Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 02.06.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Любов в чатанови [re: Дaфнe]  
Авторилиянa (Нерегистриран)
Публикувано28.01.09 13:26



Не съм човек,който се кланя на чуждото мнение.Но що се отнася за моите отношения,то те са за двама.Как да продължа сама?



Тема Re: Любов в чатанови [re: илиянa]  
АвторДaфнe (Нерегистриран)
Публикувано28.01.09 14:25



Ако съм разбрала правилно въпроса ти, ще ти отговоря така:
Човек се ражда и умира сам.През известна част от съзнателния си живот също е сам.За някои тази известна част е кратък промеждутък, за друг е значително по-дълъг период.Понякога ти може да си заобиколена с много хора и да се чувстваш безкрайно самотна, както и обратното.Някога самотата е за предпочитане.И всичко това е въпрос на твой личен избор.Ако те разбирам правилно, душата ти е наранена.Повярвай ми, това е един кратък период, който ще отмине твърде скоро.Ще преодолееш страданието.Тук мога да ти цитирам мисли от велики хора, но не мисля, че е необходимо.



Тема Re: Любов в чатанови [re: Дaфнe]  
Авторилиянa (Нерегистриран)
Публикувано28.01.09 16:02



"Ако искаш да останеш с него не проверявай нищо, просто "махни с ръка и дай нататък, злото забрави".Първо реши това, а след това взимай решение, защото ако го вземеш в състояние на афект, можеш да сбъркаш. "
За това говорех,че не мога сама да взема решение.



Тема Re: Любов в чатанови [re: илиянa]  
АвторДaфнe (Нерегистриран)
Публикувано28.01.09 17:23



Съжалявам,че не съм те разбрала.Не ми стана ясно съвместно с кой ще трябва да вземеш решението, но няма проблем.Не си длъжна да споделяш неща нито с мен, нито с който и да е друг.



Тема Re: Любов в чатанови [re: Дaфнe]  
Авторилиянa (Нерегистриран)
Публикувано28.01.09 21:12



Става въпрос ,че да продължиш да си с някого не може сам да решаваш.Трябва и отсреща да има желание.Аз си мисля,че не съм желана вече.



Тема Re: Любов в чатанови [re: илиянa]  
АвторДaфнe (Нерегистриран)
Публикувано28.01.09 22:12



Значи така.Ти не си сигурна, а предполагаш.Тогава действай, ако искаш да си го върнеш.Кураж и премерена настъпателност, и не забравяй-всичко е в ръцете ти, в твоите ръце е!!!





Тема Re: Любов в чатанови [re: Дaфнe]  
АвторMokaнинa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.09 01:32



То като заклинания ти звучат думите бе, Дафне. Ти на принципа акъл всекиму - вересия никому, май.
Илиянке, вземай се в ръце овреме. Сама си знаеш дереджето - нежелана си. Конят веке у ряката и да го завръщаш той си търси друга кобилка. Тия врели-некипели за "злото забрави" ги забрави. Файда няма.
Но да не се превръщам във второ Дафне с напътствия, което не е желателно.
А ако толкова много ви се говори на вас двенките ми разменете си скайпове, кю-та, вие го обърнахте на чат с безмислици. Хай със здраве, че бялата лястовица ми избегА.



Тема Re: Любов в чатанови [re: Дaфнe]  
Авторилиянa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.09 08:40



Благодаря заподкрепата и разбирането.Няма да правя нищо.Ще оставя той да осъзнае и промени нещата в обща полза.



Тема Re: Любов в чатанови [re: илиянa]  
АвторДaфнe (Нерегистриран)
Публикувано29.01.09 09:19



Добро утро!Желая ти прекрасен, слънчев и усмихнат ден!Понякога бездействието може да се окачестви и като действие-смешно нали?!
Приятно ми е да контактувам с теб.Човек се нуждае от разбиране и внимание-всеки нормален човек, защото има и особняци, които не само че мразят да контактуват, а се дразнят и от контактите на другите хора.Хора разни, шарен свят!Пак повтарям, че ми е приятно да си пишем и за други неща.



Тема Re: Любов в чатанови [re: Дaфнe]  
Авторилиянa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.09 10:40



Усмихнат да е денят на всички!На мен също ми е приятно да разговаряме.Не съм сигурна,че днес ще мога да пиша,но когато имам възможност ще го направя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.