Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 01.06.24 
Градове
   >> Силистра
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема БГ клубнови  
Автор DlVA_ (наминава)
Публикувано02.03.06 15:10



Любопитно ми е колко от пишещите тук го посещават? Ако да -защо? Ако не - пак защо.
Аз собствено - Ходя, защото ме кефи група "Нафталин". Ходя, защото още повече ме кефи Монислава. А най-вече-защото това е единественото място, където в петък вечер /а понякога и в събота/ мога да да забравя, че чалгата е звучала по тези земи



Тема Re: БГ клубнови [re: DlVA_]  
Авторkiro (Нерегистриран)
Публикувано05.03.06 15:05



Аз лично не бях стъпвал там ог година,но наскоро ми се наложи.Мога да кажа че повече няма да стъпя там.Това място са го опорочилил тотално.От присъстващите
клиенти не можеше да се чуе и една дума българска реч,персоналът е много зле,
обслужването също,каквото и да си поръчаш почти винаги отговорът е няма.А бе
освен да освен лошо май друго не мога да кажа за "БГ Клуба"(грешно име са му избрали на това заведение) и съжелявам много момчетата от "Нафталин" и
Монислава(защото тя е страхотен талант),че нямат друга алтернатива в този град и няма подходящто място за изява



Тема Re: БГ клубнови [re: kiro]  
Авторveram (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 15:55



ти какво точно му хареса на този БГ клуб? и кое му е БГ-то??? това дето го държи сунай и ходят само цигойнета???

че тоя сунай беше следствен по обвинения в антибългарска пропаганда, а ние да му пълним джоба жалко за нафталините, защото имам приятелчета сред тях от 100 години..........



Тема Re: БГ клубнови [re: veram]  
Авторvmro-ss (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 20:09



би ли споделил малко повече подробности относно това, кога е бил следствен Сунито?

благодарим ти предварително.



Тема Re: БГ клуб [re: vmro-ss]  
Автор amyLee (punk freak)
Публикувано28.06.06 23:11



Чакайте малко бе, кой го измисли това "БГ" клуб - пхаххахахх..мухахахахха.! Това си е чист МАНГО клуб, ама не не, не ме разбирайте погрешно аз нямам нищо простив онези приятни мургави олигофренЧЕНЧЕНЦА, които ходят по центъра преджобват някой и след това със същите пари, които току що са откраднали сядат "на кафенЦЕ" и гледат заплашително всеки който влезе в запушеното от цигари ( предимно ШИПКА без филтър {па за тея дето успели да преджобят повечко хора може дори с филтър да има!}...та за запушеното заведение става дума...ма да го оставим вътре какво е. То отвън е достатъчно естетично: с тези дивани, маси..и какво още?! - естествено още 15ина от горе споменатите индивиди, които обаче явно са с по-голямо самочувствие и у овечето минаващи хора създават чувство на страх.. Ама разбира се аз няма да ви говоря отрицателни неща, не не, щото, хора, и да си говоря на кой му пука, при положение, че горе описаните същества представляват една втора от града (пардон селцето ни) и сигурно също такава част от хората които посещават тоя изключително интелектуален форум?!?!?!? НА СУНАЙЧО МОГА ДА МУ КАЖА (ДА ГО ПОСЪВЕТВАМ) ДА СЕ ИЗСЕЛИ, ЩОТО ОЩЕ МНОГО МАЛКО ЩЕ МУ БЪДАТ ТЪРПЕНИ "ДАЛАВЕРИТЕ" , А НА "БРАТОВЧЕДИТЕ МУ (ДЕМЕК ГЕРОИТЕ ОТ ТОЯ ТЕКСТ) ИМ ПРЕПОРЪЧВАМ СЪЩОТО!!






Тема Re: БГ клубнови [re: amyLee]  
АвторSS_Fen (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 16:03



Сунай Ремзи е изключително тъпо парче, което лиже мощно задници на ДПС. За съжаление той не е сам в тия отговорни начинания и го прави заедно с изявения родолюбец и кмет на с.Сребърна г-н Боев. Неотдавна на една изява на култовата група "Нерв" с нечовешки усилия и страхотни предприемачески умения беше осигурена озвучителната апаратура купена за кметството, с нашите данъци и ползвана за каузата двамата страхотни "бизнесмени" да се обогатят и естественно да заделят по нещо и за ДПС. Жалко наистина за бандата "Нафталин" 4е се налага да свирят точно на това изключително отвратиттелно място, където винаги мургавите "сервитьори" гледат да те наредят в сметката.
По отношение на диванчетета, които се появиха това си е 100% ЦИГАНИЯ, но като се има предвид собсвеника това не би трябвало да ни учудва. От дейността на тези бизнесмени би следвало да се заинтересува институции като Полиция, Национална агенция по приходите, ХЕИ и др.
И още нещо, този тъмничкия "бизнесмен"(Сунай) не беше ли общински съветник?Как така е назначен в Общината? Май такива работи не са много редни?Навярно след като оправи демографските проблеми в Област Силистра , е ред да оправи и икономическите такива. Жалко за градчето, след като такива тъмни субекти имат възможност, или по скоро им се дава такава да харчат и без това малкото пари в бюджета!



Тема Re: БГ клубнови [re: SS_Fen]  
Авторeмo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 23:22



предлагам икономическа полиция да се сезира.





Тема Re: БГ клубнови [re: DlVA_]  
Автордидo (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 19:02



няма по-голяма насладаот това да слушаш извънземната Валя Балканска.Фантастично изживяване съща така е да се потопиш вмузиката на Чайковски,Равел,Мусоргски,Глинка,Верди,Моцарт.....................дано сте изпитали удоволствието да слушате великите Борис Христов и Николай Гяуров.



Тема Re: БГ клуб [re: дидo]  
Автор mun4o (глупав)
Публикувано01.07.06 18:12



Не сме! Разкажи ни, моля те

mun4o беше прост човек...


Тема Re: БГ клуб [re: дидo]  
Автор po_debeliqМодератор (Gotin)
Публикувано01.07.06 21:36



Мунчо ..!!!!!!!!!!!
Него дразни… ако се отпуши сега да разказва…представа си нямаш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.