Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 20.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми * *Кратък преглед

Тема ЗА ОНБУДСМАНА И НЕЙНАТА БУЛОНКА  
АвтордДEPCУ У3AЛЛA (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 23:21



А бе ,и аз като данъкоплатец все по-често си задавам въпроса какво върши тая госпожа,която се спогоди с Ефремов той да стане шеф на депото,а тя обществен посредник?Преди като беше синдикална лидерка не пропускаше възможност да се ежи от първа страница на всеки вестник,а от година е като невидима.
Наскоро четох,че подарила помощи на една многодетна майка в с.Сребърна,но помощите били от местни бизнесмени,а тя която взима по-вече от година заплата над 800лв.-нищо!То с чуждата пита.....Отвратен съм и от нейната булонка Иво Георгиев,дето беше шеф на СДС,а после обърна резбата към Петко Добрев само и само да стане и той местен депутатин(макар,че това е очакван ход на меките китки)
Та, някой ако знае тия двамката да са свършили нещо полезно с нашите пари,нека да пише-може и да не съм прав!
Също съм на мнение,че Областна администрация при Петко правеше нещо за града ,а сега е една метастаза,която само смуче и е абсолютно безлична .....и ненужна!



Тема Re: ЗА ОНБУДСМАНА И НЕЙНАТА БУЛОНКАнови [re: дДEPCУ У3AЛЛA]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 12:16



Ами то се видя колко работа са свършили тия двамката,след като никой нищо не може да ги похвали,просто са незабележими!Да си ходят!



Тема Re: ЗА ОНБУДСМАНА И НЕЙНАТА БУЛОНКАнови [re: няkoй]  
Авторyти (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 19:42



Тази Руми Часкова си е много кадърна. Тя във инфлационни времена студент /ка/ издържа и едновременно строеше офис от две стаи, коридор и сан.възел с/у нейната си работа, в бизнес центъра до проф съюзите. ТАКИВА ДАМИ НИ ТРЯБВАТ!



Тема Re: ЗА ОНБУДСМАНА И НЕЙНАТА БУЛОНКАнови [re: yти]  
Автор,,, (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 22:28



Що ми се струва,че когато е била студентка в България думата инфлация не е била позната(или на стари години е решила да се образова?)



Тема Re: ЗА ОНБУДСМАНА И НЕЙНАТА БУЛОНКАнови [re: ,,,]  
Авторyти (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 22:46



студент/ка/ - става въпрос за детето и.



Тема Re: ЗА ОНБУДСМАНА И НЕЙНАТА БУЛОНКАнови [re: yти]  
Автор,,, (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 23:55



извинявай,не съм разбрал нещо!





Тема Re: ЗА ОНБУДСМАНА И НЕЙНАТА БУЛОНКАнови [re: ,,,]  
АвторKoi (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 19:12



Румито Чанкова в момента завършва право. До колкото знам в момента й предстоят държавни изпити и затова е постоянно в отпуск. Така, че ученето не се отнася за сина й, а за нея самата.





Тема Re: ЗА ОНБУДСМАНА И НЕЙНАТА БУЛОНКАнови [re: Koi]  
Авторbalona (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 21:27



кой е съпруга и на Румяна Чанкова?

в града ли е?




Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.