Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 09.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предстоящи кметски изборинови [re: 999]  
Авторcaмъpтaйм (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 14:13



ха ха Стефан Ковачев ха ха ти май си се повредил нещо от слънцето бе 999



Тема Re: Предстоящи кметски изборинови [re: za6to_ne]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 21:39



БЛАГОДАРЯ ТИ-ЗАЩО НЕ----,ЗА ПОДКРЕПАТА И ПОЗИТИВНОТО МИСЛЕНЕ.РАДВАМ СЕ ЧЕ ИМА ХОРА КАТО ТЕБЕ КОИТО МИСЛЯТ ПОЗИТИВНО И НЕ ГЛЕДАТ ДА ТЪРСЯТ САМО КУСУРИТЕ НА ДРУГИТЕ ХОРА.БЛАГОДАРЯ И НА ТЕБ САМЪРТАЙМ ЗА ХУБАВИТЕ ДУМИ И ТВОЯТА ИСКРЕННОСТ



Тема Re: Предстоящи кметски изборинови [re: caмъpтaйм]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 22:27



999 не е повреден от слънчо,тои просто по рождение си е така без сиво вещтество и само оплюва другите защото е пълен неудачник в живота





Тема Re: Предстоящи кметски изборинови [re: misho]  
Авторcaмъpтaйм (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 23:29



„Завистникът е враг на самия себе си, защото страда от злото, което сам е причинил.“
„Завистниците умират, но завистта — никога.“
„Завистта е враг на щастливите.“
„Завистта е един от най-действените елементи на ненавистта.“
„Завистта е безпокойство (неудовлетворение) на душата, произтичашо от това, че желано от нас благо притежава друг човек, който не считаме за по-достоен от нас да го има.“
„Завистта е още по-непримирима от ненавистта.“
„Завистта няма почивен ден.“
„Завистта поставя началото на раздора между хората.“
„Злословието и клеветата нямаше да имат такава сила, ако глупостта не им проправяше път.“
„Клеветата нанася неизлечими рани на душата.“
„Който се занимава само със своите дела, намира малко основания за завист.“
„По-добре да си обект на завист, отколкото на състрадание.“
„Любовта гледа през телескоп, а завистта през микроскоп.“
„Любопитна особеност на нашата професия: мъжете завиждат много по-силно на жените, отколкото те на тях.“
„Мнозина възприемат всеки шилинг в чуждия джоб като лична обида.“
"Завистта ни винаги е по-трайна от чуждото щастие, на което завиждаме.
„Незавидна е участта на този, на когото никой не завижда.“
„Нравственото негодувание е завист с ореол над главата.“
„Състраданието е мъка за чуждото нещастие, а завистта е мъка за чуждото щастие.“
„Човек е готов на много неща, за да събуди любов, но ще се реши на всичко, за да предизвика завист.“
„Малцина от нас могат да понесат щаститето — имам предвид щастието на ближния си.“



Тема Re: Предстоящи кметски изборинови [re: caмъpтaйм]  
Авторcaмъpтaйм (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 23:55



Едва ли има човек, който да не разбира значението на тази дума.И аз нямам за цел да разяснявам смисълът й, като подценявам интелигентността ви. Всеки от нас в някакъв момент от живота си е бил жертва или обект на завистта.Аз просто искам да споделя болката и мъката, която Завистта ми причини.Тя ми отне не едно и две приятелства.Тя ме принуди да бъда студена и недружелюбна.Накара ме да вярвам, че човешкият род е изтъкан от завист и злоба. Завистта изяжда човека не само отвътре, но и отвън.Познавала съм хора преди да се разболеят от тази проклета болест.Били са весели, щасливи.Но веднъж прихванали от синдрома "Завист" цялото им същество е подложено на невероятни метаморфози.Съзнанието им е обсебено от жестоки и злобни мисли, които не им дават покой.Гризат ги отвътре, докато не унищожат и последното късче доброта, която им е останала.Щом приключи унищожението на вътрешното "Аз", започват и физическите промени - чертите на лицето се изострят, лицето придобива жесток вид, а погледът става зъл.Вътрешното и външното озлобление се сливат в едно цяло и създават едно ново подобие на човек - същество заразено с вируса на Завистта, неподлежащо на лечение. Тъжното е, когато близки и обичани от теб хора се разболят от тази коварна болест.Защото тогава те от приятели се превръщат в твой врагове.
Моя много добра приятелка стана жертва на Завистта.И сега не мога да я позная.Слънчевото и усмихнато лице си отиде завинаги.А на негово място е една бездушна, глупава и нещастна злобарка... И тук е мястото да попитам:
Не трябва ли да се радваме за приятелите си, за хората които се предполага че обичаме, когато намерят щастието, успеха, любовта..?
Защо хорското нещастие ни прави щасливи, а обратното - завистливи..?
Защо като вампири се храним от раните и сълзите на приятелите си, но когато те заздравеят и пресъхнат изпадаме в паника и злоба..?
Защо и в най-големият и жесток звяр има капка състрадание и милост, а в човеците няма..?





Тема Re: Предстоящи кметски изборинови [re: caмъpтaйм]  
Авторзaщo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 10:47



И аз това се питам - защо завистта е най-често срещаното чувство.....
Но не за това става дума тук. И аз виждам хубавото, направено в Силистра през последните години, но виждам и хората, които си пълнят незаконно джобовете... Виждам също и охранените им и доволни мутри! Не казвам, че Иво Андонов е най-добрия кмет, който е имало в Силистра, но не е и най-лошия! Всеки човек е конгломерат от противоречия. Но и у всеки човек има ДОБРО. Неговото не е малко, но се е обградил от банда нехранимайковци, които са си забравили кухните къде са, от години не са вечеряли там..... И които нямат нужда да ходят да си взимат заплатите, щото си докарват отстрани достатъчно.... Но "Не е луд, който яде зелника, а този, който му го дава"... Все пак, държа да кажа, за момента не виждам кой може да го измести от кметския стол.
П.П. А за Леонард не говорете, той е за лудницата, тоя момък.....



Тема Re: Предстоящи кметски изборинови [re: зaщo]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 20:56



Хранените хора на кмета явно са силно разтревожени.Копанята от която ручат ще бъде дадена на други слуги.В общимата щарува некомпетентност,аморалност,корупция и безаконие Иво е в позата на безмълвен наблюдател,защото от свои далавери нама време и желание да сложи поне малко ред.Не зная дали си дава сметка,че рано или късно ще се окаже на остров Белене.



Тема Re: ЛЕОНАРДнови [re: зaщo]  
Авторpицap (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 08:32



ВЯРНО, Е ЗА ЛУДНИЦАТА Е, НО ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ , ЧЕ В ОБЩЕСТВОТО НА ЛУДИ, НОРМАЛНИЯ Е ЛУД!



Тема Re: ЛЕОНАРДнови [re: pицap]  
Автор65 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 09:32



абе Льони вярно ли че Сарафа щял да събира на 27 недоволни от сегашния кмет на митинг ....



Тема Re: ЛЕОНАРДнови [re: 65]  
Авторcaмъpтaйм (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 22:36



Бобита мобита и не знам какви още спрете да се излагате и да пишете глупости, че като стане и трети мандат кмет Иво Андонов ще стоите като насрани насред площада и жална ви майка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.