Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 09.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ало, дебел..., пЪрдон, модераторанови  
Автор eoa (космополит)
Публикувано01.11.07 17:44



дебелия, т.е. модератора...

защо си ме изтрил, само защото съм попитала, кой е новия кмет и съм "намекнала", че не ми допада да се връщам при същия кмет който съм оставила...

Да не би, клуб "Силистра" в дир-ника да е политически ориентиран и модераторите тихомълком да защитават определени партийни или политически интереси..

Много жалко, смешно, гротескно и пародийно, ако е така... да трийш някой, който не иска досегашния кмет отново да е кмет за 3-ти мандат..

За да няма недоразумение, искам да кажа, че не искам да се връщам при кмет Иво Андонов, не защото имам нещо конкретно против неговата личност. Напротив , даже ми е симпатичен и интересен и нямам какво да се оплача от него, защото още при първото му избиране, обучавах новия му екип от общинската администрация и той най-коректно си ми плати надлежно, официално, както и още няколко пъти съм имала коректни договорни отношения с него като общинско административно лице...

Но това беше преди 7-8 години. От тогава изтече много вода... той направи, каквото можа и повече едва ли може да се очаква. Защото нещата мръднаха, но само външно, а Силистра има нужда от драстичен скок напред и нагоре. Освен това, от столетни наблюдения и човешки опит е доказано, че апогея на човек като политик, държавник или общински администратор, какъвто е един кмет е между 4-тата и 6-тата година от неговото избиране... Говорим за значителни, по-високи от средните управленски резултати... В цял свят е така. Още от средата на втория мандат кривата на успеха на даден управленец се задържа на едно ниво, а в повече от 75 % от случаите къде по-бавно, къде по-рязко започва да спада..

В третия мандат вече не може да се очаква не само никакво гениално управленско решение, а дори и задържане на старите позиции..

Тъй че... нищо против Ивчо, просто е естествено изчерпан...

Пак си помисли, що ме трийш ти мене...



Редактирано от eoa на 01.11.07 17:48.



Тема Re: Ало, дебел..., пЪрдон, модератора [re: eoa]  
Автор Пoп Cтaвpи ( Коцкар.Дърт)
Публикувано01.11.07 18:11



Ако смяташ да се връщаш се научи да ближеш задници и да си траеш ....иначе бягай в обратна посока колкото ти крака държат





Тема Re: Ало, дебел..., пЪрдон, модераторанови [re: eoa]  
АвторAny (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 21:06




Де на будителите…Пиши на кирилица..

Редактирано от po_debeliq на 01.11.07 22:23.



Тема Re: Ало, дебел..., пЪрдон, модераторанови [re: Any]  
Авторaxил (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 21:10



ти като си голяма българка ,да беше писала на кирилица,ъ?



Тема Re: Ало, дебел..., пЪрдон, модераторанови [re: eoa]  
Авторreшa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 21:24



кой е модератора ? кажи името на това наведено копеле,за да го видим отблизо.



Тема Re: Ало, дебел..., пЪрдон, модератора [re: reшa]  
Автор Пoп Cтaвpи ( Коцкар.Дърт)
Публикувано01.11.07 21:43



заповядайте на срещтата на форума и ще се запознаете с всички



Тема Re: Ало, дебел..., пЪрдон, модераторанови [re: Пoп Cтaвpи]  
АвторVeshter (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 15:49



Koga i kade e shte e tazi sreshta



Тема Re: Ало, дебел..., пЪрдон, модераторанови [re: Пoп Cтaвpи]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано02.11.07 15:57



хех

на първата форуна среща бяхме всичко на всичко двама - моя милост и кръстника ми

срещнахме се на по бира, обменихма опит...



Тема Re: Ало, дебел..., пЪрдон, модераторанови [re: Veshter]  
Автор Пoп Cтaвpи ( Коцкар.Дърт)
Публикувано02.11.07 17:35



51-ти декември на попа ,кръчмата е Бохеми ...долу в мазата





Тема Re: Ало, дебел..., пЪрдон, модераторанови [re: eoa]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано02.11.07 18:48



Скъпа ЕОА , нищо лично..
Трогнат съм от твоето излияние , свързано с общуването ти с кмета на Силистра.
Само не разбрах защо ни го сподели…
Нямам търпение да минат тия предизборни напъни…то не беше обиди ,не беше мръсотия….
Добре пишеш ….. , а след теб ще се юрнат идиотите да обясняват колко е дефицита , колко е крадено ,колко лошо и непоносимо е в Силистра….за пореден път.
Реших да дам трибуна за конструктивни предложения , затова не триех до 28 –ми политическите изблици.
Форума се превърна на помийна яма..дори и свестните и стойностни форумци , не пишеха ,но четяха на всеки 15-20 минути .
Разгорели те се страсти стигнаха до най-ниската си точка..човещинка ,кво да правиш.
В един момент пичовете и мацките от клуб попържни , като мана небесна разведриха малко обстановката , за което съм им безкрайно благодарен.
Винаги съм изповядвал демократичните принципи за свобода на словото , но разбрах ,че българина ако го отпуснеш малко се олива и осира до подмишниците.
Оказа се ,че основно човешко качество е да оплюеш и унизиш другия , вместо да му подадеш ръка и да го изправиш на крака.
Очаквах да си хвалят програмите и своите виждания за града ни , а те се хвърлиха да маскарят противника.

Затова трия не само идиотщините а и претекста ,който според мен ще доведе то тях.
Знам ,че много хора съм обидил или ще се обидят от това , но друг начин не виждам.

ДА СВЪРШВАТ ТИЯ ИЗБОРИ , ЧЕ МИ СЕ ДРАЙФА ВЕЧЕ!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.