Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:04 17.05.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема боклука на Софиянови  
АвторKGB (Нерегистриран)
Публикувано10.09.08 19:16



Силистра да приеме до 180 хиляди тона от балите с боклук на София, обсъдиха на среща в Министерството на околната среда и водите кметът на крайдунавския град Иво Андонов, представители на Столична община и на правителството.
.......

strashen kmet imate





Тема Re: боклука на Софиянови [re: KGB]  
Авторbordo (Нерегистриран)
Публикувано10.09.08 21:49



това сумоподобно кметче и дупе дава за кметуване,какво тук значе някакъв си боклук.след разкопаните и мръсни улици,безработицата и мизерията ,които са засалуга и на това кметче,то прави НАШИЯ ГРАД боклукчийница на София.Вън измекярите от властта!!! Сега вече кметчето си спечели прякора Боклука до гроб.



Тема Re: боклука на Софиянови [re: bordo]  
Авторn- (Нерегистриран)
Публикувано10.09.08 23:16



Вашия кмет от ГЕРБ ли е ?



Тема Re: боклука на Софиянови [re: KGB]  
Автор deimiana (дим, пушек)
Публикувано11.09.08 03:21



Ужас... сега всеки път като си хвърлям боклука, ще си мисля за вас... Не ви е срам да ме депресирате, ще ви съдя да ми плащате психотерапевт.



Тема Re: боклука на Софиянови [re: KGB]  
Авторk-9 (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 09:12



Идиоти, община Силистра ще получи 30 млн. лева, депото има пет клетки, а тези 180 хил. тона ще запълнят една малка част от само едната клетка, депото е направено по програма ИСПА и до момента не работи дори и на 50 процента от капацитета си, продължителността на живота на депото е 25 години. Това са 30 милиона плюс много данъци и такси на общината, които ще се платят от екоминистреството. Всеки кмет, който има такова депо и не приема такава сделка, е за психиатрията. Не пишете глупости, мислете



Тема Re: боклука на Софиянови [re: k-9]  
Авторk-1O (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 09:25



К-9 това .което пишеш са чисти глупости!!!Просто са ви преспали и толкова.И на Карлово и на Пловдив бяха обещани такива неща миналото лято ,но от обещано до дадено има огромна разлика.То е като жена да ти обещае нещо...разбираш ме нали?!?





Тема Re: боклука на София [re: k-1O]  
Авторk-9 (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 09:29



к-10, твоите думи са чисти глупости, знаеш ли за едни неща, дето се наричат договори, знаеш ли,че лично премиера Станишев ще следи цалата операция по изпращането на боклука и плащането на парите, в случая е намесено правителството на република България. А Карлово и Пловдив се отказаха в последния момент, тъй като те нямат депа, а сметища, това е тънката разлика



Тема Re: боклука на София [re: k-9]  
АвторK-1O (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 09:37



К-9 Затвое сведение Карлово има най-голямото депо на Балканския полуостров
построиха го по линията на ФАР и е и най-модерното в България.А договорите са направени ,за да не се изпълняват-поне що касае ВИСШЕСТОЯЩИТЕ ,не и простолюдието.Станишев-не ме разсмивай моля те!Ще застане на входа на Силистра и ще брои балите и после-хоп в банката да наблюдава трансферирането на средстата ли?!?Разумен човек си-разсъждавай.Тук са замесени интереси на олигарси и парите ще дойдат ,но не и по сметките на Общината.





Тема Re: боклука на София [re: K-1O]  
Авторk-9 (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 09:44



К-10, ти ме разсмиваш, как го виждаш Сергей Станишев да застане на входа и да брои балите, недей да буквализираш нещата, има си отчети, има си хора, които ще следят, има си след това рапорти, не ме разсмивай, моля те, това е дебел проблем, ама 30 млн. са си 30 млн. Какво ни бърка, че една малка част от първата клетка на депото ще има бали с боклук. Нали депото е депо, за да приема и обработва боклука, по принцип ти говоря. Не говори смешни неща. И недей да буквализираш нещата, не мисли буквално.



Тема Re: боклука на София [re: k-9]  
АвторK-1O (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 09:55



Ами аз само "алегорично" го казах за Серго-ти да не го прие за чиста монета?!
Слушай-чуй ме.Разкопаха Карлово-прокараха газова инсталация от тези същите пари , ама газ-нямаааааааааааа и до ден днешен идо утрешен и до други ден-тоже.То също стана като лудите ,дето ги пуснали да плуват в басейн и като се наплували им обещали ,че ще им го и НАПЪЛНЯТ на другия ден,ако са послушни.Иначе имаше ефект -миризмата предното лято беше толкова силна и мухите толкова много ,че горките хорица не смееха да си отворят прозорците-ТОВА Е.Иначе парите да-предполагам че са дошли ,но къде-незнайно-така говорят злите езици.Аз не съм от там и не знам.Бях на гости при приятели за около месец.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.