Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 11.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: пoчитaтeлka]  
Авторbesnia (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 13:10



ти навярно си журналистка и се мъчиш да прокараш своята кандидатура ... ако си такава и си от женски род - както се пишеш ... наистина може и да не ти трябват наколенки ... може да си по гръб и да вдигаш краката ...
е, с майтапа до тук ...
но ти продължаваш да твърдиш че журналист истински има в Силистра, но упорито отново отказваш да го назовеш ...
аз продължавам да твърдя, че такъв няма - и затова няма какво да назовавам ... ако искаш да излезм от този омагьосън кръг - назови име и всички тук във форума ще можем да му се възхитим и изръкопляскаме



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: besnia]  
Авторпoчитaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 13:21



Мисля ,че се справям отлично и без помощта на краката си ,или на някоя друга част от тялото си.Да твърдя го и както писах всеки средно интелигентен и разбиращ малко от журналистика гражданин на Силистра знае за кого иде реч.
И както е писано в Библията:"По делата ИМ ще ги познаете..."



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: besnia]  
Авторroтин (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 18:33



ей сладури,стига с тая препирня бре! всеки може сам да разбере кой е истински журналист, съвсем като в детската градина - хващате един бял лист и написвате на него имената на всички силистренски журналисти и... почвате да задрасквате имената на ония които работят впартийни вестници и радиа, после ония които се увъртат около мазни бизнесмени (да им издадат книжка например), махате и страхливците дето гледат да си запазят цяла оная работа и драскачите,които пишат скучно и... оставали някой? в моя списък остана само един - ЖЕНА (скри ни шапката на целиямъжки свят, момчета)... я вижте сега във вашите списъци...



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: roтин]  
Авторпoчитaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 07:51



Готин,моите уважения към теб ,но не мога да се съглася с теб!Може и да има ЖЕНА в твоя списък,но СТОЙНОСТНИЯТ ЖУРНАЛИСТ В СИЛИСТРА Е МЪЖ!!!
НАЙ-СТОЙНОСТНИЯТ!!!И ВСИЧКИ ГО ЗНАЕТЕ!!!ЗАЩОТО Е ЖУРНАЛИСТ ТО КЛАСА!!!



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: пoчитaтeлka]  
Авторhi_hi (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 07:57



Е хайде назови го за непросветените ... !



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: roтин]  
Авторhi_hi (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 07:59



и към теб апелът ми е същият - аз пиша и трия от моя списък - но ни жена, ни мъж ... светни ни по въпроса за журналистката .., че поне да знаем към кого да се обръщаме в случай на нужда ...



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: hi_hi]  
Авторпoчитaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 08:05



Не си непросветен!!!Предполагам!!!ЗНАЕШ ГО И ТИ КОЙ Е!!!ЗАЩОТО НАИСТИНА Е ЕДИНСТВЕН СТОЙНОСТЕН ЖУРНАЛИСТ!!!В Силистра.



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: пoчитaтeлka]  
Авторhi_hi (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 08:34



Дали съм или не съм сред непросветените ...вярно ...трудно може да знаеш ... но като те слушам с каква убеденост говориш - почвам да се съмнявам в собствените си преценки - затова просто изплюй камъчето или ..замълчи завинаги - както се казва :) /това е шега де/ - говори си - не ми пречиш - а и явно си му голяма фенка ....



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: hi_hi]  
Авторпoчитaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 08:43



Разбира се , че съм му ГОЛЯМА ФЕНКА!!!ЕСТЕСТВЕНО!!!
В Силистра трудно може да се намери ЖЕНА,КЯТО ДА НЕ МУ Е ГОЛЯМА ФЕНКА!!!



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: Tato]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано17.09.08 15:51



Ей , тарикат-ти това можеш ли да го докажеш?!За кражбите а ?!Знаеш ли къде можеш да отидеш за тези приказки?!Знаеш ли колко ще ти струва само ГЛОБИЧКАТА А?!знаеш ли колко лесно ще те копнат по АЙ ПИ ТО ?!А?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.