Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 22.05.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Тема 5 години е таканови  
АвторCSKA (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 11:28



Кой е виновен???





Тема Re: 5 години е таканови [re: CSKA]  
АвторЦCKA (Нерегистриран)
Публикувано05.06.08 11:29



Забравих линка: http://absurdi.com/view/1746.html



Тема Re: 5 години е така [re: ЦCKA]  
Авторkjl (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 02:10



taka e



Тема Re: 5 години е таканови [re: kjl]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано02.07.08 17:55



не, не е така. май скоро не сте ходили към сребърна вие анонимните поплювковци





Тема Re: 5 години е таканови [re: ЦCKA]  
АвторCSKA (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 15:45



Снимката е от 29.05 ако случайно не си видял - малко повече от месец и няколко дни, а в този си вид селото е вече поне 5 години!По отношениена анонимността невиждаме копие от личната ти карта да си сложил тук!



Тема Re: 5 години е таканови [re: CSKA]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано05.07.08 17:27



пиша бавно, защото виждам, че не можеш да четеш и проумяваш бързо.

1. както вече писах, селото не е в този си вид вече. разходи се, виж и тогава пиши глупости.

2. това за петте години е откровена лъжа.

3. аз съм си направил труда да се регистрирам и по този начин можеш да си сигурен, че стоя зад мненията си. а също и че те са писани от един човек. ти, от друга страна, си или мързелив, или просто неграмотен и процеса на регистрация ти иде малко труден. в интерес на истината трябва да отбележа, че по-скоро си мързелив. пишеш достатъчно грамотно. но като цяло е напълно възможно да си пиша с половината чорбарски тим (т.е. всички, останали на лагер там из планината).

4. когато ти тропнеш тук квитанциите или банковите документи за дарение на закъсалия ти любим клуб, тогава можеш да искаш от мен копие от личната ми карта

дотогава - ходи чети последните новини как тройчо напира да осъди цска за 600 бона



Тема Re: 5 години е таканови [re: onzi]  
АвторCSKA (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 02:23



Нека да видим каква точно информация ни предоставя потребителя е ник "onzi" за себе си и за така наречената си регистрация:
"Email
Име onzi
Вид потребител онзи
Всичко мнения 93
Web страница
Занимание (професия)
Хоби
Местонахождение
Биография
ICQ номер
Регистриран на 14.04.07 21:17
Покажи всички мнения на потребителя"

Така.. Явно на всички ни стана ясно в детайли за човека пишещ с този ник след този "вулкан" от данни, и който претендира за анонимните постове тук.
По въпроса за лъжата, че селото е в този си вид вече 5 години, може би е редно да питаш хората там преди да им предлагаш "адвокатските" си услуги. А може би ти не им ги предлагаш на тях? По мое мнение навярно защитаваш тия които са довели селото до този вид. А аз имам поглед върху вида му не за друго, ами понеже през седмица пътувам за следващото село(Ветрен). По отношение на това дали ме мързи или не, да се регистрирам ще го оставя без коментар защото ми е ценно времето, и не си струва да ти отделям повече от него!



Тема Re: 5 години е таканови [re: CSKA]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано06.07.08 08:26



очевидно който си е тъп - си е тъп. това е. аз даже не знам дали си кореспондирам с един или няколко човека.

пиле, кога за последно се разходи до ветрен? тази седмица или миналата? по-отдавна не би трябвало да е, щото пътуваш през седмица (ти си го писал сам). и като се разходи - какво видя?

няма нужда да питам някого за петте години. от три години ми се налага през няколко месеца да прескачам до ветрен. за разлика от теб не спя по време на пътуването и оглеждам пътя.

п.с. щях да забравя - какво стана с даренията? цска загива. помооощ

Редактирано от onzi на 06.07.08 08:50.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.