Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 08.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема На Учителя с любов….нови  
Авторxyлиraн (Нерегистриран)
Публикувано05.10.07 22:25







Тема Re: На Учителя с любов….нови [re: xyлиraн]  
Авторзakъcнялaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.10.07 22:38



браво!!!!!! само дето монетата има две страни



Тема Re: На Учителя с любов….нови [re: зakъcнялaтa]  
Авторxyлиraн (Нерегистриран)
Публикувано06.10.07 10:23



Има... И докато се върти във въздуха, не е ясно кой ще я улови и от коя страна...





Тема Re: На Учителя с любов….нови [re: xyлиraн]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано06.10.07 20:06



АЗ ПОДКРЕПЯМ УЧИТЕЛИТЕ!
Не може един затворник да струва на Държавата 1 000 лева, а за хората на които сме поверили децата си вечно да няма средства.
Не може една пом. възпитателка да получава 190 лева, а учителката ни 350



Тема Re: На Учителя с любов….нови [re: eли]  
АвторMarи (Нерегистриран)
Публикувано06.10.07 20:29



очевидно ти нямаш деца и те знаеш какво е да се чудиш как да го оставиш само.Така че не подкрепяй като не знаеш кой и какво подкрепяш!



Тема Re: На Учителя с любов….нови [re: Marи]  
Авторreлe (Нерегистриран)
Публикувано06.10.07 21:06



в държавата ни властват антибългари.Погледнете ги тези опосуми ; Доган-циганин терорист-престъпник,Симеон потомък на фамилия от престъпници,дебил болен комарджия,Станишев евреиче.Как тези типове да имат добро чуство към учителите ?
Родителите вместо да хленчат да излязат на укиците и пометат тази престъпна тройка.



Тема Re: На Учителя с любов….нови [re: reлe]  
Авторзakъcнялaтa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.07 21:14



родителите трябва да ходят на работа за да си издържат семействата а не да ходят по улиците



Тема Re: На Учителя с любов….нови [re: Marи]  
Авторeли (Нерегистриран)
Публикувано06.10.07 21:21



Мари имам три деца и ги гледам сама не ме питай как,но все пак твърдо заставам на страната на учителите,хората които възпитават нашите деца,заслужават достойни заплати и отношение.



Тема Re: На Учителя с любов….нови [re: eли]  
АвторKoi (Нерегистриран)
Публикувано06.10.07 21:51



Аз също подкрепям 100% протеста на учителите. Наистина заплатите им са мизерни в сравнение с работещите в други браншове. Притеснява ме единствено, че няма да са задружни в отстояването на своите искания и постепенно ще "клекнат" пред фалшиви обещания. Нищо чудно "предизборно" да им пуснат по някоя троха. Съчувствам ви, уважаеми силистренски учители какъв синдикален лидер имате в Силистра - Мишо Кирязов. Като гледах по телевизията какво правят в другите градове, а тук си се разхождате само с шествия. Всеки си заслужава лидера, такъв сте си го избрали, както и другата лидерка - Славянка, затова си ги гледайте. / Това не е заяждане, пиша съвсем чистосърдечно/.





Тема Re: На Учителя с любов….нови [re: Koi]  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано06.10.07 22:45



МИСЛЯ ЧЕ ИЗОБЩО НЕ СТЕ ПРАВИ. МОЖЕ И УЧИТЕЛИТЕ НА НАШИТЕ ДЕЦА ДА ВЗЕМАТ МИЗЕРНИ ЗАПЛАТИ, НО ТОВА ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ ЗНАЧИ ЧЕ ТРЯБВА ДА СТРАДАТ ДЕЦАТА НИ А НИЕ ДА СЕ ЧУДИМЕ ДОКАТО ТЕ СИ СТАЧКУВАТ КВО ДА ПРАВИМЕ . ЗАЩО НЕ СТАЧКУВАХА ПРЕЗ ВАКАНЦИЯТА - ЗАЩО ЛИ - ЗАЩОТО НЕ ГИ Е ЕНЯ ЗА НАШИТЕ ДЕЦА, ЗАЩОТО ПРЕЗ ВАКАНЦИЯТА НИКОЙ НЯМАШЕ ДА ГИ ЗАБЕЛЕЖИ И ЗАТОВА НАМИРАТ НАЙ УДОБНИЯ МОМЕНТ - КОГАТО ТРЯБВА ДА РАБОТЯТ, КОГАТО ТРЯБВА ДА СИ ГО ИЗКАРАТ НА ДЕЦАТА НИ, ТОВА НЕ СА ИСТИНСКИТЕ УЧИТЕЛИ НА НАШИТЕ ДЕЦА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.