Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 17.05.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Проект за поканване на японци в Силистранови  
АвторEмиГpaнт (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 12:48



Привет!

Какво е вашето мнение по този въпрос:


Има ли място за японци в нашия град?



Тема Re: Проект за поканване на японци в Силистранови [re: EмиГpaнт]  
АвторAмaн oт пcиxoпaти (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 13:39



Само болен мозък може да роди такава дебилна идея. Не само че нема место за японци в нашия град, но и ако се заселят такива, аз лично ке ги тепам, малтретирам и тероризирам къде ги фана! Нещо повече, вместо да заселваме небългари в България, не е ли по-добре да изселим тия дето сега пребивават у нас - мангали, джагали, руснаци, англичани, китайци, гърци, араби, евреи, власи, црънци, мелези, еничари и др., както и българите с неправославна и нехетеросексуална ориентация.



Тема Re: Проект за поканване на японци в Силистранови [re: Aмaн oт пcиxoпaти]  
Авторcилиcтpeнka (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 14:16



Ей ти от коя ера се показа бе, човек???? Ами ако и другите страни са на същото мнение?Какво ще стане а? Мале,не мога да си обясня как има все още хора,който разсъждават по този начин!!!





Тема Re:Aмaн oт пcиxoпaтинови [re: Aмaн oт пcиxoпaти]  
Авторcилиcтpeнka (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 14:19



Май ти излизаш психопат...???



Тема Re: Проект за поканване на японци в Силистранови [re: cилиcтpeнka]  
АвторAмaн oт пcиxoпaти (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 14:26



Боклук мръсен, заради такива отпадъци като теб българския народ и държава ще изчезнат до 50 години. Много скоро ние ще сме третият по численост етнос в тая държава, която ще е нещо средно между британска колония, турски вилает и циганско гето. Как може природата да създава такива тумори като тебе? Предпочиташ да си подтиснато малцинство в собствената си държава, но да продължиш да се мазниш и да лижеш задниците на всевъзможни човекоподобни маймуни...
Първо от вас еничарите требва да се започне!

Боклук нещастен!



Тема Aмaн oт пcиxoпaтинови [re: Aмaн oт пcиxoпaти]  
Авторcилиcтpeнka (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 14:35



Виж: 1. Аз съм българка- и майка ми и баща ми са българи.
2. Не лижа задници както си се изразил. Не живея в България. Ти като гледам въобще не си излизал от твоето село, за да видиш малко цивилизация,да видиш как живеят хората,как разсъждават и т.н. Знаеш ли че живеем в 21 век????



Тема Re: Aмaн oт пcиxoпaтинови [re: cилиcтpeнka]  
АвторAмaн oт пcиxoпaти (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 14:40



Ей помийо мръсна, през оная работа ми е каква си и от къде си. Това че сме 21 век по какъв начин оправдава изчезването на българския етнос и на България ма? Само емигрантски урод може да каже такова нещо. Предателски боклук еничарски!

Стой си там на м**** с* в п****** и не давай много акъли.



Тема Re: Aмaн oт пcиxoпaтинови [re: Aмaн oт пcиxoпaти]  
Авторcилиcтpeнka (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 14:46



жалък си...взе се гръмни,че и без това за нищо не ставаш....И ако такива като теб са младото поколение на България-да пази Господ



Тема Re: Aмaн oт пcиxoпaтинови [re: cилиcтpeнka]  
АвторAмaн oт пcиxoпaти (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 14:51



Турски боклук неграмотен, взе се гръмни ти, продажна еничарска курво. Заради такива отрепки като теб народа ни изчезва. Докато ти лижеш американски задници, ние сме на прага на изчезването. Затова си набутай чифутските коментари у газо и гледай да не ми се меркаш много.



Тема Re: Aмaн oт пcиxoпaтинови [re: Aмaн oт пcиxoпaти]  
Авторcилиcтpeнka (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 14:56



Речника ли ти се изчерпа.Много ме забавляваш да знаеш


Българите намалват като нация и за това според мен има 2 причини:
1. Емиграцията
2. Ниското ниво на раждаемост. А защо нивото е ниско?- Защото държавата дава някакви нищожни средства за подпомагане на майките.
Вземи помисли малко....Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.