Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 27.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дайте предложение...нови [re: eвpo]  
Автор silistrenka (непознат)
Публикувано01.11.07 12:02



Още 1 глас от мен за Сунай Ремзи





Тема Re: Дайте предложение...нови [re: silistrenka]  
Авторйopro (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 12:10



Иаз съм за индианския вожд Цанова



Тема Re: Дайте предложение...нови [re: Mилa]  
Автор ti_li_si (може и да си)
Публикувано01.11.07 15:04



Според мен, мъж на годината трябва да стане Тошко Тодоров. Трябва да си много смел, и може би малко /или доста глупав, да се кандидатираш за Кмет на общината без да си дори в листата за съветници, при наличието на кандидатурата на Иво Андонов... Или трябва да не ти пука за общината, а кандидатурата ти да е била само проформа...



Тема Re: Дайте предложение...нови [re: ti_li_si]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 15:21



А па аз смятам, че ако народът не е достатъчно умен да те избере за кмет, няма защо да си губиш с него времето в Общински съвет!!!



Тема Re: Дайте предложение...нови [re: Mилa]  
Авторбeбa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 19:06



Какво разбираш под " МЪЖ" ? за мен антимъже са всички които сега са се закачили за властта.Антимъже са и такива,които им наляха пари за да правят бизнес/Явор и подобни/.Антимъже са и тези,които се правят на журналисти и се иглеждат като гладни псета за някое похвърлено кокалче.Антимъже са и онези,които досаждат с оплакванията си.Може ли да бъде мъж,който не може да зажити себе си,цъпругата си
децата си,приятелката си от досадници ?

Беба и Галя ..обръщам се към двете защото сте едно и също лице..не ме питайте как познах..
Ако беше регистрирана ,щеше да си поправиш грешките…

Редактирано от po_debeliq на 01.11.07 22:35.



Тема Re: Дайте предложение...нови [re: Mилa]  
Авторraля (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 19:18



Основен критерий за истински мъж е отношението към жените.Този ,които гледа на жената,като средство за удовокствие и домашна прислужница е ПРОСТАК.Този,които не е в състояние да защити една жена изпаднала в беда или станала обект на нападение е МУХЛЮ.Мъж .Които използва икономическата или служебна зависимост
на жената за да задоволява нагона си/нещо често срещано силистренските институти на властта :община,област и прочие/ е помияр.Мъж е този,които осигурява
със добър бит на семеиството си ,по един морален начин.Има физически възможности да защити себе си и близките си .Не се гъне пред гореописаните антимъже.с две думи; има чувство за достойнство и умее да се защити.

Беба и Галя ..обръщам се към двете защото сте едно и също лице..не ме питайте как познах..
Ако беше регистрирана ,щеше да си поправиш грешките…

Редактирано от po_debeliq на 01.11.07 22:35.



Тема Re: Дайте предложение...нови [re: raля]  
Автор Пoп Cтaвpи ( Коцкар.Дърт)
Публикувано01.11.07 21:46



Дайба мамаму и несправедливост......аз съм тоя мъж , ама съм гей






дееби феминистките



Тема Re: Дайте предложение...нови [re: фeнka]  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 17:35



Явно сте информирани. Коя е тази силистренка дето я спрягате за новата любовница на г-н Гущеров?



Тема Re: Дайте предложение...нови [re: Hинa]  
Авторфeнka (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 18:59



не знам, Нина, но хората говарят, че има такава. Предлагам за мъж на годината в град Силистра да бъде обявен човекът /управителят на фирма/, създал най - много работни места и внесъл /а най - много данъци в общинския бюджет, без да крие доходи и без да си мести бизнеса в София, Варна или на Карибите. Според мен има няколко кандидати - шефовете на "Брамак" и "Стомана", двамата нотариуси - Румен и Златко и т.н. Предлагам по подразбиране да изключим от класацията Стефан Райчев, Стефан Иванов и Явор Георгиев, както и всички кметове и заместниците им. А може би най - успешния мъж в град Силистра е Живко Жабата - вие кажете...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.