Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 03.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ЗА БИВШИЯ КМЕТ НА с.СРЕБЪРНАнови  
АвторДEPCУ У3AЛЛA (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 23:47



С възгняв прочетох във вестопродавниците наши,че този господин е назначен на работа в общината,дори щял да става в близко време и пазвантин на отдел!?
Това вся злиногорчило в душепокоя ми ,от което получих сърцетуп,защото кланът Боеви настъпват по стахановски!Освен него там вече е и жена му,естествено с благословията на стринка му,която пък е зам.кмет.Що за безпардонщина,бе хора????
Този левент беше съдружник в не едно дело на Сунай Ремзи,изгуби изборите,защото чрез другата си стринка(която е шеф на ДСК)източи много пари от банката като принуди половината село да станат поръчители на същия този Сунай.И от половин година тия хорица плащат тяхните борчове,вместо да си хранят семействата.И сега -шеф на икономически отдел на цяла община!?
Това вече е цинизъм!!!
Явно светлото бъдеще принадлежи на хора с тъмно минало,като визирам и Об. съвет!Честно ви казвам -много ме е срам от това,което се случва!!



Тема Re: ЗА БИВШИЯ КМЕТ НА с.СРЕБЪРНАнови [re: ДEPCУ У3AЛЛA]  
Авторxyлиraн (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 01:31



За всичко си прав! И мен ме е срам! Срам ме е, че една дружинна ръководителка (Нели Стоилова) вече е зам.кмет. Срам ме е, че един неуспял кмет (Боев) е на издръжка на общината, а стринка му - Светла, след като принуди шефа на хлебозавода да й подари цистерна за горивото й, вече е зам.кмет. Преди това пък ръководеше цяла дирекция по приватизации в общината, която съществуваше незаконно и получаваше пари оттам. Срам ме е, че тъпия Сашо Павлов, който се изявяваше като пресаташе на кмета по време на изборите, с наши пари прави разходки до Румъния, за да урежда своя бизнес в компанията на един друг престъпник - Юри Стоименов, който прави същото. Срам ме е, че дори на кметицата на Калипетрово - Маргарита Касабова - общинарите бяха впрегнати да търсят работа и тя за малко не измести Сашо Тъпото от председателското му място на оная българорумънска фирма за техен си бизнес. Лигльото сигурно бая е ревал в полите на кмета, та отново го върнаха...
Срам ме е, много ме е срам!
Толкова болкук като тая година не сме имали - и в общинския съвет, и в общината - всичко изхвърлено, некадърно и немощно обитава кабинети с всички екстри. Погледни само общинския съвет - егати депутатите - байганьовци, ченчеджии, криминални престъпници с досиета - откровени простаци (с малки изключения), които влязоха, за да изперат някак и парите, и името си.
Срам ме е!
Къде са ни журналистите, които иначе се кипрят по приеми с управляващите, дори са водещи на техни мероприятия, дори бачкат като общинари, вместо да се разровят в мръсните далавери. И да изкарат на видело истината. Щото ги е шубе! Ама обичат да си казват "здрасти" с ония, дето ги навеждат! Аман от педераси!!!
Срам ме е!





Тема Re: ЗА БИВШИЯ КМЕТ НА с.СРЕБЪРНАнови [re: xyлиraн]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 13:36



Може би си прав, но защо пишеш под псевдоним, щом толкова много те е срам?



Тема Re: ЗА БИВШИЯ КМЕТ НА с.СРЕБЪРНАнови [re: Ивaн]  
Авторxyлиraн (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 09:41



Защото нищо не се променя - имам личен опит от това...



Тема Re: ЗА БИВШИЯ КМЕТ НА с.СРЕБЪРНАнови [re: xyлиraн]  
Авторив (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 19:56



много си отворен бре Иване. Това, ако ти е името значи си от вицовете. Кажи коя е Марийка?



Тема Re: ЗА БИВШИЯ КМЕТ НА с.СРЕБЪРНАнови [re: xyлиraн]  
Авторbalona (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 21:37



хулигане, нали и ти си журналист, човече! свърши си работата, вместо да плачеш

Боев, наистина е престъпник.



Тема Re: ЗА БИВШИЯ КМЕТ НА с.СРЕБЪРНАнови [re: balona]  
АвторБaтko ти oт Cpeбъpнa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 23:44



Начи виж сега, аз не съм журналист. Обаче този пич наистина заслужава да го обесят за топките. Докато си е кметувал кротко и тихо в село Сребърна е успял да обуе всичките си подчинени - кой да изтегли заем /давайки си само личната карта, без да се докосне и до стотинка от кредита/ кой да стане поръчител на Сунай Ремзи /без да му е виждал олигофренската физиономия/.... Резултата в момента е , че 80% от служителите в кметството изплащат заеми, които не са усвоили. Известен процент от същите тези служители са се разделили с имотите си в селото с/у скромни суми от по 500 лв за декар в полза на Гошко и т.н. Обаче друго ми е интересно. Що тези хорица не се размърдат и не му стъжнят живота , ами трябва ние да разказваме за неволите им?



Тема Re: ЗА БИВШИЯ КМЕТ НА с.СРЕБЪРНАнови [re: balona]  
Авторxyлиraн (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 23:43



бъркаш ме с някого..., ако бях журналист щях да разпърдя тая работа досега





Тема Re: ЗА БИВШИЯ КМЕТ НА с.СРЕБЪРНА [re: xyлиraн]  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 09:23



а някой всъщност знае ли кокво образование има този мошеник?



Тема Re: ЗА БИВШИЯ КМЕТ НА с.СРЕБЪРНАнови [re: roro]  
Автор Koжoдepckи (без аванта)
Публикувано01.02.08 14:21



четвърто румънцко






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.