Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 23.06.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: НАБЛИЖАВАТ ИЗБОРИ!!!нови [re: MAЙTAПЧИЯ]  
Авторщe ви kaжa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 10:51



Нема да се чудите ,
-да гласуваме за нашия любим кмет Иво Андонов , че да ходи да увеличава софийските боклуци , а не нашите ;
-да гласуваме за лихварите от "Атака" , че да ходят да дерат кожите на софиянци , а не на силистренци ;
-да гласуваме за депесарските наложници , да ходят по София да си развяват простите главици , че да освободят места на другопартийните такива ;
-да гласуваме за дедесарчетата на бат Бойко , че и те са едни беззъби мекотели ,
дето само гледат да се лепнат за някоя далаверка .
Въобще и изобщо , дайте да гласуваме всички , белким си изчистим града от тази смрад !



Тема Re: НАБЛИЖАВАТ ИЗБОРИ!!!нови [re: щe ви kaжa]  
Автори oщe (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 15:41



и ние си имаме пионери - дедесарчета - като марин стоянов шефа на една от строителните фирми в силистра, срещу когото беше повдигнато обвинение... ама какво стана...



Тема Re: НАБЛИЖАВАТ ИЗБОРИ!!!нови [re: TATULA]  
Автор boio227 (непознат )
Публикувано10.02.09 08:38



Извинявай TATULA ама не се ли замисляш ,че си вече от Силистра? Щом си от Силистра гласувай за кмет ако си лош човек глаувай за Иво Андонов но ако си добър гласувай за Тошко Тодоров. Аз съм добър човек и ще гласувам, за Тошко Тодоров! А и Иво Андонов 2007-г. подмени вота с 61.3%. Българи , вземете се в ръце България е наша!



Тема Re: НАБЛИЖАВАТ ИЗБОРИ!!!нови [re: MAЙTAПЧИЯ]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано10.02.09 11:32



Те затова ли на днешния свят за Силистра ден не поднесоха поне едно цвете на паметната плоча,а само БСП имаха венец?Срамота е за тях и за разните му гербери и детелинки..И ще ми се правят на патриоти!Възмутена съм от популистките им възгласи и призиви!!



Тема Re: НАБЛИЖАВАТ ИЗБОРИ!!!нови [re: boio227]  
Автордимo ceнeraлeцa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.09 11:52



къф кмет те гони пък тебе,бе?нали го гласувахме тва преди време?сега не идат ли избори за сейм?май някой още си бълнува т.тодоров и не може да се освятка от шока на дпс-то?само ред,законност и справедливост!





Тема Re: НАБЛИЖАВАТ ИЗБОРИ!!!нови [re: мaя]  
Авторcaмeт (Нерегистриран)
Публикувано12.02.09 11:06



Те си пазят цветята за св.Валентин и са си приготвили други венци(за главата)за същия ден.





Тема Re: НАБЛИЖАВАТ ИЗБОРИ!!!нови [re: caмeт]  
АвторEдиkoйcи (Нерегистриран)
Публикувано12.02.09 16:39



Не знам за кой празник си пазят венците,но преди малко радио "Шумен"каза,че кмета щял да маха Д.Кьосев и Пепа Денева,защото днес ДПС и Атака не са подкрепили бюджета.То каква ли и полза от тях,големите авторитети.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.