Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 11.05.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос към модератора  
Авторmam4etO (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 21:32



Скъпи ми МОДЕРАТОРЕ, Защо си изтрил темата за ДЪРВЕНИЯ ГРАД??? Смятам я за по - важна от глупавите сексуални задевки, изобилстващи в този форум. Мисля да си отстоявам правата на майка, желаеща детето й да не пострада, докато си играе, и пред новата / стара общинска управа. Моля те, да не ми триеш мненията, тъй като смятам, че има някакъв ефект от предложенията ми, изложени тук /вж. светофара на Старата автогара - много по - спокойно се пресича сега/





Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: mam4etO]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано31.10.07 00:28



Извинявай, мамче, покрай сухото гори и мокрото. Може случайно да съм я изтрил тая тема, ако вътре е имало някоя от предизборните идиотщини. И аз съм човек (макар и модератор), случвало ми се е да бъркам... Пиши спокойно, няма да трия, стига да не е изборна идиотщина.
Р.Р. Ако беше регистрирана, щеше да ми пратиш лична бележка и аз щях да ти отговоря.



Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: mam4etO]  
Автортaтo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 20:10



Модератора е слуга на фесовете.




На баба ти хвърчилото..

Редактирано от po_debeliq на 31.10.07 20:52.



Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: mam4etO]  
Автор onzi (новак)
Публикувано31.10.07 21:09



какво се е случило с (на)дървените съоръжения? от последните дъждове не съм водил малкото в парка...



Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: onzi]  
Авторmam4etO (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 13:58



Случило се е само това, че на три места липсват дъските и децата ни много успешно могат да си потрошат крачетата и главите, ако стъпят в празното пространство. Същото е положението и на другата по - малка площадка - с дървената къщичка. Толкова ли няма пари Община Силистра за три - четири дъски и няколко гвоздея? Или нямат дърводелци на щат, които да извършат ремонта???



Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: mam4etO]  
АвторKokolina (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 07:33



Да имаш нещо за ремонтче у вас - някое канапенце, столче.. та дърводелците на общината да поправят и него, а?



Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: Kokolina]  
Авторйopro (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 10:26



права е жената,децата са нашето богатство и трябва да ги пазим,а иначе на мамчето ша му таковам канчето





Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: Kokolina]  
Автор1313 (Нерегистриран)
Публикувано02.11.07 11:43



някой може ли да ми каже колко дърводелци има на щат в общината, че и на мен ми трябват




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.