран)
Публикувано24.02.09 20:41



на мен лично ми е тъжно, че неграмотник като теб се произнася. Това е по-тъжното.
...Но я да те питам нещо ... Не ти ли писна да пееш песента си на един и същ глас? Поне смени тоналността ... просто препоръка ... ако ли не ... грачи си ... Не ми пречиш. Малко нерви ми образуваш, но ще го преживея ...
Жал ми е за такива хора като теб. Явно си лишен от обикновените човешки радости и ти липсва вниманието, обичта и нежността на някого, когото можеш да наречеш приятел, любима и т.н.
Хайде, тъгувай си със здраве!



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: rocт]  
Авторtato (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 11:55



Колко ти плащат, hi hi, за да защищаваш Иво Андонов? Струва ли си?



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: hi_hi]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 12:50



Защо, само грамотните хора ли могат да се произнасят за чистотата-не знаех до сега?!?!
А и още нещо - когато един човек е лишен от внимание, обич и нежност, както се ти изразяваш от обикновените човешки радости, не си ли ти, аз и останалите, които участваме във форума тези, които трябва да му обърнем внимание, за да не се чувства изолиран и непотребен?!Не си ли на ясно, че Великия пост е за пречистване не толкова на тялото, колкото на душата/ако я имаш естествено/.Не е зле да се запознаеш с християнските ценности, дори и най-повърхностно, дори и да си атеистка, или мюсюлманка/
И най-накрая се питам защо, когато някой започне да контактува с някого точно тук, винаги ще се намерят персони, на които това не им допада и с удоволствие и душевна наслада се НАТРАПВАТ В ДИАЛОГА,ЗА ДА ГО ПРЕКРАТЯТ!!!
В крайна сметка, много жалко е за теб, защото това отношение към другите, влияе негативно най-много на самата теб!!!



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: tato]  
Авторhades (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 13:07



Ami ako nqkoi poluchava neshto za da zashtitava nqkogo to togava na vas koi vi plashta da sipete edni i sushti neshta da nedovolstvate ima mnogo koeto e minos ama ima i plus a tva ne se vijda nali ne znam dali vzima nqkoi pari da pishe tuka ama ako e nqkoi mai tva ste vie dragi :}}



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: tato]  
Авторhi_hi (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 15:29



Не защитавам никого. Най-малко ще защитавам и себе си от упреците Ви!
И въпреки латиницата на hades и допуснатите грешки от него - ще се съглася с едно и ще задам същия въпрос на вас - Кой и колко Ви плаща ..., за да повтаряте като латерна?
Да .. има улици, които още не са асфалтирани. Да, има контейнери, които не се изпразват навреме и се препълва. Да, има дефицит в общината. Да, има некадърници в цялостното управление на града - както в администрацията, така и в Общинския съвет и в другите институции - били те държавни или общински.
ДА! Има твърдения, които са вярни!
Не! Не защитавам никого!
Всъщност, защитавам името на града, в който съм родена, и в който имам намерение да прекарам живота си ...
Затова, когато някой, който - нарича себе си - гост - е тръгнал да тъгува - реагирам ..., нима са свършили силистренците, които да милеят за града си?!?



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: hi_hi]  
Авторeho (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 20:57



Истина е,че Силистра в последните 7-8 години се превърна в мръсен,беден и пенсионерски град.Но може ли да бъде друг пр един неадекватен кмет,който и за пазач на бостан не става.След като ентрални улици като аковски,П.Дамян,Симеон Велики са с дупки какво остава за другите ?Хаос в паркирането и двишението на МПС,Ресторанти работеши денонощно,озвучаващи с чалга цели квартали.Безработица,мизерни заплати,безнаказана наркомания,проституция,престъпна разпродажба на общинската соственост.Пренадут чиновнически апарат в общината.и кмет изживявящ се като кръчмарски чалгаджия.



