Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 30.05.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Цигани обирджии, обикалят Силистра  
АвторKoi (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 22:54



Може би, нямаше да повярвам, но и на мен ми се случи. След телефонно позвъняване на домашния ми телефон, много учтив глас с лек акцент ме попита " Здравей, познай кой ти се обажда?", след като не успях да позная, тя ме накара да започна да гадая... и така докато не казах няколко измислени имена от различни градове на България. Хареса си едно от тях и ми каза, че е блъснала жена в центъра на Силистра и в момента се намира в ареста. За да я пуснели, трябвало да позвъня на един прокурор, вече не се сещам за името му/ смея да твърдя, че то даже не е сред имената на силистренските прокурори/ и той да ми каже, каква гаранция иска за да я освободи. Напуши ме такъв смях, че тя се усети и веднага затвори. Да това се случи с мен... но представете си какво би било, ако се бе обадила на някой възрастен човек... той, сигурно щеше да олекне с няколко хилядарки. Пиша за това тъй като смятам, че всички трябва да плредупредим нашите близки и познати, особено по-възрастните, да не се поддават на подобен вид провокации и изнудвания.





Тема Re: Цигани обирджии, обикалят Силистранови [re: Koi]  
Авторbesen (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 23:27



макар и малко можеш да отдъхнеш. един от тези "ало, ало" е задтржан вече. в момента се намира в ареста на полицията - това е някакъв ром /да не го назовавам както му се полага циганин, че някои хора тука се обиждат/.... от великотърновско е ... надявам се докато е в ареста хубаво да му го сложат - ако не друго поне едно "уважение" да му направят :)



Тема Re: Цигани обирджии, обикалят Силистранови [re: besen]  
Авторehooooo (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 13:19



не се трвожете за мангала,тои е под особената закрила на братята от Америка в лицето на месията Сорос и педерасите от Хелзинскив комитет.



Тема Re: Цигани обирджии, обикалят Силистранови [re: Koi]  
Авторyшeв (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 16:21



Да не говориш за джепчийската банда,която се движи с бял голф3 с номер ****** която се занимава с грабежи,кражби и джепчийство под крилото на ...

Редактирано от po_debeliq на 27.08.07 17:57.



Тема Re: Цигани обирджии, обикалят Силистранови [re: yшeв]  
АвторПoндьo (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 18:12



Напиши номера и чие е крилото! Другото и без това го знаем!





Тема Re: Цигани обирджии, обикалят Силистранови [re: Пoндьo]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано27.08.07 18:34



Няма да пусна номер…не ме карайте да трия цялата тема!!!!!!
Искам да имам доказателства , иначе някой майтапчия може да напише номера на моя голф.




Тема Re: Цигани обирджии, обикалят Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор Пoп Cтaвpи ( Коцкар.Дърт)
Публикувано27.08.07 20:28



Мога дедувуту и поименно да ти ги кажа, ама ако въпроса е зададен от ....поне регистриран....на духове отговори не се дават ...предполага се , че на тях всичко им е известно .

Отговора е за другите в темата ,а не към теб:))по-дебели братко


П.П. На път съм да те стигна





Тема Re: Цигани обирджии, обикалят Силистранови [re: Пoп Cтaвpи]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано27.08.07 21:20



Попе ръкополагам те за под модератор…
Благодаряти ..имам нужда …много гадове напоследък…





Тема Re: Цигани обирджии, обикалят Силистранови [re: po_debeliq]  
Авторпoнчo (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 17:05



......аз се казвам Мустафа и арабска съм свиня,аз продавам наркотици на навръстни ученици..............Самет,Турито и Мекито- forever.



Тема Re: Цигани обирджии, обикалят Силистранови [re: Koi]  
Авторeho (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 17:57



в сравнение с обирджиите от общината,циганите обирджии са жалки аматьори.Сравни и наи-крадливия циганин с кмета ,с Алеф/тоя е направо олимпийски шампион/с другите дембели ?ами бандитите от ДПС?:Куби,Хасан,Митхад и подобни утайките са направо хай крадци и циганите-крадци изглеждат покрай тях като пигмеичета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.