Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 11.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема коледен подаръкнови  
АвторDendi (Нерегистриран)
Публикувано10.12.08 12:41



Какъв коледен подарък сте намислили за любимата си жена? Тъй де... идва празник, развържете кесиите, пичове! Да видим кой от вас е най-щедрият Дядо Коледа?!





Тема Re: коледен подаръкнови [re: Dendi]  
Автордokтopa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.08 14:08



Аз за моята съм подготвил чифт джапанки и вибратор-ако не и харесат джапанките да се такова у дирника.





Тема Re: коледен подаръкнови [re: дokтopa]  
АвторBacko (Нерегистриран)
Публикувано10.12.08 15:16



Ти си доктор – нормално е да бъдеш извратен и да мислиш за вибратор... Сигурно се оплакваш, че ти малка заплатата, а и болните не са толкоз богати,че да ти бутат рушвети в тая криза... Темата е хубава, затова ще кажа, че за тази Коледа съм намислил една изненада за жената, която обичам. Избрал съм едно хубаво място (малко далеч от тук), не много шумно, в подножието на планина – малка, но уютна и снабдена с всичко необходимо вила, където смятам да заведа любимата жена. Там ще посрещнем и Коледа и Нова година. А на 1-ви следобед ще посрещнем гости, защото съм именник... Надявам се само да има сняг – любовта и доброто настроение си го имаме...





Тема Re: коледен подаръкнови [re: Backo]  
Автордeнтиcтka (Нерегистриран)
Публикувано10.12.08 17:27



Абе, Веско!Хубаво си го замислил, ама какво толкова лошо видя в изказването на колегата.Той се измайтапи.Ами нищо лошо няма.Нека се посмеем малко!!!
Когато някой захване някаква приятна темичка или се пошегува, все ще се намери някой да се опита да му затвори устата.Ех, тази българска наша черта
-все да слагаме прът в колелата....



Тема Re: коледен подаръкнови [re: Dendi]  
АвторCнerypaчka (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 21:16



Моят пък любим дядо Коледа шъ ми подари ланшният...подарък





Тема Re: коледен подарък [re: Cнerypaчka]  
Автор бaмaмaтa (непознат )
Публикувано15.12.08 13:47



Ни съ лий спаружил от тогава до сега?





Тема Re: коледен подаръкнови [re: Backo]  
Авторбaй бpaдъp (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 13:58



зими за секи случай кът доктора и джапанки с вибратор,ако тя ни ще зими ги зъ теби и бъскай яко!





Тема Re: коледен подаръкнови [re: бaмaмaтa]  
АвторCнerypaчka (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 16:14



Ни е беееееееееееееееее!!!Честно!!!Вервай ми...Пък ако ни ми верваш, яла де............................................................................................................................
ЯЛА ДА ПИПНЕШ - белким съ убедиш, чи ни тъ лъжа....Айде де...Чакам те да пробваш...





Тема Re: коледен подаръкнови [re: Cнerypaчka]  
Автор бaмaмaтa (непознат )
Публикувано15.12.08 17:37



Кво да пробвам ве....Снегурачкееее....ти дан си мъжка ма?



Тема Re: коледен подаръкнови [re: бaмaмaтa]  
АвторCнerypaчka (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 18:10



Не беееееееееееееееее, ни съм.Дедовият да пробваш...нъл викаш че бил спаружен вече...него да пипнеш, та да се убедиш,чи не е...






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.