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: hi_hi]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 07:57



Е, по нелепо нещо не бях чел до сега!!!Значи всичко, което казаха за мръсотия и нищета, за некадърници, които управляват града е ВЯРНО, ВЪПРЕКИ, ЧЕ ПИШЕЩИТЕ ДОПУСКАТ ПРАНОПИСНИ ГРЕШКИ-ха-ха-ха, ами толкова са ги научили силистренските учители.
НО ОТ ТОЗИ ФОРУМ ТУК, ПИШЕЩАТА ДАМА ЗАЩИТАВА ГРАДА, В КОЙТО Е РОДЕНА И ИМА НАМЕРЕНИЕ ДА ПРЕКАРА ЖИВОТА СИ...Явно е, че се изживява като Стефка Евстатиева, или поне като Йелдъз Ибрахимова, чиито концерти едва ли е посещавала, особено в дните на Силистра, когато навярно е слушала вместо Йелдъз,/чиито салон не беше пълен/, пещата отвън на препълнения площад ДесиСлава!!!!
Но същата тази дама, наречена хи-хи с латински букви, намира ,че да си гост на Силистра е мръсна дума и НЯМА ПРАВО ДА ТЪГУВА,ЗАЩОТО СИЛИСТРЕНЦИ НЕ СА СЕ СВЪРШИЛИ...
Моме, хи-хи, не ме карайда ти кажа, че подходящия ти ник би бил, вместо хи-хи, нещо пак с х и х, но гластните букви, би трябвало да са други-а и о.
И ОЩЕ ЕДИН ВЪПРОС-КАТО ПИТАШ КОЙ ИМ ПЛАЩА ДА ОПЛЮВАТ, НА ТЕБ НЯКОЙ ПЛАЩА ЛИ ТИ ДА ОПОНИРАШ НА ВЕРНИТЕ ТВЪРДЕНИЯ, КАТО ТОВА ЗА МРЪСОТИЯТА И НИЩЕТАТА НАПРИМЕР, КОЯТО Е ОЧЕВАДНА?!?



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroмиcлeщ]  
Автордpyroceлeцa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 09:09



Аз пък по-тъпо мнение от твоето не бях чел!Първо-недей да се правиш на голям грамотник,а си виж твоите правописни грешки,особено е добре да се запознаеш как се пишат гласТните букви!
Второ-какъв беше първия ти въпрос към дамата,че задаваш втори?!


Трето-недей да споменаваш в подлото си писание имена на видни силистренки,като Стефка и ЙЪлдъз(пише се с Ъ),защото нямаш хабер колко тези хора са работили и творили с любов,а не като теб със злоба,просто те не се побират в речника ти!
На вас съм сигурен,че никой не ви плаща да плюете кмета,вие просто се пръскате от завист,че не можахте да го ударите на изборите!Сега използвате всякакви средства и хитринки,за да извършите това,включително и да ни досаждате с едно и също през ден,много е изнервящо!Желая да прочета нещо свястно в този форум за града и проблемите му,а не вашите ежедневни плюнки,които дразнят с примитивността си.
Май много внимание ти обърнах.



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroceлeцa]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 09:50



Некъде да прочете, че плюя кмета?!?!
Ходил съм на училище само до трето отделение, затуй съм неграмотник и аз като теб, но за разлика от теб съм гледал и слушал на живо и то не един път Стефка Евстатиева и Йалдъз Ибрахимова/ в турсия език няма Ъ и затова се пише с А, но това ,че и други, които са завършили твоето училище, го пишат с а, си е техен проблем.
Особено съм горд, че за разлика от теб, никога до сега не съм бил клакьор/дано да знаеш какво значи думата, но нямам намерение да ти изнасям лекция/.Хайде остани си със здраве и дано не се удаваш в собствената си помия, която бълваш.
Не се нуждая от вниманието ти друго СЕЛЕЦО-/личи ти/!!!Хайде отивай да извеждаш ОФцИтИ, че окъсня много и шти падне млеконадоя!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.