Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 26.04.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 14 ЯНУАРИнови  
Авторвoйн (Нерегистриран)
Публикувано10.01.09 21:59



СИЛИСТРЕНЦИ, НА 14 ЯНУАРИ В 12.00.ЧАСА ДА СЕ СЪБЕРЕМ НА ПЛОЩАДА И ДА ПОИСКАМЕ ОСТАВКАТА НА КМЕТА, АДМИНИСТРАЦИЯТА МУ И ПРОДАЖНИТЕ ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ. НЕКА ДА ПОКАЖЕМ ЧЕ В СИЛИСТРА НЕ ЖИВЕЯТ СТРАХЛИВИЦИ. ВРЕМЕ Е ДА ПОМЕТЕМ ФЕОДАЛИТЕ И ДА ГИ ВКАРАМЕ В ЗАТВОРА. ЗА ДА НЕ СЕ СРАМУВАМЕ ЕДИН ДЕН ПРЕД ДЕЦАТА СИ, ЧЕ НЕ СМЕ НАПРАВИЛИ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ТЕ ДА ЖИВЕЯТ ПО ДОБРЕ ОТ НАС В РОДНИЯТ СИ ГРАД СВОБОДНИ, А НЕ КРЕПОСТНИ НА РАЙЧЕВ И СИЕ, НА АНДОНОВ И СИЕ,НА КУБИТО И СИЕ!



Тема Re: 14 ЯНУАРИнови [re: вoйн]  
Авторhi_hi (Нерегистриран)
Публикувано11.01.09 07:01



Как пък си избра точно датата 14-ти януари?!
Да не би тогава да ти е почивния ден и да си търсиш занимание.

Нищо против иницативата ти - но поне грамотно определи - дали си воин или войн ... нищо лично...

Но нещо не ме привлича мисълта лидер на подобно начинание, да е поредният неграмотник ... Определено искам да е по-, по-, най- от мен ...



Тема Re: 14 ЯНУАРИнови [re: вoйн]  
Авторcилиcтpeнeц (Нерегистриран)
Публикувано11.01.09 09:02



http://www.dnes.bg/article.php?id=63814
аз веднага направи връзката на 14.01 ще има революция пред парламента. сигурно затова ни призовават и тук. аз съм за и ще отида. и не са уместни такива злобарски мнения. начинанието е благородно. нека да го подкрепим!



Тема Re: 14 ЯНУАРИнови [re: вoйн]  
Авторcилиcтpeнeц 2 (Нерегистриран)
Публикувано11.01.09 16:46



http://sroksos.org/ тук намерих повече информация за организаторите. свалям им шапка. давайте да го направим и в нашият малък град.



Тема Re: 14 ЯНУАРИнови [re: cилиcтpeнeц 2]  
Авторhades (Нерегистриран)
Публикувано11.01.09 19:36



Ami dobre saglasen ama ima edin malak proposk ot vasha strana kato ste tolkova nahakani kajete si imenata be koi ste shto ste s kvo ste po dobre kak da izlqza kato ne znam koi me vodi kak da te sledvam a ?????



Тема Re: 14 ЯНУАРИнови [re: вoйн]  
Авторвoйн-2 (Нерегистриран)
Публикувано11.01.09 23:00



ВОДАЧ ЛИ ТИ ТРЯБВА? НИМА ЖИВЕЕШ ДОБРЕ В ТВОЯТ РОДЕН ГРАД? НИМА ДИШАШ СВОБОДНО ВЪЗДУХА НА СИЛИСТРА И ДЕЦАТА ТИ И РОДНИНИТЕ СА ТИ ЩАСТЛИВИ? НЕ! АЗ МИСЛЯ ЧЕ ТИ СИ ПОРЕДНИЯТ ПРОВОКАТОР КОЙТО СИ МИСЛИ ЧЕ ТАКА МОЖЕ ДА Я КАРА ЦЯЛ ЖИВОТ ОТ ПОДАЯНИЕТО НА ФЕОДАЛИТЕ . ИЛИ НАЙ ВЕРОЯТНО СИ ОТ НАЦ. СЛУЖБА ЗА СИГУРНОСТ НА МЕСТНО НИВО, СЛЕДЯЩ ЗА ТАКИВА ПРИЗИВИ В НЕТА, ОБЕЗПОКОЕН ОТ РАЗВОЯ НА СЪБИТИЯТА. ПРАВ СИ , ПРИТЕСНЯВАЙ СЕ. УТРЕ МОЖЕ ДА СИ БЕЗРАБОТЕН ЗАЩОТО ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБ НУЖДА НЯМА ДА ИМА. АРОДА СЕ ПРОБУЖДА И СКОРО ЩЕ ВИ ПОМЕТЕ. И АКО ВИ СТИСКА СТРЕЛЯЙТЕ ИЛИ БИЙТЕ СОБСТВЕНИТЕ СИ БРАТЯ И СЕСТРИ. ВАШИТЕ И НАШИТЕ ВРАГОВЕ НЕ СА СРЕД НАС А ТАМ ГОРЕ В ПАРЛАМЕНТА И ОЛИГАРСИТЕ.ИСКАТЕ ИЛИ НЕ ВЕЧЕ СМЕ СЕ ОРГАНИЗИРАЛИ И ИЗЛИЗАМЕ. ВЕЧЕ ИМАМЕ ВРЪЗКА С ВСИЧКИ ГРАДОВЕ В БЪЛГАРИЯ. НЕТА Е ВЕЛИКО НЕЩО!



Тема Re: 14 ЯНУАРИнови [re: вoйн-2]  
Авторhades (Нерегистриран)
Публикувано12.01.09 08:15



Abe glupak vij se kvi gi govorish gluposti probujdal se naroda taratanci kuv voin si ti be sigurno voinik ne si hodil daje praznodumkovci na takiva kato teb i vlast da im dadesh nqma znaet kakvo da q pravqt i kak da upravlqvat inache az si imam lider ne mi trqbva drug ama kato ste tolkova otvorene kajete si imenata aman ot partizani :}}}}}



Тема Re: 14 ЯНУАРИнови [re: hades]  
Авторвoйн (Нерегистриран)
Публикувано12.01.09 09:13



а това твоето име ли е? хадес е ад или се отъждествяваш с луцифер? симпатяга!



Тема Re: 14 ЯНУАРИнови [re: вoйн]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано12.01.09 09:34





„Боже, колко мъка има по белия свят..”….щеше да каже МУканина.



Редактирано от po_debeliq на 13.01.09 14:17.



Тема Re: 14 ЯНУАРИнови [re: po_debeliq]  
Авторraцo (Нерегистриран)
Публикувано12.01.09 10:58



Аз тръгвам след малко,и към 13ч. ще напишем впечатления,защото ми се струва,че ще мръзна сам под липата.Залагам бира,че по-вече от 10човека няма да има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.