Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 28.04.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Гошо бразилеца допълзя....  
Авторбapoвeцa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 12:54



Гошо бразилчето,допълзяло до шеф на общ.съвет Силистра.Вместо избралите го дса гласуват и задължат това лице да възстаново изхарчените общински пари а екскурзията му до Бразилия,го назначиха на пост от,който ще се пречи на всяко евентуално разследаване на аферите в общината.време е да се привлече вниманието на централните вестници и медии към безобразията извършвани от тези слуги на Кубито.



Тема Re: Гошо бразилеца допълзя.... [re: бapoвeцa]  
Авторюcyф (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 17:08



абе охлюв ,ти не разбра ли бе,че си бита карта,на твое място бих си мълчал вече



Тема Re: Гошо бразилеца допълзя.... [re: юcyф]  
Авторвera (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 21:31



гласува общинскисъветл.ВЗЕМАТ РЕШЕИНИЕ.пътуват 18 ученици,3-4 общински съветници,Балушев е ръководител.Питаите п.добрев,СТ.райчев,В.андреев кой донесе поканата и кой настоя в общ.съвет за пътуването до бразилия?ТАКА ЧЕ УВАЖАЕМИ ФОУМЦИ ЗА ДА ДИСКУТИРАТЕ.......ПРОУЧЕТЕ ДОБРЕ ИНФОРМАЦИЯТА СИ.....



Тема Re: Гошо бразилеца допълзя.... [re: вera]  
Автор roshavata_garga (много рошава)
Публикувано14.11.07 22:33



Ти онзи същия Вега ли си ? Или крадеш чужди истории





Тема Re: Гошо бразилеца допълзя....нови [re: roshavata_garga]  
Авторвera (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 08:40



не крада чужди истории,имам си моя...не знам зъщо толкова злоба и лъжи се сипят в форума,затуй и рядко се фклячвъм



Тема Re: Гошо бразилеца допълзя.... [re: вera]  
АвторKokolina (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 21:27



Е как защо - от завист.... явно са някои, които не са успяли да допълзят до групата за Бразилия, та още бленуват и леят злоба... И аз не съм била сред щастливците, ама... се питам, ако някои от тукашните злобари бяха поканени, дали щяха да рекат "А неее, ние не отиваме с общински пари, сами ще си платим" или щяха да хукнат да стягат куфарите и да стигнат до летище4то задъхани пет часа по-рано, само и само да не изтърват пътуването.....



Тема Re: Гошо бразилеца допълзя.... [re: Kokolina]  
Авторa7 (Нерегистриран)
Публикувано17.11.07 22:28



ха ха ха, вервайте!!!!!



Тема Re: Гошо бразилеца допълзя....нови [re: a7]  
Авторвera (Нерегистриран)
Публикувано18.11.07 21:52



много мислъ по вапросъ зъ злобата ч,вешка?защо не се кументира т въпроси свързани с продажбити тнараслични парцели,струят съ палате2а тувапдето некой е направил с благословията нъ общински съвет се спряга кату супер нарушение?амадраги форумци да им ядем цървулите на они я ми супермени,,,,,,ма питайте бе хора-в.антреев,ст.райчев,лиохманина п.добрев-койиспрати в бразилия състава от общ.съвет?ай да ви имаъм информациятъ форумци мили......



Тема Re: Гошо бразилеца допълзя.... [re: вera]  
Авторxyлиraн (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 10:56



трудно ми е да те чета, после - да те осмисля..., що преиграваш толкова? а? ако имаш нещо да кажеш, кажи го на правилен български! или те кефи да изглеждаш простак..., докато се опитваш да изглеждаш, ще вземеш наистина да станеш...





Тема Re: Гошо бразилеца допълзя.... [re: xyлиraн]  
Автор56 (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 20:38



Стига сте го спрягали този мазник и дупедавец , че само реклама му правите по този начин




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.