Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 09.06.24 
Градове
   >> Силистра
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За баровците в Силистра  
Автор nowhow (непознат )
Публикувано23.03.07 09:59



Здравейте форумци! Много ми допадат темите, които разисквате, виждам, че сте добре осведомени за всички клюки в града.Кой-кой е, с кого излиза, с кого спи и т. н.



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nowhow]  
Автор nowhow (непознат )
Публикувано23.03.07 10:19



Та след като сте толкова навътре в новостите около "звездите" на Силистра, може ли да ми отговорите на един въпрос? Искам да разбера как се казва един човек-кара черно BMW СС0471АК и живее в една нова къща(по-точно палат) срещу ОУ "Кирил и Методии", до магазина за авточасти. По- интересно ми е с какво точно се занимава- и той ли е от "добре облечените бизнесмени"?А ако не е- какъв е тогава и как на тази възраст е могъл да си позволи БМВ?А то беше чистак новичко преди 3-4 години! Направо недоумявам как е вазможно всички свестни млади хора да бягат от града ни(поради липса на работа предимно), а някакви такива баровци си разиграват коня тука, живеят в палати и се возят в коли, току-що слезли от конвейера!!! Имам чувството, че това може да се случи само в нашия град....





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nowhow]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 14:31



и как изглежда този ?че да уточним



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: aя]  
Авторnowhow (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 23:16



Ми аз му давам най-много 30.Чернокос, добре сложен,очите не съм му виждал!Ама много често го виждам пред тая къща(дома му предполагам) или пред "баровското" Вог. Ма явно не е толкова известен, пък и колата не е с леснозапомнящ се номер(сигурно не е от гъзарите).Но все пак се чудя дт каде ги копае тия пари, та да отида и аз да си взема





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nowhow]  
Авторbavaretza (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 15:13



xaxa kolko hora ima po napred ot tozi i 4e karal edno bmw za ima nq 20000 i ve4e gazar xaxa sme6na rabota ei





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: bavaretza]  
Авторnanana (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 16:03



Ta s kakvo kazvate se zanimava toq?



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: bavaretza]  
Авторdimo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 16:17



ейй,злобата пак си каза думата-не бил баровец:))кво като му е за 20000лв колата?!?!не всеки може да си позволи да даде толкова пари за кола,особено на неговите години..твоята сигурно и 10000 не струва,ама иначе си тръгнал да злобееш



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: dimo]  
Авторbavaretza (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 16:48



nqma da spomenavam ime se pak kakvoto ima okolo mene nesum go postignal az no i meko kazano za 4oveka po temata ne e dostignal na6eto nivo

ima i mn drugi koito sa predi 30g i imat pove4e pritejaniq



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: bavaretza]  
Авторdimo (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 17:45



ок,съгласен.но кой в сс има много повече, че дори и толкова и да е под 30г?!?!и да има такива-на пръсти се броят и точно те се водят за "баровците" в града





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nowhow]  
Авторtoto (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 20:09



Егати баровеца,Бавареца му е с газова уредба.Тези от Мюнхен трябва да го съдят за обида.



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: dimo]  
Авторnanana (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 20:34



dobre de-kak se postiga tova???





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nanana]  
Авторbavaretza (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 22:16



s jelanie malko pari i nai ve4e mozu4no v-vo





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nowhow]  
Автормилeти (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 12:49



за мен най-успели в този град на тази възраст са: Себока, Стасята-Стастел и калоян-Европата!!!



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: милeти]  
Авторbavaretza (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 15:16



purviq poqsni s kakvo se zanimava pak posledniq da ne uspql sami4ak puk





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: bavaretza]  
Авторnowhow (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 17:57



Е сега разбрах защо толкова често го виждам това БМВ в автосервиза- то било с газова уредба

Не съм особено наясно с цените,обаче ми се струва, че тая кола преди 3-4 години е струвала малко повече,а?



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nowhow]  
Авторnanana (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 18:01



A nqkoi 6te poqsni li vse pak za kogo staa vapros-koi e toq 'barovec'?



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nowhow]  
Авторaнoним (Нерегистриран)
Публикувано25.03.07 22:54



Ей,шушумиги такива дето само плюете тука-БМВ-то е дизел.



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: aнoним]  
Авторroro (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 16:17



Ama ne mi e qsno edno-tolkova li e vajen toq, ta 4ak tema ste mu izmislili?



