Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 04.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: besnia]  
АвторБeнджи (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 19:55



ако намекваш за "Спектър" - да,в него четох един материал против чалгата и - братче! - максималносе изкефик!!!





Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: hi_hi]  
Авторчитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано06.09.08 10:00



Ти си бил много навътре в журналистическия занаят,бре.Много ги разбираш. Като ги разбираш толкова, що не си направиш един твой вестник, че да ни разкажеш играта на нас непросветените читатели с професионализъм и точна мисъл. Иначе много се изфука - в личен разговор с Гущеров, Боже-е-е-е-е, ще умра от смях - личен разговор с Гущеров, Боже-е-е-е-е-е-е,много мъка има по този свят



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: читaтeл]  
Авторhi_hi (Нерегистриран)
Публикувано06.09.08 13:28



готин - репликата ти трябва да е към Големия Алф, а не към мен ... аз не коментирам личните си разговори с Гущеров - нито професионализма на този или онзи ..говорим за човешкото отношение ....на хора, които до един момент са яли хляб от лицето А, а сего отиват при лицето Б и плюят назад, не само върху работодателя си, но и върху колегите и собствената си работа ....



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: besnia]  
Авторпoчитaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано06.09.08 14:00



Не е вярно , че в Силистра няма нито един кадърен журналист!
Има такъв и всеки един средно интелигентен силистренец ,който се интересува поне малко от журналистика ЗНАЕ КОЙ Е ТОЙ!!!



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: hi_hi]  
Авторчитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано07.09.08 09:15



За HI-HI

Извинявай, прав си, просто не съм видял на кого отговарям, още веднъж - извинявай, ама тоя Голям Алф ме вбесява, от всичко разбира, вероятно е някакъв комплексар
Надявм се, че съм извинен



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: читaтeл]  
Авторhi_hi (Нерегистриран)
Публикувано07.09.08 10:41



Извинен си - дали е комплексар Големия Алф или не - не знам - но някой от нещата, за които говори ...са точни...или почти точни ...не говоря за Гущеров, а за поведението на редакционния екип на новия му вестник



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: пoчитaтeлka]  
Авторbesnia (Нерегистриран)
Публикувано07.09.08 16:04



До почитателка ...
говориш за наличието на такъв /кадърен/ журналист ... в единствено число.
Но явно не смееш да го назовеш ... кажи, кажи според теб кой е той ... защото според мен няма такъв ... кажи кой е този кадърен журналист, който все още издържа на натиска на шефовете си и не е станал гъзоблизец на феодалната групичка, управляваща града чрез дебелата си парцалена кукла... защото в качеството Кадърен лично аз включва и това - да не е гъзоблизец ...



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: hi_hi]  
Авторgero (Нерегистриран)
Публикувано07.09.08 20:59



Хлябът на гущера ли е ? не е ли и той куче на синджир при чорбаджия в сянка ?Кой е
истинския собственик на хотела и имотите пеписвани на гущера ?



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: besnia]  
АвторГoлeмия Aлф (Нерегистриран)
Публикувано07.09.08 22:37



Има бе пичове - четете и ще разберете...



Тема Re: вестникът на Гущеровнови [re: besnia]  
Авторпoчитaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 11:56



Казвам ,че има такъв-интелигентен ,знаещ и можещ журналист ,защото ти твърдиш ,че няма !...И не ползва "наколенки"-определено.Просто не му се налага ,защо и доблест!!!И ТАЛАНТ!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.