Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 14.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Силистра,мръсен и тъжен град  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано24.02.09 20:28



Силистра поразявя с разкопанити улици,препълнените контийнерри за боклуклипсата на осветлени през ноща,многото некролози и пиян кмет изживяващ се като ресторантски певец.Тъжно и обидно,нали ?



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: rocт]  
Авторhi_hi (Нерегистриран)
Публикувано24.02.09 20:41



на мен лично ми е тъжно, че неграмотник като теб се произнася. Това е по-тъжното.
...Но я да те питам нещо ... Не ти ли писна да пееш песента си на един и същ глас? Поне смени тоналността ... просто препоръка ... ако ли не ... грачи си ... Не ми пречиш. Малко нерви ми образуваш, но ще го преживея ...
Жал ми е за такива хора като теб. Явно си лишен от обикновените човешки радости и ти липсва вниманието, обичта и нежността на някого, когото можеш да наречеш приятел, любима и т.н.
Хайде, тъгувай си със здраве!



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: rocт]  
Авторtato (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 11:55



Колко ти плащат, hi hi, за да защищаваш Иво Андонов? Струва ли си?



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: hi_hi]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 12:50



Защо, само грамотните хора ли могат да се произнасят за чистотата-не знаех до сега?!?!
А и още нещо - когато един човек е лишен от внимание, обич и нежност, както се ти изразяваш от обикновените човешки радости, не си ли ти, аз и останалите, които участваме във форума тези, които трябва да му обърнем внимание, за да не се чувства изолиран и непотребен?!Не си ли на ясно, че Великия пост е за пречистване не толкова на тялото, колкото на душата/ако я имаш естествено/.Не е зле да се запознаеш с християнските ценности, дори и най-повърхностно, дори и да си атеистка, или мюсюлманка/
И най-накрая се питам защо, когато някой започне да контактува с някого точно тук, винаги ще се намерят персони, на които това не им допада и с удоволствие и душевна наслада се НАТРАПВАТ В ДИАЛОГА,ЗА ДА ГО ПРЕКРАТЯТ!!!
В крайна сметка, много жалко е за теб, защото това отношение към другите, влияе негативно най-много на самата теб!!!



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: tato]  
Авторhades (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 13:07



Ami ako nqkoi poluchava neshto za da zashtitava nqkogo to togava na vas koi vi plashta da sipete edni i sushti neshta da nedovolstvate ima mnogo koeto e minos ama ima i plus a tva ne se vijda nali ne znam dali vzima nqkoi pari da pishe tuka ama ako e nqkoi mai tva ste vie dragi :}}



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: tato]  
Авторhi_hi (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 15:29



Не защитавам никого. Най-малко ще защитавам и себе си от упреците Ви!
И въпреки латиницата на hades и допуснатите грешки от него - ще се съглася с едно и ще задам същия въпрос на вас - Кой и колко Ви плаща ..., за да повтаряте като латерна?
Да .. има улици, които още не са асфалтирани. Да, има контейнери, които не се изпразват навреме и се препълва. Да, има дефицит в общината. Да, има некадърници в цялостното управление на града - както в администрацията, така и в Общинския съвет и в другите институции - били те държавни или общински.
ДА! Има твърдения, които са вярни!
Не! Не защитавам никого!
Всъщност, защитавам името на града, в който съм родена, и в който имам намерение да прекарам живота си ...
Затова, когато някой, който - нарича себе си - гост - е тръгнал да тъгува - реагирам ..., нима са свършили силистренците, които да милеят за града си?!?



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: hi_hi]  
Авторeho (Нерегистриран)
Публикувано25.02.09 20:57



Истина е,че Силистра в последните 7-8 години се превърна в мръсен,беден и пенсионерски град.Но може ли да бъде друг пр един неадекватен кмет,който и за пазач на бостан не става.След като ентрални улици като аковски,П.Дамян,Симеон Велики са с дупки какво остава за другите ?Хаос в паркирането и двишението на МПС,Ресторанти работеши денонощно,озвучаващи с чалга цели квартали.Безработица,мизерни заплати,безнаказана наркомания,проституция,престъпна разпродажба на общинската соственост.Пренадут чиновнически апарат в общината.и кмет изживявящ се като кръчмарски чалгаджия.