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: roro]  
Авторmish (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 20:11



to temata beshe uj za gazetata,pak to samo za edin i sasht se govori tuk,i to nqkakav nevzra4en tip........



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: mish]  
Автор motofreza (непознат)
Публикувано01.04.07 21:48



maikata my razplakahte na Miro.I kolata my e dizel.No vse pak toi shte se radva che go spomenavate.



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nowhow]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 09:05



hahahahaha Stasiata i Evropata gyzari, are be hora stiga ste vjiviavali, kvi gazari sa te/??I moia tatko ako ima kinti i az shte sym gazar

Neka da napraviat neshto sami i togava da sa neshto



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: misho]  
Авторdama (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 22:35



В отговор на:

hahahahaha Stasiata i Evropata gyzari, are be hora stiga ste vjiviavali, kvi gazari sa te/??I moia tatko ako ima kinti i az shte sym gazar Neka da napraviat neshto sami i togava da sa neshto




misho, ти си гъзар- не се крии от светлината на прожекторите. баща ти нали е този дето държи Транжорната? това, че си напред с материала и имаш собствеността върху едно от най-печелившите предприятия в областта- не ти дава право да се подиграваш с някой друг...



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: misho]  
Авторvik (Нерегистриран)
Публикувано09.05.07 21:50



i koi sa vse pak gazarite deto se broqt na prasti v ss



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: vik]  
Авторekoн (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 01:08



Стасята, Калоян Европата, Себока, Пламен Луцифера, Булдога, Лъчо Качика, Малкото Мънче, Фильо...



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: ekoн]  
Авторизпoвeдниka (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 17:34



дай определение за "Баровец": образование,материално състояние,обща култура,социално положение,тип характер ?
Ето моето мнение : добре образован,широк кръг от интереси съчетани с висока обща култура.добри доходи,висок социален статус, тип характер : смес между сангвиник и влегматик с превес на сангвиника,толерантен гледащ от високо на дребнотемието и
суетата на ежедневието.



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: изпoвeдниka]  
Авторre (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 08:55



Ааааа... Ти пък от къде ме познаваш?!



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: re]  
Авторsee soon (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 13:30



Ей, прости селяни са тия силистренци и това е



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: see soon]  
Авторre (Нерегистриран)
Публикувано11.05.07 14:50



Нямаше нужда да си толкова самокритичен!



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: re]  
Автор buena_mala (новак)
Публикувано11.05.07 18:42



Напротив,има!!!Самокритиката за съжаление е присъща на малцина.

Верно не е този на4ина да отправя забележката,оба4е ти не се ли усещаш защо реагира така???



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: buena_mala]  
Автормитьo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 09:34



боже,боже,кои ми били гъзарите...хахаха..от тия изброените половината нямат един лев в джоба,едвам отделили някой лев за кафенца,да могат да седнат на заведение,да киснат цял ден и такива като вас да си мислят че са големи гъзари..да не говорим къде живеят....за мен баровец е човек,който има хубаво жилище,кара що-годе скъпа кола,не го бърка да плати сметка 100лв и да остави 20 бакшиш(примерно),облечен в маркови дрехи,скъпи парфюми,обувки..да изброявам ли още?!?!европата и стасята минават,ама другите........мани,мани



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: митьo]  
Автор buena_mala (новак)
Публикувано12.05.07 18:19



Е ти искренно ме разсмя.



Тея дето оставят 20 лева бакшиш не са баровци ами балами.
Гледам най важното си забравил да споменеш...... интелект

Редактирано от buena_mala на 12.05.07 18:23.



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: buena_mala]  
Авторre (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 18:24



Не! Не се сещам. Може ли да ми помогнеш?



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: buena_mala]  
Автормитьo (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 18:27



ами да ти кажа мила,за такива като теб може и да са балами,явно наистина не си срещала баровци,просто бедна ти е фантазията за кво става въпрос мога да ти кажа само..аз не живея в сс от известно време,и познавам хора покрай които тези които ти смяташ за баровци изглеждат като палячовци,така че всеки с критериите си.....аз просто обясних какво разбирам аз под баровец,защото съм виждал доста такива и са ми смешни примерите които са дали тук....явно в силистра е доста лесно да те имат за баровец





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: митьo]  
Автор buena_mala (новак)
Публикувано12.05.07 18:38



Ами аз бедната нали не съм виждала свят,как тъй ще съм виждала баровци

.

