Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 09.06.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Жените около 30-тенови [re: Kokolina]  
Автор,,, (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 16:35



кроколино,не разбрах-път ли ми даваш или един път





Тема Re: Жените около 30-тенови [re: ,,,]  
АвторKokolina (Нерегистриран)
Публикувано08.12.07 18:45



И последния мъж на земята да умре и само ти да останеш - пак не бих ти пуснала..... Дадох ти път да вървиш да се развиваш - като гледам няма дълго да вървиш, ама нейсе...



Тема Re: Жените около 30-тенови [re: Kokolina]  
АвторПoндьo (Нерегистриран)
Публикувано08.12.07 21:21



Коки, повтарям се - остави! Не си струва!



Тема Re: Жените около 30-тенови [re: Пoндьo]  
АвторKokolina (Нерегистриран)
Публикувано08.12.07 22:18



И аз се отказвам вече, няма смисъл наистина!





Тема Re: Жените около 30-тенови [re: Kokolina]  
АвторЖak (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 22:01



То за теб дали е мъж или крокодил все тая





Тема Re: Жените около 30-тенови [re: Kokolina]  
Автор,,, (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 23:40



ОК!мир да има ,вече ще бъда вежливият лос.



Тема Re: Я млъкни и чети туканови [re: eoa]  
Авторaндpoниka (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 19:21



Ами стани гей тогава - кой те спира. От 1989 г. насам българските мъже просто за нищо не ставате. Не успяхте да се справите с т. нар. "преход" и "затягане на коланите". Жените се оказаха доста по - гъвкави и предприемчиви от вас. Една истинска дама очаква от мъжа до себе си не да я влачи от кръчма на кръчма и от кафене в кафене, щото тая вечер му се иска да я .... и случайно му се е отворил "прозорец" /т.е. няма други ангажименти в службата или в къщи/, а да направи ПРЕДВАРИТЕЛНО резервация В ИЗИСКАН ресторант и да я покани поне три дни по - рано /и жените си имат работа/. Така че пробвай рецептата другия път - убедена съм, че ДАМАТА, която си уважил, няма да се намира в мозъчен мензис...



Тема Re: Я млъкни и чети туканови [re: aндpoниka]  
Авторeoa (Нерегистриран)
Публикувано15.12.07 05:50



драга, аз съм жена... висок процент при тва... така, че земи се коригирай...



и освен тва, не споделям твоето виждане какво е "истинската дама" и какви са нейните очаквания... моята визия за истинска жена е съвсем различна и не ми трябва някой да ме влачи по ИЗИСКАНИ ресторанти, с ПРЕДВАРИТЕЛНИ резервации, за да се чувствам истинска, нито да ме влачат където и да е...

а "Мозъчния мензис" е интересен от гледна точка на това, като как изглежда женския пол в някои от мъжките очи... няма да коментирам собственика им... в случая ме интересува да погледна с неговите очи... и си умирам от смях...


така че, истинската жена, било то дамя или не, поне има чувство за хумор и може да се посмее от сърце, а не да врещи като щипана и да крещи, какво било то "истинската дама"...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.