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: hi_hi]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 07:57



Е, по нелепо нещо не бях чел до сега!!!Значи всичко, което казаха за мръсотия и нищета, за некадърници, които управляват града е ВЯРНО, ВЪПРЕКИ, ЧЕ ПИШЕЩИТЕ ДОПУСКАТ ПРАНОПИСНИ ГРЕШКИ-ха-ха-ха, ами толкова са ги научили силистренските учители.
НО ОТ ТОЗИ ФОРУМ ТУК, ПИШЕЩАТА ДАМА ЗАЩИТАВА ГРАДА, В КОЙТО Е РОДЕНА И ИМА НАМЕРЕНИЕ ДА ПРЕКАРА ЖИВОТА СИ...Явно е, че се изживява като Стефка Евстатиева, или поне като Йелдъз Ибрахимова, чиито концерти едва ли е посещавала, особено в дните на Силистра, когато навярно е слушала вместо Йелдъз,/чиито салон не беше пълен/, пещата отвън на препълнения площад ДесиСлава!!!!
Но същата тази дама, наречена хи-хи с латински букви, намира ,че да си гост на Силистра е мръсна дума и НЯМА ПРАВО ДА ТЪГУВА,ЗАЩОТО СИЛИСТРЕНЦИ НЕ СА СЕ СВЪРШИЛИ...
Моме, хи-хи, не ме карайда ти кажа, че подходящия ти ник би бил, вместо хи-хи, нещо пак с х и х, но гластните букви, би трябвало да са други-а и о.
И ОЩЕ ЕДИН ВЪПРОС-КАТО ПИТАШ КОЙ ИМ ПЛАЩА ДА ОПЛЮВАТ, НА ТЕБ НЯКОЙ ПЛАЩА ЛИ ТИ ДА ОПОНИРАШ НА ВЕРНИТЕ ТВЪРДЕНИЯ, КАТО ТОВА ЗА МРЪСОТИЯТА И НИЩЕТАТА НАПРИМЕР, КОЯТО Е ОЧЕВАДНА?!?



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroмиcлeщ]  
Автордpyroceлeцa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 09:09



Аз пък по-тъпо мнение от твоето не бях чел!Първо-недей да се правиш на голям грамотник,а си виж твоите правописни грешки,особено е добре да се запознаеш как се пишат гласТните букви!
Второ-какъв беше първия ти въпрос към дамата,че задаваш втори?!


Трето-недей да споменаваш в подлото си писание имена на видни силистренки,като Стефка и ЙЪлдъз(пише се с Ъ),защото нямаш хабер колко тези хора са работили и творили с любов,а не като теб със злоба,просто те не се побират в речника ти!
На вас съм сигурен,че никой не ви плаща да плюете кмета,вие просто се пръскате от завист,че не можахте да го ударите на изборите!Сега използвате всякакви средства и хитринки,за да извършите това,включително и да ни досаждате с едно и също през ден,много е изнервящо!Желая да прочета нещо свястно в този форум за града и проблемите му,а не вашите ежедневни плюнки,които дразнят с примитивността си.
Май много внимание ти обърнах.



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroceлeцa]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 09:50



Некъде да прочете, че плюя кмета?!?!
Ходил съм на училище само до трето отделение, затуй съм неграмотник и аз като теб, но за разлика от теб съм гледал и слушал на живо и то не един път Стефка Евстатиева и Йалдъз Ибрахимова/ в турсия език няма Ъ и затова се пише с А, но това ,че и други, които са завършили твоето училище, го пишат с а, си е техен проблем.
Особено съм горд, че за разлика от теб, никога до сега не съм бил клакьор/дано да знаеш какво значи думата, но нямам намерение да ти изнасям лекция/.Хайде остани си със здраве и дано не се удаваш в собствената си помия, която бълваш.
Не се нуждая от вниманието ти друго СЕЛЕЦО-/личи ти/!!!Хайде отивай да извеждаш ОФцИтИ, че окъсня много и шти падне млеконадоя!!!





Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroмиcлeщ]  
Автордpyroceлeцa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 11:10



Доживях да видя и такова чудо-човек израстнал на пъвите редове на такива концерти,браво!Имаш добър вкус!Само,че няма изява на Йълдъз в България,на която на плаката и да пише името и с "А",включително и за изявата и в Силистра!
http://music.pop.bg/person3466.html За млеконадоя не се тревожи,а се замисли дали архаизми като"затуй" не са характерни за дълбокия прованс?



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroceлeцa]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 13:11



Чай ся, ти друго СЕЛЕЦО, да ни съ вживяваш като жител на столицата, или ПОНЕ като живеещ некъде в Централна България, щото от този град по-дълбок прованс май няма, че и Видин е на по-централно място дори.
Ах да, сетих се че те видях на централно место на концерта на....ДесиСлава...
А наистина архаизмите са най-прекрасното средство за предаване на колорит на езика, но къде ти да знаеш такива неща ти изживяващ себе си като СТОЛИЧАНИН, ИЛИ ПОНЕ ЖИТЕЛ НА ЦЕНТРАЛНА БЪЛГАРИЯ!!!


Ади, оди да лееш дитерамбите си ...знайш къдя, нъл?!?!



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroceлeцa]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 13:15



ialdaz ibrahimova -в случай, че можеш да четеш на латиница.



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroмиcлeщ]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 13:23



ох, пардон, извинете, дитирамби, а не дитерамби-ах какъв ужасен пропуск за финото ти око, ако не се извиня, както стана в предния ми пост!!!





Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroмиcлeщ]  
Автордpyroceлeцa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 17:12



а,някой май започна да се гнети?недей така,пази си нервите за предизборната кампания!
пак да ти кажа:напиши йълдъз на български в гугала и виж къде ще срещнеш името и написано по друг начин,не ми го сервирай на маймуница.
и изобщо не си мисли,че езикът ти е колоритен,а се научи,че се пише "някъде",а не "некъде"!
радвам се,че си ме познал на концерта на десито,да аз съм фен на тази музика,но преди това бях на един друг с участието на:
живко петров-клавишни
веселин веселинов-еко-бас
христо йоцов-ударни
юзай-местен неуспял певец,студент в турция и изживяващ се като тенор
залата си беше достатъчно препълнена и познай кой беше основният изпълнител в концерта,с която после пихме по една ракия?


сега ако ми кажеш и стефка евстатиева от коя година не е идвала в силистра ще те призная!но първо се подготви добре,защото много са ти нескопосани мненията!
колкото до дитирамбите,не ги използвай често,не ти се отдават,заприличваш на един местен журналист,който пише за централно издание.



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroceлeцa]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 17:37



Не можа да познаеш, ама ич, тцъ...не гласуваааааааааааааааааааааааам,
аполитичен съм.Колкото до грешките а или я ,писах ти, че съм ходил като теб на училище до трето отделение.За Десито-бравос, машаала!!!Не съм и имал други предположения.
Отде пък прочете, че Стефка Евстатиева съм гледал в Силистра, а?!?
И още, ама хич не се ядосвам.Имах малко свободно време и реших да си пиша с жена, която използва няколко ника, един от които мъжки, а другите два с неопределен пол.
Не чета и преса-нито местна, нито "централна", нито пък се интересувам от журналисти, ама хич.
А дидирамбите си ги лей там, където е необходимо, та да не си изгубиш службицата.В същност проблемът си е твой!
И ЗАПОМНИ, ЧЕ ИМЕНАТА - СОБСТВЕНИ, БАЩИНИ И ФАМИЛНИ, СЕ ИЗПИСВАТ ВИНАГИ С ГЛАВНИ БУКВИ, ДОРИ И В ИНТЕРНЕТ, но това се учи в първи клас в края, вероятно не си стигнал чак толкова напред в материала.Съжалявам.Няма да ти искам пари за урока - бедплатно, за да не се излагаш друг път!Сбогом!!!И не бъди тъжна!!!





Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroмиcлeщ]  
АвторGnevna (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 21:44



Другомислещ, защо не си завреш липсващия интелект и бедния речник там където UV фактор няма влияние , м?