Той светът не свършваше ли в Софето????



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: re]  
Автор buena_mala (новак)
Публикувано12.05.07 18:39



Господ да ти помогне на тебе





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: buena_mala]  
Авторre (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 19:33



Между другото Той си е свършил великолепно работата /за себе си говоря и то с най-самокритичния тон/, но при теб вероятно нещо се е объркало... Жалко! Това не ми пречи да станем приятели. Ще се гордееш!



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: re]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано12.05.07 22:39




И сега какво …Аз като бати Енчои да питам..”Щеимали сватба мили деца..”




Тема Re: За баровците в Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор buena_mala (новак)
Публикувано12.05.07 23:06



Виртуална сватба !!!!



Ти сега не ми давай идеи.,оба4е си падам по регнати мъже,пък като гледам тук такива не изобилстват.
Ти искаш ли да се ожениш за мен(докато достав4икът на интернет ни раздели заради неплатени сметки)?



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: re]  
Автор buena_mala (новак)
Публикувано12.05.07 23:13



Прав си ,мен господ като ме е правил е бързал да изпълни плана за една петилетка напред(запланувал ме е по комунисти4еско време).

Все си мисля 4е е позабравил някоя бурми4ка или ми е шътнал нещо в излишък.Сега кой от двата варианта е верен не мога да ти кажа със съгурност.
Аз от божии работи не разбирам





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: buena_mala]  
Авторre (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 00:12



Ех, а мен даже и ме изпълни по онова време. Имах време и да поуча. Така че "бай Енчо" вероятно е "малък Енчо". Но такива са те младите - всичко знаят и са напористи. Не всичко е обем и маса... Сеир му се гледа?! Аз на една сватба съм бил - на втора /дори и виртуална/ не искам!


А бурмичките дали са по-вече или по-малко няма значение. Важно е да вършиш работа!



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: re]  
Автор po_debeliqМодератор (Само да спомена)
Публикувано13.05.07 13:54





Всички знаят ,че кмета в едно село има право на нотариална заверка , да бракосъчетава и други подобни функции .
Като кмет на това село тук ви призовавам…
Който ще се регва да се регва,който ще се развежда да го развеждам , който ще го бракосъчетавам да го бракосъчетая , че масата чака…..


P/S
Колкото до бурмичките …те моите са най-развинтени от всички../за справка Мунчо/.
А за браковете…един и половина съм бил главния герой….на три съм бил подържаща роля /кръстник/,никой да не се плаши …не боли…




Тема Re: За баровците в Силистранови [re: po_debeliq]  
Авторre (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 14:20



Сватбата си е мероприятие, а ние мразим организираните събрания. Силистра не е село, макар че се навъдиха доста селяндури. Между дрогото така е навсякъде. В природата празно място няма. Вероятно доста народ се изнесе. Най-потресаващото е, че шепа хора дерибействат самодоволно и охолно, докато на останалите не им пука...Буквално си правят каквото искат. Купуват, продават, заменят, копаят, зариват, заграбват... да не продължавам. Иначе градът е прекрасен! Засега де.



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: po_debeliq]  
Автор buena_mala (новак)
Публикувано13.05.07 14:27



Кмете,кмете как само ми увърташ темата и ми се измъкваш ни лук ял ни лук мирисъл.

Аз публи4но ти искам ръката,ти за кво ми говориш.

.

Ако си съгласен слагай софрата,ако не си.... да обявим конкурс за кметица и после пак слагай софрата.

Не искаш ли да се жениш...няма зна4ение...ама я сложи поне масата 4е май там се заформя истината.





Тема Re: За баровците в Силистранови [re: nowhow]  
Авторivan4o (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 16:48



ами мога да кажа 4е това БМВ не си го е купил сам а баща му и той е този който има пари



Тема Re: За баровците в Силистранови [re: ivan4o]  
Автор bu64eto (непознат )
Публикувано28.05.07 09:37



mn qsno tq i sestra mu ima audi tt i ako jivee6e v silistra za neq koi znae kakvo 6te6e da se giovori .Na tozi taka obsujdan mladej ba6ta mu ima pari a toi raboti ramo do ramo s ba6ta si evala ne se ligavi po kafetata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.