Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 18.05.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема административнитя съд в Силистранови  
Авторcтaжaнтa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 20:01



вярно ли е ,че от 1-ви 01.2007 г.В силистра ще има адм.съд ? Вече минали изпитите на кандидатите и там се провалили деистващи съдии от Силистренските съдилища?
имало много мераклии,но местата били малко?



Тема Re: административнитя съд в Силистранови [re: cтaжaнтa]  
Авторbeba (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 19:31



Вярно е.Много от кандидатите,сегашни съдии са получили слаби оценки на конкурса,с което са показали,че не са годни за съдии.Дали ще ги уволнят ? може би ще си подадат оставките ? грациела и тв е сред слабо оценените.



Тема Re: административнитя съд в Силистранови [re: beba]  
Авторnnn (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 16:33



защо ли ми мирише, че и ти си един от скъсани, след като знаеш партезанското име на една от съдийките, явно и ти си съдия
и за твое сведение Грациеля е допусната до устния изпит.



Тема Re: административнитя съд в Силистранови [re: cтaжaнтa]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 16:39



[otkacham това ли е е критерий доколко един професионалист е професионалист или просто избивате по този начин комплекси????Със сигурност обаче авторът е наясно каква гадна, дребна душица е

Наричай хората и нещата с истинските им имена , ако си стойностен човек!



Тема Re: административнитя съд в Силистранови [re: XXX]  
Авторdonna2 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 22:08



Минаха писмените изпити ,издържалите ще се явяват сега на устен.
Аз не съм кандидатствала за Силистра нищо ,че съм родом от тоя край ,минах писмения ,оценката ми е висока над 5 ,но на устния мисля ,че ще е така да се каже голямата резачка .
Как ще се развият нещата не зная ,но има кандидати дето не са от района на Силистра ,а са кандидатствали за там ,една приятелка има 5,50 ,на писмен.Кого ще назначат ще се види по късно.



Тема Re: административнитя съд в Силистранови [re: donna2]  
Авторdonna2 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 22:17



Резултатите от конкурса можете да видите на стр. на ВСС ,раздел конкурси ,всичко е публично

http://212.122.184.99/bg/start.htm



Тема Re: административнитя съд в Силистранови [re: donna2]  
Автор3OДИAK (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 10:43



КОЛЕГИ ЮРИСТИ АМИ НА ВАС ИЗВЕСТНО ЛИ ВИ Е НАПРИМЕР "ВИДНАТА " И НЕБЕЗИЗВЕСТНА АДВОКАТКА (ЦВЕТАРКА)БЛАГОВЕСТА КАК СИ ИЗКАРА ОЦЕНКАТА ОТ 4,50. АКО НЕ ЗНАЕТЕ , ДА ЗНАЕТЕ, ЧЕ ТОВА "БЛЕСТЯЩО" ЗА НЕЯ ПРЕДСТАВЯНЕ" СТАНА ВЪЗМОЖНО БЛАГОДАРЕНИЕ НА АДВ.ТРИФОН СТАНЕВ, КОЙТО Й РЕШИ КАЗУСА. А НА НЕЯ НЕ Й БЕШЕ ДОСТАТЪЧНО ВЕДНЪЖ ДА ИЗЛЕЗЕ ОТ ВЪН, А ЦЕЛИ ТРИ ПЪТИ, ЗА ДА РАЗБЕРЕ НЕЩИЧКО!

БОЖЕ ОПАЗИ ВЛИЗАЩИТЕ В СЪДА ОТ ПОДОБНИ ИЗЧАДИЯ!



Тема Re: административнитя съд в Силистранови [re: 3OДИAK]  
Авторлoлиc (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 16:33



не вярвам на подобен изпит да се случи така, че да е възможно някой друг да ти реши задачката.

ПП: не вярвам също и да има необхнодимия трудов стаж тази Благовеста, за да се яви на такъв конкурс.

лека работа, колеги.



Тема Re: административнитя съд в Силистранови [re: лoлиc]  
Авторdonna (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 19:12



Как не ви е срам ,ако бяхте колеги нямаше да се държите така .
И какъв трудов стаж кви пет лева ,става въпрос за юридически стаж ,а що е то пише в ЗСВ.Не винаги трудовия се равнява на юридически .



Тема Re: административнитя съд в Силистранови [re: donna]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 19:22



коя е Благовеста ?да не е кадър на ДПС ? ако е хубавица,защо да не и решават задачите ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.