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: rocт]  
Авторtot (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 22:06



кметските копои се разджавкаха.те са в паника.Когато пиендето отиде в затвора jе ше останат на улицата.От там направо при кофите за боклук.Това са некадърници,които са годни са;о за ибрикчии на властимащите.Няма шега,
пиендето кмет ще изкара част от дните си в затвора това е самата истина .Кметовете на Хаскова,Левски,Стамболийски,Дупница, все трети мандат, вече са клиенти на прокуратурата/някои са в ареста/.Това е бъдещето и на безгръбначното подобие на кмет.



Тема Re:СПЕЦИАЛНО ЗА теб, миланови [re: Gnevna]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 22:24



заради наличният ти интелект, който ти е дори малко в излишък.
Поздравче!!!






Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: tot]  
Авторkoпoй (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 22:34



Зарежи кмета, тук не е съд!Гледай копоя- с различни никове една и съща персона!!!Жена, ту с женски, у с мъжки, ту с ник от среден род!!!Жалка картина!!!





Тема Re:СПЕЦИАЛНО ЗА теб, миланови [re: xa-xa-xa]  
АвторGnevna (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 23:35



xa-xa-xa, не ми уцели тънката струна. Имаш право на два опита . Само



Тема Re:СПЕЦИАЛНО ЗА теб, миланови [re: Gnevna]  
Автормиpo (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 00:34



дъ ми дуаш сестро,аферим!



Тема Re:СПЕЦИАЛНО ЗА теб, миланови [re: миpo]  
Авторpядko (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 00:43



гербаджии и атакисти да ми дат уяяяяяяяяяя,нещстници ниедни!



Тема Re:СПЕЦИАЛНО ЗА теб, миланови [re: Gnevna]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 07:55



Втори опит, за теб Гневна-този път право в тънката струна, която не ти е май
много тънка, ама нейсе, от мен да мине..........................



Стихотворение за жената

Възпяват устните, косата,
гърдите като на коза,
възпяват ханша и бедрата,
ала забравят за гъза.

Жени, без гъз какво сте вие?
Кажете смело, без сръдня!
Не е то нещо да се крие,
ни само орган за пръдня.

Гъзът е нещо естетично
и кой не тръгва след жена,
която с крачки естетични
тъй смело си върти гъза?

Кажете още кой не зяпа,
кога жена се наведе?
Гъзът й, бялнат като ряпа,
с греховна сила го зове.

Не е ли вярно, че в кревата,
преди да почне любовта,
ни съблазнява нас жената,
като я хванем за гъза?

О, женски гъз, бъди прославен!
Надебелявай и цъфти!
Сърцата мъжки покорявай
и към съблазън ги води!!

Повече няма и да искаш, толкова от мен!Ай, гепи майна!!!И со здраве си оди от тук!!!



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroмиcлeщ]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 08:44



и си голям педал,бе,тия музиканти,които ти изброява свириха на иълдъз в театъра,въобще не си в час,ква Деси Слава?



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: няkoй]  
Авторниkoй (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 09:31



не другомислещ бе пич, а другоселец харесва Деси Слава и този род музика.
Я прочети по-добре преди да се изходиш по въпроса !!!!!!!!!!!!!!





Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: koпoй]  
Автор:}}} (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 11:51



Abe koi kmet e v aresta che ne razbrah az ne znam za takiva a nashia nqma da ide v zatvora makar na nqkoi da im sa iska taka okei razbrahme veche che edni i sushti prikazvat edno i sushto q da kajat togava koi sa tia deto zaslujavat da ni opravlqvat poneje se zapoznati koi de ql koi de pil koi kvo kral koi s kogo spal kajete tia deto nqmat poroci deto shte ni opravlqvat pravilno razumno detgo shte opravqt mrasotiata i bokluka dupkite koi gerp li ataka li koi ???????? ostavi desislava i edluz i dvete sa si vzeli honorarite i aide chao dovijdane leka nosht ostavqme i tva che pisha negramotno za tva pitam vas gramotnite kajete koi spored vas shte ni opravlqva koi zaslujava ama ne sme go otcenili Petko Dobrev li Toshko li koi be ?????????????????????????????????????



