Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 10.06.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Любов в чата *DELETED*нови [re: Aз]  
Автор Пoп Cтaвpи ( Коцкар.Дърт)
Публикувано26.08.07 14:24



Мнението е изтрито от penatatata

Тема Re: Любов в чатанови [re: Пoп Cтaвpи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 16:01



Прав съм 100% и това е по темата не е към теб.



Тема Re: Любов в чатанови [re: O81O]  
Автор3лoбapka (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 09:52



Темата е много интересно и ще разкажа моята история накратко.
Запознахме се в чата ,пишехме си общи приказки почти година .В един октомврийски ден аз реших да пусна смс на въпросния чатър да се видим на кафе .Срещата беше приятна и забавна все едно се познавахме от години.Без да предполагам,че от тази среща ще излезне нещо ,но каквото ти е писано това става .Продължихме да си пишем,но някак вече по различно ,чувахме се по телефона ,смс ,докато в един момент осъзнахме,че много си липсваме.Не сме от един град ,но това не ни пречеше да се виждаме.Вече две години сме заедно ,обичаме се и скоро време ще скъсим разтоянието между нас.
Това е моята история накратко

ако съм предполагала,че живота ще ми сервира подобни емоции ,но искам само,че и за мег не съжелявам.
Чатърска любов не е невъзможна стига и от двете страни да има превличане .
Късмет на всички



Тема Re: Любов в чатанови [re: Aнreлa]  
АвторПoндьo (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 18:06



Ангела, продължавам да те търся! Къде си?





Тема Re: Любов в чатанови [re: Пoндьo]  
Авторxyлиraн (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 19:21



... "връз дедувия...", както беше писал един тарикат вече, там я търси. Смешник... Като луди сте всички - Ангела, та Ангела! Какво ви става бе хора? Що ви е тая тая смешка? Измисляте си некви плажове, красиви думички, неква любов,... Ангела... Лигите ви изтекоха. Баси смешниците! Съвсем сте откачили! В живия живот всичко се пипа и вкусва - РЕАЛНО! Виждали ли сте й лицето на тая Ангела? Направо ви се чудя на акъла. Кой знае каква грозотия е, щото само грозните жени пишат красиво, проверил съм го. И ти, смешника, стига си въздишал за неква "химера", както казваше учителката ми по литература, ами сложи малко "сухо" в джоба и се "регни" в първата дискотека - там "ангелчета" колкото щеш - блондинки, брюнетки, квот си харесаш. Греби с пълни шепи - докато плащаш всичко е твое - РЕАЛНО! На другата вечер само сменяш "ангела" и купона продължава. Това е живия живот!!! Измислената любов е само за наивници, които си губят времето. Айде, че ме чакат!



Тема Re: Любов в чатанови [re: xyлиraн]  
Автор Пoп Cтaвpи ( Коцкар.Дърт)
Публикувано27.08.07 20:23



Ех....направо да те съжали човек...бедняк си ти приятелю и никога няма да разбереш нищо от написаното тук...но и да обяснявам няма смисъл , защтото това е необяснимо....колкото до русалките в дискотеките...не е лощо като идея но там няма нищо,нищо което да можеш да харесваш и на сутринта..опитай да разбереш и може ми и ти ще се почустваш поне за миг щастлив в нещастния си и ограбен животец



Тема Re: Любов в чатанови [re: Aз]  
Авторandronika71 (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 20:31



"И ако не е толкова глупав, че да прецака себе си и да го отмине..." Мъжете били прецакани. Горките! Подобни "себепрецаквания" довеждат някои жени до състояние на депресия, за което виновния субект не се чувства ни най - малко отговорен. Колко му е да смениш една натъжена женска с някоя хилеща се... Първата да се спасява някак си - нейн проблем. Така разсъждава българския мъж /по ориенталски/



Тема Re: Любов в чатанови [re: xyлиraн]  
АвторПoндьo (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 20:45



Хулиганче, благодаря ти за съветите! Това съм го пробвал преди десетина години и, прав си, тогава ми беше интересно. Но си мисля, че това е просто избиване на комплекси и на непознаване на себе си. А колкото до "връз дедувия" мисля, че там ти е мястото. И кой те чака? Съдейки по написаното от теб - чакат те малолетните циганки, които за петарка са готови на всичко.



Тема Re: Любов в чатанови [re: Пoп Cтaвpи]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано27.08.07 21:02



Попе много се размекна…


Прав е човека..понякога трябва и външните рецептори да влязат в действия…
Или много ползваме външните рецептори и ,когато някой като този ангел ни покаже душа се сещаме да се обърнем и към нея…..

Както казах ,пък и ти вярвам си съгласен…лесно е да сме християни на празник…
Аз викам да държим ангела в сърцата си ,и да видим какво има в дискотеките…пък може някой да ни върже там…




Тема Re: Любов в чатанови [re: po_debeliq]  
Автор Пoп Cтaвpи ( Коцкар.Дърт)
Публикувано27.08.07 21:19



няма лошо щом ти харесва ....да ти върже...хм..кво ли правя аз тук
Ай чао ви






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.