Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 01.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема зчщо кметовете умират рано ?нови  
Авторbenito (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 16:37



Изглежда има някаква закономерност,силистренските кметове /след 1991 год./ умират преди да са навършили 60 години.Стоян Плугароя,д-р Петър Илиев и оня ден д-р Г.Панов си отидоха от този свят преждевремено.Като имам предвид многото болести/високо кръвно,проблеми с черния дроб,сърдечни неприятности и пр./Иво ще си отиде в близките годинд -две,ако го хазначат пак за кмет,трябва от сега да се готвим за избори.



Тема Re: зчщо кметовете умират рано ?нови [re: benito]  
Автор Пoп Cтaвpи ( Коцкар.Дърт)
Публикувано10.09.07 17:31



Умират си от смях , като ви четат бисерите у форума ...хахахахахаха





Тема Re: зчщо кметовете умират рано ?нови [re: benito]  
Авторreнaди (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 19:46



Аз предлагм кмета да вземе та да си раздаде, пък и празник на града иде, и на него щему е по-весело и някои и други ще усетят. Но предложението ми е гадничко, все пак.



Тема Re: зчщо кметовете умират рано ?нови [re: benito]  
Автор Ll4NA (умерена)
Публикувано10.09.07 20:19



Главозамаяна съм от тези умопомрачителни наблюдения!
Боже, колко мъка има по тоя свят!!!



Тема Re: зчщо кметовете умират рано ?нови [re: benito]  
Авторreнaди (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 20:51



Що бе маце, пардон ли4на, чисто статистически погледнато преждеговорившите форумци са наплно, ама напълно прави! Но пак повтарям, че е гадничко!



Тема Re: зчщо кметовете умират рано ?нови [re: reнaди]  
Авторивaн (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 22:08



генади и бенито мъртви сте твари долни мъртви сте нещастници недни бих се изпикал на пресните ви гробове и това ще стане в най-скоро време,просто с това си подписахте присъдите,край града ще бъде очистен от боклуци като вас,а майките ви аааааааааааааааах майка им жална ще разплачем,че са родили такива изверги непотребни,труповете ви скоро ще изплуват към Румъния бъдете сигурни и няма и да има кой и да ви раздаде,защото ще сте мъртви преди да сте успели да подадете!



Тема Re: зчщо кметовете умират рано ?нови [re: ивaн]  
Авторreнaди (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 22:12



Кофти работа!



Тема Re: зчщо кметовете умират рано ?нови [re: reнaди]  
Автор Ll4NA (умерена)
Публикувано10.09.07 23:21



Горното включване е отговор на въпроса ти "Що?"
С риск да се повторя отново констатирам с леко безпокойство "Боже, колко мъка има по тоя свят" и тя се излива по форумите.



Тема Re: зчщо кметовете умират рано ? [re: Ll4NA]  
АвторГeнaди (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 07:28



Права си! Бях гаден и си го получих! Опитът ми за черен хумор беше крайно неуспешен! Извинявайте!



Тема Re: зчщо кметовете умират рано ?нови [re: Гeнaди]  
Авторbebo (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 22:06



извода .: следващия кмет няма да искара мандата.готвеыте се за поклонение в театъра.Добавям името на покойния кмет Павел Дойчев..Няма жив от бившите.Иво чети и мисли!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.