Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 15.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ПОМОЩ! Има ли някой НООРЧОС?нови  
Автор filipop (непознат )
Публикувано16.07.06 18:19



Как е в Силистрата, майна?


Един филибелия търси помощ от вас ,дурусторумци!
Знае ли някой дали има сайт , в който да е публикувана една наредба на вашата община: НАРЕДБА ЗА ОПАЗВАНЕ НА ОБЩЕСТВЕНИЯ РЕД И ЧИСТОТАТА В ОБЩИНА СИЛИСТРА /Н О О Р Ч О С/ ?
Спешно ми трябва тази Наредба, защото на на мой роднина му е бил направен ак8то за адм. нарушение при случайно преминаване през Силистра!
Не знаем точно по какъв текст , защото такъв липсва в акта!
Ако някой има тази наредба и му е възможно да мия изпрати на e-mail ми ще го моля това да стори на : hristoford@dir.bg

Благодаря ви и тая година да сварите повече ДОБРУДЖАНСКА КАЙСИЕВИЦА!




Тема Re: ПОМОЩ! Има ли някой НООРЧОС?нови [re: filipop]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано17.07.06 07:07



И аз я търсих таз наредба в сайта на Общината ама я няма

Виж там, кандърдисвай Дебелия, да ти я сканира и да ти я прати - той си пада по тез работи

Впрочем ако липсва конкретен законов текст в акта - член еди кой си, туй е процесуално нарушение и води до отмяна на акта или там каквото е...

mun4o беше прост човек...

Редактирано от mun4o на 17.07.06 07:09.



Тема Re: ПОМОЩ! Има ли някой НООРЧОС?нови [re: mun4o]  
Автор filipop (непознат )
Публикувано17.07.06 12:06



Секретни документи на общ.Силистра! хехехе
Мунчо, ако знаеш поне к'ъв е тоя член 14, алинея 4 от top secret Наредбата кажи ми!
Тоя моя човек хал-хабер си няма, к'во е нарушавал в Силистра, въпреки, че си спомня , че при него идвали полицаи да го питат за някаква пиянско-хулиганска изцепка на колегите му. Той обаче не е присъствал на тоя "купон". Честно да си кажа, въпреки, че ми е братовчед, той си е малко шутав и мутав! хехехехехехехеех





Тема Re: ПОМОЩ! Има ли някой НООРЧОС? [re: filipop]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано17.07.06 14:37



Хабер нямам какъв е този член и за какво се отнася. Само Дебелия ще ти помогне - той е Майка Тереза и Майк Тайсън едновременно...и борец за окончателната победа на рокендрола над каквото и да е там



mun4o беше прост човек...

Тема Re: ПОМОЩ! Има ли някой НООРЧОС?нови [re: filipop]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано17.07.06 18:02




Няма да ти свърши работа само наредбата…
Трябва да ти пратя правилника за приложението и …барабар с силистренското ГПК..




Тема Re: ПОМОЩ! Има ли някой НООРЧОС?нови [re: po_debeliq]  
АвторДинr-дoнr (Нерегистриран)
Публикувано18.07.06 19:51



Май ГПК-то няма да свърши работа, макар и силистренско...Ориентирай се към съответното НПК



Тема Re: ПОМОЩ! Има ли някой НООРЧОС?нови [re: filipop]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано19.07.06 00:11



Виж какво майна…твоята работа с братовчед ти е много сложна..


Члена е много ясен и конкретен…
ЗАБРАНЯВА СЕ.
Цялата „книжка” няма да ти снимам..то е като конституция…
Ето ти листа с твоя член
Така по-евтино ще ти излезе почерпката…
Споко ние с Мунчо сме на чиреши и минерална вода..тоя член не ни лови..




Тема Re: ПОМОЩ! Има ли някой НООРЧОС?нови [re: po_debeliq]  
Автор filipop (непознат )
Публикувано19.07.06 14:48



Едно голямо "БЛАГОДАРЯ", po_debeliq!!! И на тебе също Mun4o за ходатайството ти пред човека с повечето телесна маса

Абе не напразно Добруджа е златна!
В Пловдив сте добре дошли. Верно, че чиряшките тука при нас попреминаха вече, ама минерални води имам в изобилие...30 о, 40 о, 60 о, абе течности с различни градуси!

Гледай го ти, моя брат'чед кви пиянски изцепки правил по пейките и градинките на Дурусторум!? Пък пред нас се крие и бира не лизва дори!

Сега сериозно: Голяма услуга ми направи, пращайки ми тази разпоредба! Абе винаги съм имал отлични впечатления от добруджанците, ако и да не съм идвал никога в Добруджа!
Преди години имахме съседи, родом от село Професор Иширково /те му викаха село Кочина, не знам защо!?/. Та тези комшии бяха много добри и съвестни хора...с една дума голяма реклама за вашия край!

Силистренките и те са злато сияйно нали!
За сега чао ве , майна и глейте си густото!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.