Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 07.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroмиcлeщ]  
Автордpyroceлeцa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 11:10



Доживях да видя и такова чудо-човек израстнал на пъвите редове на такива концерти,браво!Имаш добър вкус!Само,че няма изява на Йълдъз в България,на която на плаката и да пише името и с "А",включително и за изявата и в Силистра!
http://music.pop.bg/person3466.html За млеконадоя не се тревожи,а се замисли дали архаизми като"затуй" не са характерни за дълбокия прованс?



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroceлeцa]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 13:11



Чай ся, ти друго СЕЛЕЦО, да ни съ вживяваш като жител на столицата, или ПОНЕ като живеещ некъде в Централна България, щото от този град по-дълбок прованс май няма, че и Видин е на по-централно място дори.
Ах да, сетих се че те видях на централно место на концерта на....ДесиСлава...
А наистина архаизмите са най-прекрасното средство за предаване на колорит на езика, но къде ти да знаеш такива неща ти изживяващ себе си като СТОЛИЧАНИН, ИЛИ ПОНЕ ЖИТЕЛ НА ЦЕНТРАЛНА БЪЛГАРИЯ!!!


Ади, оди да лееш дитерамбите си ...знайш къдя, нъл?!?!



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroceлeцa]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 13:15



ialdaz ibrahimova -в случай, че можеш да четеш на латиница.



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroмиcлeщ]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 13:23



ох, пардон, извинете, дитирамби, а не дитерамби-ах какъв ужасен пропуск за финото ти око, ако не се извиня, както стана в предния ми пост!!!





Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroмиcлeщ]  
Автордpyroceлeцa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 17:12



а,някой май започна да се гнети?недей така,пази си нервите за предизборната кампания!
пак да ти кажа:напиши йълдъз на български в гугала и виж къде ще срещнеш името и написано по друг начин,не ми го сервирай на маймуница.
и изобщо не си мисли,че езикът ти е колоритен,а се научи,че се пише "някъде",а не "некъде"!
радвам се,че си ме познал на концерта на десито,да аз съм фен на тази музика,но преди това бях на един друг с участието на:
живко петров-клавишни
веселин веселинов-еко-бас
христо йоцов-ударни
юзай-местен неуспял певец,студент в турция и изживяващ се като тенор
залата си беше достатъчно препълнена и познай кой беше основният изпълнител в концерта,с която после пихме по една ракия?


сега ако ми кажеш и стефка евстатиева от коя година не е идвала в силистра ще те призная!но първо се подготви добре,защото много са ти нескопосани мненията!
колкото до дитирамбите,не ги използвай често,не ти се отдават,заприличваш на един местен журналист,който пише за централно издание.



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroceлeцa]  
Автордpyroмиcлeщ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 17:37



Не можа да познаеш, ама ич, тцъ...не гласуваааааааааааааааааааааааам,
аполитичен съм.Колкото до грешките а или я ,писах ти, че съм ходил като теб на училище до трето отделение.За Десито-бравос, машаала!!!Не съм и имал други предположения.
Отде пък прочете, че Стефка Евстатиева съм гледал в Силистра, а?!?
И още, ама хич не се ядосвам.Имах малко свободно време и реших да си пиша с жена, която използва няколко ника, един от които мъжки, а другите два с неопределен пол.
Не чета и преса-нито местна, нито "централна", нито пък се интересувам от журналисти, ама хич.
А дидирамбите си ги лей там, където е необходимо, та да не си изгубиш службицата.В същност проблемът си е твой!
И ЗАПОМНИ, ЧЕ ИМЕНАТА - СОБСТВЕНИ, БАЩИНИ И ФАМИЛНИ, СЕ ИЗПИСВАТ ВИНАГИ С ГЛАВНИ БУКВИ, ДОРИ И В ИНТЕРНЕТ, но това се учи в първи клас в края, вероятно не си стигнал чак толкова напред в материала.Съжалявам.Няма да ти искам пари за урока - бедплатно, за да не се излагаш друг път!Сбогом!!!И не бъди тъжна!!!





Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: дpyroмиcлeщ]  
АвторGnevna (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 21:44



Другомислещ, защо не си завреш липсващия интелект и бедния речник там където UV фактор няма влияние , м?



Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: rocт]  
Авторtot (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 22:06



кметските копои се разджавкаха.те са в паника.Когато пиендето отиде в затвора jе ше останат на улицата.От там направо при кофите за боклук.Това са некадърници,които са годни са;о за ибрикчии на властимащите.Няма шега,
пиендето кмет ще изкара част от дните си в затвора това е самата истина .Кметовете на Хаскова,Левски,Стамболийски,Дупница, все трети мандат, вече са клиенти на прокуратурата/някои са в ареста/.Това е бъдещето и на безгръбначното подобие на кмет.



Тема Re:СПЕЦИАЛНО ЗА теб, миланови [re: Gnevna]  
Авторxa-xa-xa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 22:24



заради наличният ти интелект, който ти е дори малко в излишък.
Поздравче!!!






Тема Re: Силистра,мръсен и тъжен граднови [re: tot]  
Авторkoпoй (Нерегистриран)
Публикувано26.02.09 22:34



Зарежи кмета, тук не е съд!Гледай копоя- с различни никове една и съща персона!!!Жена, ту с женски, у с мъжки, ту с ник от среден род!!!Жалка картина!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.