Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 18.05.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За баровците в Силистранови  
Автор nowhow (непознат )
Публикувано23.03.07 09:59



Здравейте форумци! Много ми допадат темите, които разисквате, виждам, че сте добре осведомени за всички клюки в града.Кой-кой е, с кого излиза, с кого спи и т. н.



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nowhow]  
Автор nowhow (непознат )
Публикувано23.03.07 10:19



Та след като сте толкова навътре в новостите около "звездите" на Силистра, може ли да ми отговорите на един въпрос? Искам да разбера как се казва един човек-кара черно BMW СС0471АК и живее в една нова къща(по-точно палат) срещу ОУ "Кирил и Методии", до магазина за авточасти. По- интересно ми е с какво точно се занимава- и той ли е от "добре облечените бизнесмени"?А ако не е- какъв е тогава и как на тази възраст е могъл да си позволи БМВ?А то беше чистак новичко преди 3-4 години! Направо недоумявам как е вазможно всички свестни млади хора да бягат от града ни(поради липса на работа предимно), а някакви такива баровци си разиграват коня тука, живеят в палати и се возят в коли, току-що слезли от конвейера!!! Имам чувството, че това може да се случи само в нашия град....





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nowhow]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 14:31



и как изглежда този ?че да уточним



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: aя]  
Авторnowhow (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 23:16



Ми аз му давам най-много 30.Чернокос, добре сложен,очите не съм му виждал!Ама много често го виждам пред тая къща(дома му предполагам) или пред "баровското" Вог. Ма явно не е толкова известен, пък и колата не е с леснозапомнящ се номер(сигурно не е от гъзарите).Но все пак се чудя дт каде ги копае тия пари, та да отида и аз да си взема





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nowhow]  
Авторbavaretza (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 15:13



xaxa kolko hora ima po napred ot tozi i 4e karal edno bmw za ima nq 20000 i ve4e gazar xaxa sme6na rabota ei





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: bavaretza]  
Авторnanana (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 16:03



Ta s kakvo kazvate se zanimava toq?



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: bavaretza]  
Авторdimo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 16:17



ейй,злобата пак си каза думата-не бил баровец:))кво като му е за 20000лв колата?!?!не всеки може да си позволи да даде толкова пари за кола,особено на неговите години..твоята сигурно и 10000 не струва,ама иначе си тръгнал да злобееш



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: dimo]  
Авторbavaretza (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 16:48



nqma da spomenavam ime se pak kakvoto ima okolo mene nesum go postignal az no i meko kazano za 4oveka po temata ne e dostignal na6eto nivo

ima i mn drugi koito sa predi 30g i imat pove4e pritejaniq



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: bavaretza]  
Авторdimo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 17:45



ок,съгласен.но кой в сс има много повече, че дори и толкова и да е под 30г?!?!и да има такива-на пръсти се броят и точно те се водят за "баровците" в града





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nowhow]  
Авторtoto (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 20:09



Егати баровеца,Бавареца му е с газова уредба.Тези от Мюнхен трябва да го съдят за обида.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.