Тема Жа ви уцеля аз...нови [re: Gnevna]  
Автор AHlT-ENG.COM (Поебуций)
Публикувано27.02.09 12:11



пърделните жлези и на двенките , ама де да видим




Пием с мярка.............до насиране

Тема Re: Жа ви уцеля аз...нови [re: AHlT-ENG.COM]  
Автордe бpeeeeeeeee (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 14:05



...когиш...........................





Тема Re: Жа ви уцеля аз...нови [re: дe бpeeeeeeeee]  
Автор Пoп Cтaвpи (Поебуций)
Публикувано27.02.09 19:05



друг път




Пием с мярка.............до насиране

Тема Re: Жа ви уцеля аз...нови [re: Пoп Cтaвpи]  
Автордe бpeeeeeeeee (Нерегистриран)
Публикувано27.02.09 20:18



е де, е де и що тъй?!

Що отлагаш заканата за неопределено време?!Не може тъй...да се надяват хората, а ти...друг път...



Тема Re: Жа ви уцеля аз...нови [re: дe бpeeeeeeeee]  
Автор Пoп Cтaвpи (Поебуций)
Публикувано28.02.09 07:08



Убу....ий излявай ут шортите и а та мятам




Пием с мярка.............до насиране

Тема Re: Жа ви уцеля аз...нови [re: Пoп Cтaвpи]  
Автордe бpeeeeeeee (Нерегистриран)
Публикувано28.02.09 09:38



де жа мъ мяташ, да съм на ясно?


Дубря, шъ си изуя шортите, ама ти отде знайш дъл ни съм мъжко и дан съ получи някУя Енфекция?!, чи ни щъ да нося тУгаз вина за последствията!!!
Ай , кът си съ наканил довадяй, пък шъ проверяваме на място кой кой е и къФ е...



Тема Споко чадо....нови [re: дe бpeeeeeeee]  
Автор Пoп Cтaвpи (Поебуций)
Публикувано01.03.09 09:47



Гъз пол нема




Пием с мярка.............до насиране

Тема Re: Може и да си прав отче, но...нови [re: Пoп Cтaвpи]  
Автордe бpeeeeeeeeee (Нерегистриран)
Публикувано01.03.09 14:40



...само до известна степен!!!


Зависи от това дали го даваш, защото сигурно много болииииииииииииии/предполагам/!!!



Тема Re: Може и да си прав отче, но...нови [re: дe бpeeeeeeeeee]  
Автор Пoп Cтaвpи (Поебуций)
Публикувано01.03.09 15:34



Балимааму....имаш дупе , пробвай




Пием с мярка.............до насиране

Тема Re: Може и да си прав отче, но...нови [re: Пoп Cтaвpи]  
Автордe бpeeeeeeee (Нерегистриран)
Публикувано01.03.09 16:49



Ни щъ, страх мъй!!!!!!!!


Ти си свят човек, аз шъ ти фана вяра...пробвай ти и ми речи квой!!!




Тема Re: Може и да си прав отче, но...нови [re: дe бpeeeeeeee]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано01.03.09 20:32



Нищо лично,против кмита ви,но той явно е с друго призвание.Помогнете му да се реализира като ресторантьор,певец или нещо друго.Ние бяхме в Силидстра с инвестиционни намерение,но мераците бързо ни напуснаха,след като разбрахме кой и с кавъв екип ви управлява.



Тема Re: Може и да си прав отче, но...нови [re: rocт]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано01.03.09 20:44



Недей, по-добре замълчи, че сега великите силистренски филоложки/литераторки-тя е само една де, ама с различни никове/, одма ще ти намери средно по две грешки във всяка дума, пък иначе добре сте направили, че сте вдигнали гълъбите от този див, див североизток!!!
А относно кмета, не мога да кажа нищо-аполитичен съм и не се интересувам от управляващите.



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: rocт]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано28.03.09 09:46



Силистра е град и на мъртви кметове.Всички предшественици на сегашния кмет са мъртви .Вида на сегашния говори за сериозни здравословни проблеми:високо кръвно,диабет,язва на стомаха.Извода : пътник е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.