Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 07.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: боклука на Софиянови [re: CПPABEДЛИB]  
Авторhi_hi (Нерегистриран)
Публикувано14.09.08 07:49



Всички тук ме изненадвате с осведомеността си - е как пък точно сте се събрали в този форум всички информирани - бе маа...му ...да ... - имам усещането, че знаете повече от всички разузнавателни служби съществували някога - че и до днес :) Радвам се, че сте щастливи ог факта, че сте запознати с кирливите ризи на всеки в този град - и имам предложение - вземете направете нещо по въпроса - щото да може всички силистренци да знаят и могат като вас !!!



Тема Re: боклука на Софиянови [re: CПPABEДЛИB]  
АвторK-9 (Нерегистриран)
Публикувано14.09.08 09:48



Сложи си ръка на сърцето и признай - града по-различен ли е, откакто Андонов стана кмет. И не ми казвай, че ако ти си кмет няма да крадеш, това е национална черта.В интерес на истината, аз не съм гласувал за него, но той е съученик на брат ми и оттам го познавам по-близо. Знам, че е родом от Кюстендил, родителите му са актьори, емблематични имена за нашия театър, когато беше театър. Когато е бил на 5 години са дошли да играят тук и са останали завинаги. Това е историята му. А от един съсед, който е журналист пък знам, че участието му в една русенска фирма е прекратено още в първия си мандат, тъй като закона е такъв. Помниш ли как изглеждаше Дунавския парк - само кучета и котки пикаят и серат, а как изглежда сега - това най-дребния пример. И го защитавам заради града, а не заради него самия. Това е моята позиция.



Тема Re: боклука на Софиянови [re: K-9]  
Авторcпpaвeдлив (Нерегистриран)
Публикувано14.09.08 22:05



КМЕТА Е РАЗКОШЕН ЧОВЕК ПИЕ ПЕЕ,СЛАДКОДУМЕН Е, УМЕЕ ДА ОБЕЩАВА-ЧОВЕК Е. ДАЖЕ НЕЩО ПОВЕЧЕ АРТИСТ С ГЛАВНО А. ПРЕКРАСНО СЪВМЕСТЯВА ДВЕТЕ ПРОФЕСИИ. ВСИЧКО ТОВА ОБАЧЕ НЕ МУ ДАВА ПРАВО ДА ПРЕСКАЧА МНЕНИЕТО НА СУВЕРЕНА , КОЙТО ГО Е ИЗБРАЛ, ТОЕСТ СИЛИСТРЕНЦИ И АКО НЕ ГО НАПРАВИ ЩЕ ГО РАЗПЪНАТ НА КРЪСТ, РАЗБИРАЙ ГО БУКВАЛНО.



Тема Re: боклука на Софиянови [re: k-9]  
Автор566 (Нерегистриран)
Публикувано15.09.08 10:27



Е хайде сега искаш от тях и да мислят... ами като не могат!!!!!



Тема Re: боклука на Софиянови [re: cпpaвeдлив]  
Автор566 (Нерегистриран)
Публикувано15.09.08 10:33



Ти май си гледал доста фантастични филми! Първо в миналия Общински съвет не е имало специалисти, които да разбират чак толкова от темата. Второ - първо проучи, тогава говори от къде точно се приема боклук в депото и колко му остава - размърдай се, провери, пък тогава коментирай. Трето - като си толкова много отворен и искаш референдум, върви в Общинския съвет, поискай думата и се възползвай от правото си да кажеш пред всички какви точно са ти исканията.... ако ти стиска да си покажеш лицето, а не само скрит анонимно да приказваш глупости. И на последно място - как точно го виждаш това с оръжията - мисля, че девети септември вече мина - даже и като дата от тазгодишния календар....



Тема Стига бе, простак,нови [re: Бaтe_Пeтky]  
Автор deimiana (дим, пушек)
Публикувано15.09.08 14:33



престани да се гъзиш и държиш нецензурно, тайба в хуя сплескан!



Тема Re: боклука на София [re: KGB]  
Авторapxaнreл миxaил (Нерегистриран)
Публикувано15.09.08 17:27



и аз искам референдум ама няма да стане. кой ще го напреави? герб ли, петко добрев ли или атака.

........кой уа? приемаме боклука и толкоз. ама ако е верно за кмета кат гледам е верно, щото и аз знам подобни работи. кмете кат донесат боклука и теб да та закарат там заедни с останалите боклуци кат тебе пфу.......................



Тема Re: боклука на София [re: cпpaвeдлив]  
Авторqko (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 21:25



Кой е този Иво боклука ? наитина ли е боклук или е в бизнеса с боклука ?



Тема Re: боклука на София [re: cпpaвeдлив]  
Авторgatio (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 21:32



Тоя вашия кмет знае на кого ръчичка да цуне,краченца да лизне,дупе да подложи,само и само кмет,а защо не и депутатин да бъде.Да превърнеш града където е било седалището на първия български патриярх в боклукчийница на София е само безумие,но и действие на хора загубили човешкия си образ т.е оскотели в стрмежа си за власт и богатства.



Тема Re: боклука на София [re: KGB]  
Авторvera (Нерегистриран)
Публикувано17.09.08 20:21



Иво доказа,че сполучливо са го кръстили Боклука.Приветствам кръстника му.Това,което Иво боклука направи с този боклук е бумеранг,които скоро ще се върне към него със точност и сила,които ще въстановят справедливостта.Иво колкото и мазен да си няма да избягаш от възмездието,което заслужаваш за всички злини,които сътвори в този древен град,Това,че го направи боклукчийница на София
няма да ти бъде простено.Запомни това,ако алкохола не те е лишуил от памет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.