Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 20.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Влюбих се...Ами сега?!нови  
Авторne_znam_koi_sam (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 14:34



Влюбих се в най-неподходащия човек, както се пееше в една френска песен,в "жената на моя приятел", който освен че ми е приятел, ми е и колега в малка частна фирма. Ами сега? Започна съвсем невинно, от едно нищо, дето се казва...Често се събираме и докато си разменяме по някой поглед, си мисля че и тя ме харесва. Не знам какво да правя...Мисля да напусна работата си..., незнам... Давайте, помагайте...





Тема Re: Влюбих се...Ами сега?!нови [re: ne_znam_koi_sam]  
Авторvili.mili (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 19:44



бягай по-далеч, не ти трябват проблеми.Имам подобна ситуация и е гадно.Отдръпни се даже и да е трудно





Тема Re: Влюбих се...Ами сега?!нови [re: ne_znam_koi_sam]  
Авторkoлeжka (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 20:27



Стига де , я не си прави майтап!Ще напускаш защо?Ако и тя те харесва-ами изчукай я и след няколко пъти ще ти мине.И тя е като жена ти - повярвай ми ,само че не я виждаш сутрин рошава и по домашни дрехи и не мирише на яхния , ами на парфюм.Иначе всичко друго е плод на въображението ти.Хайде -горе главата!!!И ...смело напред!



Тема Re: Влюбих се...Ами сега?!нови [re: koлeжka]  
Авторne_znam_koi_sam (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 22:06



Абе момичета, за какво изчукване говорите...., казвам ви - болен съм, луд съм ако не я видя, в главата ми е каша, температура вдигам, а като е до мен целия треперя..., не ми се е случвало такова нещо...





Тема Re: Влюбих се...Ами сега?!нови [re: ne_znam_koi_sam]  
Авторkoлeжka (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 22:15



Ами точно де-изчукваето ще ти понижи температурата , бе човече!От опит ти го казвам -няма никакъв майтап тук!Знаеш ли колко ще ти е хубаво да я чукаш ,като си толкова силно влюбен в нея?А тя разбира ли го това и има ли чувства към теб?Пиша ти съвсем сериозно.Сподели де,нито те виждам , нито ме виждаш нито пък ще разберем кой кой е!



Тема Re: Влюбих се...Ами сега?!нови [re: ne_znam_koi_sam]  
Авторвлюбeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 23:08



Изживей си миговете!Струва си!Иначе цял живот ще съжаляваш,че не си разбрал какво е...Успех!



Тема Re: Влюбих се...Ами сега?!нови [re: ne_znam_koi_sam]  
Авторpaзлюбeн (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 09:41



Влюбения, скоро ще бъдеш разлюбен, вервай ми, имам скромен опит в тази насока. Ама кажи коя е дамата на разбитото ти сърце, какво и къде работи, става ли, как изглежда и аз ще ти помогна, вервай ми



Тема Re: Влюбих се...Ами сега?!нови [re: paзлюбeн]  
Авторkoлeжka (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 10:58



Ама моля те,човекът може и наистина да е влюбен!Без бъзици!!!ДА НЕ ТИ СЕ СЛУЧИ И НА ТЕБ!!!
Не му обръщай внимание!Споделяй си спокойно!Сигурна съм ,че ще получиш добри съвети от жени ,не от мъже.
Не е срамно.На всеки се е случвало-бъди убеден.Но мъжете не искат да си го признаят.А ако има някой ,който се е разминал с това чувство-то той просто е живял скучен,сив и тъп живот!
Отдай се на чувството си и приятелят го забрави.Да не би да ти е брат ,та толкова му мислиш!?





Тема Re: Влюбих се...Ами сега?!нови [re: koлeжka]  
АвторPaзлюбeн (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 11:21



Скъпа, ти вероятно си права, но мъжкото сърце е доста чувствително, ранимо и то иска най-хубавото, както и най-максималното. Всъщност това е проблемът при нас, мъжете - винаги искаме максималното. Иначе няма лошо да си влюбен, то дори е прекрасно, стига да се усети оная граница, дето разделя разумното от използваческото, което и типично за конкретен тип хора. Иначе си права



Тема Re: Влюбих се...Ами сега?!нови [re: Paзлюбeн]  
Авторkoлeжka (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 11:30



Даааааа,скъпи и максимализъм значи?Право да ти кажа,в живота си съм срещнала само един мъж с чувствително и ранимо сърце.И колкото и да съм надничала след това ,до сега не срещнах такова мъжко сърчице.А уверявам те-бях доста осторожна в изследването им!Но ,късмет ,какво да правиш!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.